| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Bug (podlaskie)
Obiekty w okolicy
Most
905
m
Frankopol
Most tymczasowy
922
m
Tonkiele
Mogielnica 2a
1894
m
Mogielnica
Chrołowice 4
1980
m
Chrołowice
Starczewice 4
3952
m
Starczewice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
+1 głosów:1
Zastąpiłem większym i bardziej wyrazistym.
2012-11-20 21:18:26 (13 lat temu)
esski
 
Jak zamiana ze zbiorów i tylko 1300 pixeli... to mało...
2013-12-15 23:51:55 (12 lat temu)
PEŻ
 
do esski : No cóż. Trzymałem się regulaminu.
2013-12-15 23:57:56 (12 lat temu)
esski
 
do PEŻ: Hamulcre pixelowe puszczają..., jak dasz 1500 to się dysk nie zawiesi, tam i tak zapewne kilka giga czeka na wypełnienie. teraz (rok 2013) jest takie jakie jest... za kilka lat, z monitorami 30 calowymi w każdym domu, 1200 pixeli będzie znaczkiem pocztowym.
2013-12-16 00:04:47 (12 lat temu)
PEŻ
 
do esski : Widzę, że podmiana była ponad rok temu. Jak znajdę ją to zrobimy większe. Przy okazji mam pytanie. Jaki teraz standard przyjąć w skanowaniu, bo przyzwyczaiłem się do 1300x900, Rozumiem, że można zwiększyć tak jak przy zdjęciach ?
2013-12-16 00:08:30 (12 lat temu)
esski
 
do PEŻ: Standart standartem.... Wedle mnie, im więcej, tym mniej problemów w przyszłości, nikt zapewne za kilka lat nie będzie szukał swoich zdjęć i podmieniał.... Można - do Neo !!!- napisać skrypt, teraz każdy wrzuca widokówki zdjęcia w pełnnym tego słowa rozmiarze, powiedzmy 2500-3000pixeli, teraz można wrzucać z opcją ustaw automatycznie, za kilka lat, skrypt może odszukać wszystkie oryginały i w kilka sekund wymienić wszystkie tysiące/miliony sztuk na większe, bez grzebania się w archiwum.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edyc
2013-12-16 00:12:26 (12 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Za parę lat nic już nie będzie widać przez te chaotycznie rosnące drzewa. Tak a propos wcześniejszej dyskusji.
2012-07-28 20:57:56 (13 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do mamik: Warto ponanosić znaczniki.
2020-06-30 11:07:50 (5 lat temu)
mamik
 
do da signa: Naniosłem ;-)
2020-06-30 14:48:17 (5 lat temu)
do mamik: Super :)
2020-06-30 15:10:29 (5 lat temu)
mamik
 
Parę dni później prom ukradziono, na szczęście się odnalazł
2013-02-13 19:26:50 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do mamik: Miary już nie znają:).
2013-02-13 20:47:23 (13 lat temu)
fralat
 
do mamik: Z mapy wychodzi że Ruska Strona jest bliżej ;-)
2018-07-25 12:45:58 (7 lat temu)
fralat
 
Dane techniczne promu na tablicy promowej.
2018-07-25 12:46:57 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Nie chcę namieszać ale chyba gdzieś nad Bugiem. Tak sądzę po innych zdjęciach.
2020-10-29 17:45:43 (5 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
2020-10-29 17:53:20 (5 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do mamik: Wylądowało
2020-10-29 17:54:40 (5 lat temu)
do mamik: Dzięki :)
2020-10-29 17:55:27 (5 lat temu)
Co zrobić aby zdjęcie było w pionie?
2020-11-13 21:03:33 (5 lat temu)
Zdjęcia nie usuwaj a je podmień!
2020-11-13 21:21:07 (5 lat temu)
Dziękuję za pomoc.
2020-11-13 21:37:18 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Witaj, wszyscy tu pracują i musisz trochę poczekać na odpowiedź i nie spiesz się tak z usuwaniem zdjęć. To że się zdjęcie wgrało inaczej, jak je dodałeś to się zdarza. Musisz edytować Twoje zdjęcie i jeszcze raz dodać ale przez edycję.
2020-11-13 21:19:09 (5 lat temu)
labeo7
 
do Grzegorz Małyszczuk: Użyć jakiegoś programu do obróbki zdjęć. Przy okazji zmniejszyć rozmiar zdjęcia, wykadrować.
2020-11-13 21:19:57 (5 lat temu)
do Grzegorz Małyszczuk: edytować w programie graficznym i usunąć EXIF
2020-11-13 21:20:18 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do Grzegorz Małyszczuk: Obrócić je w Korfocie. (Paweł)
2020-11-13 21:21:44 (5 lat temu)
Proszę o pomoc. nie wiem, czy dobrze odczytałam z mapy nazwę cieku wodnego. Napis jest dla mnie słabo czytelny.
2022-03-01 18:48:42 (4 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do da signa: Jeżeli to ma być Trościanka, to w porządku.
2022-03-01 20:06:28 (4 lata temu)
do blaggio.: Dziękuję.
2022-03-01 20:07:53 (4 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Polski - wielka litera. Dokładnie w tym miejscu chciano wybudować kładkę rowerowo-pieszą. Również w tym miejscu przez wiele lat znajdowała się przeprawa promowa, którą później przesunięto jakieś 300 m w prawo. Tutaj też zjeżdżało się sankami, gdy lód skuł rzekę
2025-10-15 10:19:15 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do Woj11: De facto słowo "polski" użyłem jako przymiotnik, więc wielka litera zdaje się zbędna (to Bug jest polski po obu swych stronach, a nie Polska ma dwie strony :) Tworząc ten opis czułem, że jest lekko niezręczny.
2025-10-15 10:38:24 (8 miesięcy temu)
cm
 
+3 głosów:3
do polskup: Może zręczniej będzie napisać: "Jedno z pierwszych spojrzeń na Bug, który na tym odcinku jest polski po obu stronach"? Albo "którego obydwa brzegi są polskie"?
2025-10-15 11:22:58 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do polskup: Ok,rozumiem
2025-10-15 11:27:34 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do cm: Dziękuję. Pozwolę się zainspirować, czyli przepiszę "tak, żeby się facetka nie kapnęła" jak to się w podstawówce mówiło :))) Jasność przede wszystkim, a mnie trochę poniosło z tym zdaniem.
2025-10-15 11:58:53 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Woj11: Tak się zdarza, jak za dużo treści chcę przekazać w krótkiej wypowiedzi.
2025-10-15 12:06:29 (8 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do polskup: W mojej podstawówce też się tak mówiło. Teraz już pewnie mówią inaczej :)
2025-10-15 14:20:55 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
Rzeka Bug (podlaskie) - obiekty i wydarzenia
Rzeka Bug (podlaskie) w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet