| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wierzbiak
Obiekty w okolicy
Mikołajowice 60
1192
m
Mikołajowice
Mikołajowice 53
1406
m
Mikołajowice
Oficyna
1118
m
Pawłowice Wielkie
Budynki gospodarcze
1143
m
Pawłowice Wielkie
Dwór
1144
m
Pawłowice Wielkie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Pomostu więcej niż zbiornika, więc można skorygować w opisie.
2017-04-22 21:20:38 (9 lat temu)
Utworzyłem obiekt dla tego pomostu, pozwoliłem sobie przenieść zdjęcia z tymi pięknymi widokami, pytanie tylko czy prawidłowo zaznaczyłem go na mapie? przy "Stanicy Harcerskiej".
2017-04-23 10:27:41 (9 lat temu)
s_mile
 
+3 głosów:3
Byłem tam dzisiaj. I dopiero teraz potrafię docenić jak świetne jest to zdjęcie.
2020-05-09 21:12:58 (6 lat temu)
cm
 
+3 głosów:3
Dlaczego podwójne przypisanie? Jeżeli Pomost widokowy jest przypisany do zbiornika wodnego, to chyba zdjęcia nie ma już sensu przypisywać drugi raz bezpośrednio do zbiornika?
2023-06-01 08:41:37 (3 lata temu)
Nemezis
 
do s_mile: I mnie się również bardzo podoba.
2023-05-31 20:08:47 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do cm: Już poprawione.
2023-06-01 09:19:51 (3 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+4 głosów:4
Daj spokój matrycy, bo się obrazi. Masz oko i światło cię lubi.
2017-04-22 21:16:46 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Nie widzę żadnego defektu matrycy na tym zdjęciu.
2017-04-22 21:24:53 (9 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Samokrytyki nigdy za wiele, ale te zdjęcia są naprawdę udane - zarówno kadrowo, jak i pod kątem pokonania trudności z kategorii "pod słońce".
2017-04-23 04:17:34 (9 lat temu)
do zygmunt_ra: Ostatnio dużo siedziałem na D7100 i D7200, przyzwyczaiłem się już do rawów z tych "puszek". Tutaj przy lekkim ruszeniu suwakiem wychodzą szumy i aberracje. Najgorzej wygląda górna, lewa część kadru.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2017-04-23 08:56:18 (9 lat temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do ŁukaszGrzelik: Po co umieszczać samokrytykę w opisie zdjęcia, można w komentarzu.
2017-04-23 14:36:03 (9 lat temu)
Aź czuje tutaj, w cieple u komputera ten chlodny i zimny wiatrz...bardzo odane zdjiecie :-)
2017-04-24 13:34:44 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
........."paparazzi" :-)
2017-04-23 09:30:30 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Przypisałabym jeszcze do miejsca wykonania fotki.
2017-04-23 10:06:50 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Rzeka Wierzbiak - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet