| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat rawicki
Więcej (21)
Obiekty w okolicy
Rynek Sarnowski 5
10
m
Rawicz
Rynek Sarnowski 3
10
m
Rawicz
Rynek Sarnowski 6
19
m
Rawicz
Rynek Sarnowski 2
20
m
Rawicz
Rynek Sarnowski 7
28
m
Rawicz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek Sarnowski 4

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Pare lat temu, chyba bylem Bardzo grzeczny, dostalem pod pod hojinke prezent. Moje dziewczyny sie bardzo postaraly o naprawde niespodzianke. Kupily mi obiektiw, Canon Canon EF 75-300mm. Pamietam jak pierwszy raz z nim poszedlem na "spacer" na Góre Zamkowa w Cieszynie....Naiwnie biorac z soba statiw.....prubuwalem coś tam sie nauczyć...Naiwniak...Przyśedl jakyś pan z aparatem, teź Canonem, poczekal jak tam "dopajacikuje" z tym statiwem i wyciagnal swój sprzet....Mial na aparatu objektiw, coś jak Canon EF 500mm f/4 L IS
Ja wtedy bardzo pocichutku i z utwarta buźa patrzylem jak z reky zrobil serie panoram Těšína i Cieszyna....i odśedl....
Zawsze jak widze niektóre zdjiecia od Slawka...przeźywam ta chwile zderzenia sie z zawodowcem ponownie. Nie źe bym mial jakyś uraz...ale poprostu ponownie z owtarta buźa sie patrze na prace zawodowca, chociaź wiem źe Slawek niejest zawodowiec w tej branźy....Ciagle nam Slawku pokazujeś co wszystko moźna "wyciagnacz" z dobrze zrobionej fotografii...Dziekuje...
2019-03-31 15:09:46 (7 lat temu)
s_mile
 
do vetinari: Dzięki, choć szczerze przyznam, że nie bardzo rozumiem Twojego zafascynowania tym bladym, robionym pod światło i na siłę wyciąganym zdjęciem. Dla mnie jest mdłe, tyle, że pokazuje ciekawe nieobecne dotąd u nas obiekty. Chyba że fascynacja dotyczy samej możliwości "wyciągnięcia".
A statyw to akurat bardzo dobry pomysł, sam się o tym ostatnio przekonuję. Zmusza do lepszego przemyślenia kadru, a zdjęcia ostrzone manualnie na podglądzie w dużym powiększeniu są lepszej ostrości niż łapie ją automat.
2019-03-31 16:54:10 (7 lat temu)
do s_mile: Wlaśnie źe robione pod światlo, potrafie sobie wyobraźyć jakie ciemno i szaro juź tam bylo podczas robienie zdjiecia. I prawie niewydacz źednych śladów dokladnej obróbky....
Statiw uźywam kiedy robie zdjiecia w środku albo nocne....Tz. z mojim starym aparatem...z nowym jeścze nie zupelnie sie zaznajomilem....
Poprostu mnie sie podoba to zdjiecie, i napewno nie jest aź tak zle i z Twojego pogladu, bo go daleś na strony ☺☺☺
Poprostu jesteś....skromny cichy fotopolan ☺☺☺
2019-03-31 17:09:14 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Rynek Sarnowski 4 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet