| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Fontanna multimedialna "Światło - ...
8
m
Opole
Rzeźba "Wiolin"
13
m
Opole
Rzeźba "Harmonia"
15
m
Opole
Hotel "Forms"
16
m
Opole
Rzeźba "Piosenka POP z Orkiestrą w...
18
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Rzeźba "Cyfrowa Rapsodia" jest jedną z ośmiu prac wykonanych podczas II Międzynarodowego Pleneru Rzeźby w Marmurze który odbywał się w dniach 27.06 - 20.07.2008 roku w Opolu. Materiał na rzeźby, osiem marmurowych bloków podarowała włoska Carrara, partnerskie miasto Opola.
Autorem projektu i wykonawcą rzeźby jest Radoslav Sultov, bułgarski artysta rzeźbiarz, absolwent Narodowej Akademii Rzeźby w Sofii (1995-2002), gdzie otrzymał tytuł magistra, później Uniwersytet Castilla - La Mancha w Hiszpanii, gdzie studiował sztuki piękne i multimedialne.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Kompletny brak szacunku dla dzieła sztuki, ta dzisiejsza młodzież :))
2016-07-09 19:16:17 (9 lat temu)
foxi
 
Konsultacje w sprawie "Nowej" Krakowskiej
2016-09-07 11:19:31 (9 lat temu)
foxi
 
Wymiana "parkietu" i plac przed filharmonią to atuty zwycięskiego projektu
2016-12-16 20:05:46 (9 lat temu)
do Gandalf: Sztuką było przyciągnąć młodzież do sztuki ;)
2016-07-09 20:37:12 (9 lat temu)
Gandalf
 
do Oderstr.: No cóż, marmur z włoskiej Carrary ma magię przyciągania, wszak rzeźbił w nim sam Michał Anioł, ale te sympatyczne dzieciaki raczej o tym nie wiedzą.
2016-07-09 20:45:00 (9 lat temu)
do foxi: Ciekawe jakie mają plany ? Chyba rządzą nimi sentymenty. To się nie uda z prostego powodu. Kiedyś Rynek + Krakowska to było centrum handlowe miasta. Teraz pustynia. Czynsze zbyt wysokie, odwiedzających zbyt mało. Samymi knajpami, ogródkami piwnymi oraz bankami nie ożywi się miasta. A wszystko idzie jedynie w tym kierunku.
2016-09-07 11:36:26 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet