| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (44)
Obiekty w okolicy
Komisariat Policji
30
m
Ustroń
Willa "Izabela"
50
m
Ustroń
3 Maja 40
56
m
Ustroń
3 Maja 44
63
m
Ustroń
"Klaudia Pokoje Gościnne"
75
m
Ustroń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

3 Maja 19

Zbudowano: ok. 1930
Dawniej: Willa "Wanda"
Willa „Wanda” została wzniesiona na przełomie lat 20. i 30. XX wieku w Ustroniu Brzegach przy głównej drodze prowadzącej do Wisły, na miejscu istniejącego tam wcześniej domu o numerze konskrypcyjnym 62, który później przypisano nowemu budynkowi. Pierwszymi właścicielami obiektu, pełniącego również przed II wojną światową funkcję pensjonatu, byli państwo Wojnarowie. Jerzy Wojnar, znany gospodzki i kupiec, prowadził wówczas w Ustroniu Polanie zajazd wraz ze sklepem towarów mieszanych, zwany przez miejscowych „U Wojnara” bądź też „Wojnarówką” (obecnie restauracja „Sielanka” przy ul. 3 Maja 61).
Podczas okupacji willa „Wanda” posiadała adres: Dr. Zinsmeisterstasse 18, zaś w drugiej połowie ubiegłego stulecia stała przy ul. 1 Maja. [Tekst:
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Później, za płotem z prawej strony, powstał wysoce szpetny i nijaki budynek dzisiejszego komisariatu policji
2014-08-04 17:45:49 (11 lat temu)
czesil
 
Cudno willa, ale ty kable zawadzajóm.
2014-08-04 21:26:02 (11 lat temu)
vstrone
 
do paulus60: Ten "nijaki budynek" to przedwojenna willa "Trzech Róż". Na dawnym zdjęciu nawet ładnie się prezentuje:
2014-08-04 21:55:55 (11 lat temu)
do vstrone: Tak, oczywiście. Chodzi mi o to, że dziś ta szara, ponura elewacja powoduje "nijakość" i w zasadzie brzydotę budynku.
2014-08-05 10:02:26 (11 lat temu)
palo
 
do paulus60: Moim zdaniem jest szary i brzydki ponieważ :
1. Różowy - Burdel
2. Zielony - Marichuana
3. Niebieski - Castorama

Cóż innego pasuje do policji? Szare dziadostwo :)

Taki dżołk of kors.
2014-08-05 21:46:11 (11 lat temu)
Stenek
 
do palo: Jes, juar rajt
2014-08-05 21:58:44 (11 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
A po prawej Kępka Wysznia (648 m n.p.m.).
2015-11-20 20:37:08 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
3 Maja 19 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet