| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Królowej Jadwigi 1
11
m
Toruń
Królowej Jadwigi 2 - Prosta 1
13
m
Toruń
Apteka "Pod Złotym Lwem"
13
m
Toruń
Królowej Jadwigi 4
18
m
Toruń
Królowej Jadwigi 6
25
m
Toruń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To oryginalne, czy specjalnie ułożone na pamiątkę?
2016-11-27 18:33:14 (9 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Dzięki za info. Toruń trochę znam, ale tych torów nie pamiętam. Odczucie miałem podobne, jak kolega augiasz. Pogrzebałem chwilę w sieci i wychodzi na to, że jednak są położone potem, w ramach realizacji projektu przebudowy ulic Szerokiej i Królowej Jadwigi, vide: - cyt:" Na deptaku w pobliżu Rynku Nowomiejskiego ułożono fragment torów, które mają przypominać torunianom, że kilkadziesiąt lat temu po głównej ulicy Starego Miasta jeździł tramwaj". A więc, nie będzie to "zachowane" torowisko a jedynie położony fragment, w latach 2008-2009.
2016-11-27 23:39:14 (9 lat temu)
augiasz
 
do zygmunt_ra: Wydaje się że to drugie
2016-11-27 18:56:48 (9 lat temu)
do zygmunt_ra: Nie jestem torunianinem i trudno mi coś w tej materii powiedzieć ale w/g mnie to oryginały. Nawet kostka na ulicy - na tym odcinku, gdzie pozostawiono torowisko - jest inna niż na pozostałej części ulicy. Jedno co pewne to to, że w tym miejscu do lat 70 -tych XX wieku przebiegała linia tramwajowa.
2016-11-27 19:16:33 (9 lat temu)
do zygmunt_ra: No to zagadkę mamy rozwiązaną :-) Opis pod zdjęciami z "torowiska" przy ulicy Królowej Jadwigi zmieniłem.
2016-11-28 06:14:40 (9 lat temu)
augiasz
 
do zygmunt_ra: Dzięki!
2016-11-28 08:09:13 (9 lat temu)
Musiała być jakaś awaria sieci gazowej (widoczna pokrywa studzienki) lub kanalizacyjnej pod fragmentem dawnego torowiska bo jeszcze nie zdążyli zdjąć taśm zabezpieczających i usunąć pachołków.
2016-11-27 18:16:25 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet