| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (54)
Obiekty w okolicy
Stacja prostownikowa
65
m
Sosnowiec
3 Maja 46
95
m
Sosnowiec
Pomnik Czynu Rewolucyjnego
99
m
Sosnowiec
Pomnik "Wolność, Praca, Godność"
106
m
Sosnowiec
Wiadukt kolejowy
129
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przejście podziemne

Zbudowano: 1976
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dodalem pod murale ☺☺ Sosnowskie...
2019-12-14 07:30:46 (6 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do vetinari: Aaa..., zapomniałam, dzięki :-)
2019-12-14 07:50:04 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do 4elza: Spoko, od tego sa koledzi i koleźanky ☺
2019-12-14 08:43:46 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Dodalem pod Sosnowskie murale...
2019-12-14 07:29:58 (6 lat temu)
Waldemar S
 
+3 głosów:3
Obiekt przejście podziemne - to mam widzieć przejście, a nie go szukać za drzewami i się domyślać czy to naprawdę jest przejście.
2023-02-25 08:58:20 (3 lata temu)
4elza
 
+3 głosów:3
Oki, następnym razem wezmę piłę i wytnę wszystkie, bo kto widział żeby drzewa w parku były... ;-)
2023-02-26 06:20:40 (3 lata temu)
Banita
 
Mam rozumieć, że obecnie dla fajnych zdjęć robi się wycinki ? Ingerencja w widok ? Hmmm... A czy dałoby radę kilka obiektów "usunąć" pod pretekstem lepszego ujęcia ? 😀
2023-02-26 14:24:03 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Zdjęcie jest to przyjęcia, jest to zależne do jakiej grupy należy autor zdjęcia.
2023-02-28 07:15:30 (3 lata temu)
Banita
 
do Waldemar S: A w gąszczu drzew widzę tramwaj i żółty obiekt 3 Maja 50
2023-02-25 12:36:44 (3 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do 4elza: Jak robiłaś zdjęcie, to jeszcze nie myślałaś o fotopolsce, i dlatego nie brałeś piły ani siekiery. Głównym kadrem były kolorowe drzewa a nie przejście. :-)
2023-02-26 09:08:15 (3 lata temu)
Banita
 
do 4elza: Bez drzew to już nie będzie Park Sielecki tylko...Deptak ? Załóżmy że to widok w kierunku północnym - mostu kolejowego nad Żeromskiego i topole wzdłuż nasypu kolejowego które jak stały, tak stoją. Ups, nie widać mostu !
2023-02-26 12:17:53 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Masz mnie, tak było :-)
2023-02-26 14:02:53 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet