| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Walcarka.
2010-11-27 11:55:21 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki:)
2010-11-27 13:51:39 (15 lat temu)
Przy piecach w takim ubraniu? Nic tam czasem nie buchało z tego pieca? :) Okularów nie trzeba było mieć?
2010-12-05 12:01:57 (15 lat temu)
Julo
 
BHP oraz PiP jeszcze nie istniały
2010-12-05 12:04:40 (15 lat temu)
do Julo: BHP istniało zawsze (tylko nazwy nie miało). A zdjęcie to typowa pokazówka pokazówka stąd mało pasujące stroje.
2010-12-05 12:06:45 (15 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do Tomasz Górny (Nemo5576): BHP bez PiP to jak kodeks bez kata.. ;-)
2010-12-05 12:15:04 (15 lat temu)
Zapewne przedsatawia zgodnie z opisem linię walcowniczą blach cienkich, widać zresztą walcarki.
2011-10-23 13:35:11 (14 lat temu)
Dana
 
Może ktoś poprawi opis ?
2022-08-18 08:46:41 (3 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Dana : Poprawiłam, 3 sek. ;-)
2022-08-18 08:57:00 (3 lata temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do 4elza: ..., a czekało ponad 10 lat :)
2022-08-18 09:11:49 (3 lata temu)
Hellrid
 
To która to jest huta w końcu w Rudzie czy Chorzowie
2016-01-21 13:07:09 (10 lat temu)
do Hellrid: Prawdopodobnie Huta Pokój tu masz zdjęcie tego samego autora
2016-01-21 13:42:25 (10 lat temu)
To jest wydział stalowni.
2015-10-13 19:31:49 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Być może podpis jest zły a brzmi : "elektryczny piec w Hucie Pokój".
2015-10-13 19:34:40 (10 lat temu)
do Desperado: Wieki piec wytapia surówkę z rudy, a stalownia wytapia stal z surówki i złomu stalowego w piecach elektrycznych. Na zdjęciu widać stalownie,
2015-10-13 19:42:47 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: No i teraz zapamiętam :) Dziękuję za lekcję :)
2015-10-13 19:53:46 (10 lat temu)
do Eugeniusz S.: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-10-13 19:53:49 (10 lat temu)
Dlaczego huta Pokój ma lokalizacje w Chebziu? To był i jest Nowy Bytom.
2017-09-16 23:15:03 (8 lat temu)
do ritterswalder: Poprawione.
2017-09-17 08:10:01 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Poprawiłem przypisania wszystkich zdjęć huty.
2017-09-17 11:04:48 (8 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Widzę, że mamy już podobiekt "Wnętrza", ale na razie jest tam zupełnie pusto. Może ktoś powybiera i poprzenosi tam odpowiednie zdjęcia. Sama wolałabym tego nie robić, bo moja wiedza o hutach jest b. skromna - nie wiem, co było pod dachem a co pod chmurką.
2022-08-17 19:00:16 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Zespół prądotwórczy napędzany silnikiem gazowym, gaz zapewne z hutniczej koksowni.
2022-08-18 10:59:05 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do Dana : Podziękowania dla Niew. Ręki :)
2022-08-18 09:13:01 (3 lata temu)
Ewqa100
 
do Dana : :) :) :)
2022-08-18 21:13:36 (3 lata temu)
Dana
 
Jak należy to fachowo przetłumaczyć?
2022-08-18 09:05:43 (3 lata temu)
Dana
 
Dzięki, chyba "kuźnia" jest w porządku.
2022-08-18 09:22:02 (3 lata temu)
do Dana : Kuźnia? Spotkałem się też z nazwą hamernia...:-)
2022-08-18 09:16:40 (3 lata temu)
4elza
 
do Dana : Mniej więcej: formowanie i wykrawanie elementów stalowych.
2022-08-18 09:19:20 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): To jest kuźnia parowa.
2022-08-18 09:21:19 (3 lata temu)
4elza
 
do Arkadiusz K. (Arro): A dokładnie "hammer" w tłumaczeniu na polski to walić młotem ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2022-08-18 09:26:18 (3 lata temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Uzupełnione :)
2022-08-18 09:23:23 (3 lata temu)
Dana
 
Na zewnątrz czy wewnątrz? Jak to nazwać?
2022-08-18 09:08:41 (3 lata temu)
do Dana : To jest stalownia.
.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 12bvbvb
2022-08-18 09:15:31 (3 lata temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Czyli na zewnątrz?
2022-08-18 09:25:05 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Tak, dokładniej stalownia martenowska.
2022-08-18 10:53:02 (3 lata temu)
do Dana : Raczej nie - widoczne po lewej wlewnice (formy do odlewania wlewków) raczej nie powinny mieć kontaktu z deszczem, lanie ciekłej stali do mokrej wlewnicy kończyć sie może rozpryskiem metalu.
2022-08-18 10:57:13 (3 lata temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Przeniosłam pod dach :)
2022-08-18 12:01:32 (3 lata temu)
9 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet