| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Świdnicka

2014 - Budowa przejścia dla pieszych przy ul. Bogusławskiego

2015 - Remont torowiska na skrzyżowaniu z Podwalem

2015 - Wymiana krzyżownic na skrzyżowaniu Świdnicka - Piłsudskiego

2005 - Remont skrzyżowania ul.Świdnickiej i Piłsudskiego

2005-2006 - Przebudowa ulicy Świdnickiej

24

Niezrealizowane projekty budowy Domu handlowego "Tietz"

2022

2022 - Remont torowiska tramwajowego

OBIEKTY - ul. Świdnicka
Więcej (111)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Świdnicka 16
38
m
Wrocław
Sklep Fiebigera
38
m
Wrocław
Świdnicka 14 - Piłsudskiego 58
41
m
Wrocław
Piłsudskiego 60
45
m
Wrocław
Piłsudskiego 62
56
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Świdnicka 15

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
+1 głosów:1
Podmiana
2013-09-19 01:20:06 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Firma Etam, chyba francuska, istnieje do dziś. Mają sieć sklepów z bielizną i odzieżą damską, pewno wszędzie. We Wrocławiu chyba w pedecie, pardon - Renomie.
2010-12-17 20:03:55 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Logo nawet podobne. Jednak sporo firm przetrwało do dzisiejszych czasów :)
2010-12-17 20:33:45 (15 lat temu)
Słupy latarniowe na placu Kościuszki mają się całkiem nieźle - :)

Obok "okrąglaka" widać mobilny punkt handlowy. Ciekawy jest też znak "zakaz parkowania" - jest na nim tabliczka ze strzałkami oznaczającymi że znak obowiązuje przed i za znakiem.
2014-03-27 21:00:12 (12 lat temu)
Ostatnie dwa zdjęcia weszły na stronę jako mapy.
2014-03-27 21:00:59 (12 lat temu)
No i wychodzi na to, że w tym czasie nie obowiązywał we Wrocławiu czas letni - ponoć od 1916 roku był wprowadzany i likwidowany kilkukrotnie.
2015-09-28 22:38:04 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Tak, takie nasze zamierzenie. Wersja full wypas na zoomie.
2014-03-27 21:07:04 (12 lat temu)
do esski : Tak - zdjęcia w pełnej krasie - żaden detal teraz nie umknie naszej uwadze.
2014-03-27 21:09:12 (12 lat temu)
do esski : Aha :) W takim razie prośba do Neo,aby przywrócił możliwość oglądania map i takich zdjęć jak powyższe, na starym szablonie strony, bo po przebudowie taka opcja zniknęła.
2014-03-27 21:11:46 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Mam w tej chwili panoramę, od Podwala aż do Nowej i siedziby harcmistrza, będzie tego 9kilo pixeli, zatem jak... wrzucić 4 i pół kilo czy zrobić to w zoomie? Panorama uchwycona ze szczytu wzgórza Liebiecha
2014-03-27 21:11:56 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Cristoforo: Popieram, bo nie będę przełączał co chwilę ze starej wersji na nową. Póki co zdjęć nie oglądam, poczekam.
2014-03-28 00:02:07 (12 lat temu)
do esski : W zoomie - jak dużo detali to nawet 7-10 k może być.
2014-03-27 21:36:30 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Za kilka minut będziesz miał na serwerze, właśnie mi fruwa FTP, zrobiłem coś koło 9k na 96dpi, zacny to widok, oj zacny... warty nawet kilku kilo mniej pixeli.
2014-03-27 21:50:55 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
To raczej nie są prace przy naprawie sieci trakcyjnej.
2015-05-31 16:45:20 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
To są prace przy napowietrznej linii zasilającej oprawy oświetleniowe. Jak dla Wrocławia, to jest to bardzo dla niego charakterystyczne rozwiązanie, nad jezdniami widzą często niemal całe konstrukcje z płaskowników czy kątowników, na których mocowano izolatory do podpięcia linii zasilających, a jednocześnie mocowano oprawy uliczne, jak na Wrocław, często nietypowe, będące mix-ami innych opraw, jednak w początkowym okresie dominowały tu oprawy typu ORZ-1, OBS, OŻk, a nawet OUSF czy 10J na rury świetlówkowe
Takie metalowe konstrukcje były w wielu miejscach miasta, w rejonie Hercena, Komuny Paryskiej, i wielu innych ulic, dziś gdzie niegdzie jeszcze są
2015-05-31 22:42:14 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Teraz to widzę. Niepotrzebnie zawierzyłem opisowi. Zatem co tu kombinują? Oświetlenie?
2015-05-31 21:44:19 (11 lat temu)
do Cristoforo: Pewnie tak. Tutaj jest inne zdjęcie wykonane chyba tego samego dnia - a na tych drutach mogła zawisnąć ta lampa - :)
2015-05-31 22:20:31 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Świdnicka 15 na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet