| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Obszar Kolei 10
98
m
Rzeszów
Franciszka Karpińskiego 11
325
m
Rzeszów
Franciszka Karpińskiego 9
347
m
Rzeszów
Franciszka Karpińskiego 7
375
m
Rzeszów
Chocimska 13
383
m
Rzeszów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ylooC
 
Wg. mnie to wygląda na most kolejowy na Wisłoku w Rzeszowie.
O ten tutaj
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-10-17 16:20:22 (6 lat temu)
witjed
 
+1 głosów:1
To nie jest most T. Porembalskiego.
2016-12-31 13:31:57 (9 lat temu)
2016-12-31 15:25:21 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+3 głosów:3
Most kolejowy w Rzeszowie. Dla porównania:
2018-04-21 10:03:04 (8 lat temu)
labeo7
 
do witjed: Wiesz co to za most na tych zdjęciach? Wygląda bardzo podobnie mostu Porembalskiego z tego zdjęcia
2016-12-31 13:54:14 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do labeo7: Wygląda na to, że obie części mostu Porembalskiego są bliżej siebie niż te na Twoim zdjęciu.
2016-12-31 14:17:10 (9 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Dzięki za dwa mosty ;)
2018-04-21 10:24:39 (8 lat temu)
witjed
 
To nie jest most w Przemyślu, z tej perspektywy na widocznym horyzoncie brakuje Zniesienia, Kopca Tatarskiego, Katedry i jej wieży, innych charakterystycznych kościołów Przemyśla oraz Zamku Kazimierzowskiego. Na lewym brzegu brakuje Kamienicy Nussbauma. Wybrzeże "Zasania" (prawy brzeg) jest zbyt puste i zbyt niskie.
2018-12-10 19:39:55 (7 lat temu)
Dana
 
do witjed: Chyba masz rację. Za bardzo zaufałam informacji towarzyszącej temu zdjęciu. Przniosłam na razie do "niezidentyfikowanych" i mam nadzieję, że most zostanie rozpoznany. Serdecznie dziękuję!
2018-12-11 07:01:38 (7 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Dana : To jest odbudowa mostu w Rzeszowie na Wisłoce. Ten budynek po lewej stronie widać tutaj
2020-01-01 16:47:37 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do ylooC: Wyrazy wdzięczności!
2020-01-01 18:32:52 (6 lat temu)
Andrzej61
 
+1 głosów:1
do ylooC: do ylooC : Przez Rzeszów płynie Wisłok, a nie Wisłoka (ta np. przez Dębicę) .
2020-01-01 19:42:20 (6 lat temu)
ylooC
 
do Dana : Nie ma za co ;)
2020-01-01 18:45:57 (6 lat temu)
Dana
 
do ylooC: A tak na marginesie: dziwne, że ta stacja pomp (50°02'44.1"N 22°01'04.8"E) do tej pory nie poruszyła żadnego Fotopolanina :(
2020-01-01 19:19:23 (6 lat temu)
ylooC
 
do Dana : Czasem takie "leżaki" są zapominane ;) Może kogoś ruszy teraz
2020-01-01 19:20:48 (6 lat temu)
ylooC
 
do Andrzej61: Ooops :) fakt :) Zawsze mam problem z tym
2020-01-01 20:07:14 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
To nie jest most Lwowski - to kolejowy jest - tutaj widać lewe przęsła zwalone
2022-09-06 18:55:36 (3 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: przeniosłem
2022-09-06 18:58:37 (3 lata temu)
ylooC
 
Tutaj też, most kolejowy a nie Lwowski -
2022-09-06 18:57:03 (3 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: przeniosłem odpowiednio
2022-09-06 18:57:51 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet