| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Plaża naturystów /nudystów/
222
m
Warszawa
Łacha wiślana
500
m
Warszawa
Piaskownia
738
m
Warszawa
Włóki 49
985
m
Warszawa
Wał Zawadowski 79
1004
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most budowany od 2017 r., będący najdalej na południe wysuniętą przeprawą przez Wisłę w obrębie Warszawy. Według projektu, most będzie miał 1,5 kilometra długości i szerokość 42,6 metra. W obu kierunkach przewidziano trzy jezdnie oraz ścieżkę rowerową i chodnik po obu stronach. Koszt inwestycji to 757 mln zł obejmujący samą konstrukcję mostu wraz z trasami dojazdowymi o łącznej długości ok. 6,5 km.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
W tle przeprawa pontonowa?
2019-10-08 21:12:54 (6 lat temu)
2019-10-08 21:59:01 (6 lat temu)
maj
 
do Stenek: To raczej pomost techniczny.
2019-10-08 21:43:35 (6 lat temu)
† ML
 
do Wacław Grabkowski: To tak, jakby nie było grawitacji, nieprawdaż? :-)
2019-10-08 22:43:30 (6 lat temu)
do † ML: Prawdaż. Ciągle mnie to fascynuje, jak trafiają w punkt :)
2019-10-08 22:59:08 (6 lat temu)
Stenek
 
do Wacław Grabkowski: No wiesz - komputery, lasery, GPS i takie tam bajery
2019-10-09 23:53:12 (6 lat temu)
Bez problemu można było podejść robić zdjęcia?
2026-04-05 22:30:46 (2 miesiące temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Adam Nowacki: Można było. Niedziela przed południem.
2026-04-06 08:49:12 (2 miesiące temu)
WOW...👍
2021-05-28 20:52:55 (5 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
Fantastyczne foto!
2021-05-29 22:28:04 (5 lat temu)
Przęsła prezentują się imponująco, fotografia nie.
Te przęsła przypominają mi moją niedawną obecność wśród nielicznych świadków i fotografów transportu nowych przęseł Mostu Cłowego na Regalicy w Szczecinie. Był to także 2017 rok Wykonałem takie same ujęcia tego mostu sprzed i po wymianie. Załączam to co ad hoc znalazłem teraz w internecie:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2021-05-30 07:53:03 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do vetinari: WOW tak :)
Ale zdjęcie nie trzyma pionu/poziomu.
2021-05-28 22:58:18 (5 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Próbowałem skorygować i ... mam wrażenie jakoby rzeka płynęła pod górkę.
2021-05-29 08:37:51 (5 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do maj: Punktem odniesienia są filary, a właściwie ich pozioma górna krawędź, która powinna wypadać na tym samym poziomie, i dosłownie poziomie. Nawet filar lewy powinien minimalnie bardziej obniżać się w lewo, bo zdjęcie nie jest zrobione idealnie w osi mostu, a jest odwrotnie.
To wrażenie "pod górkę" może wynikać układu linii brzegowej - po lewej kończy się zakole i tam brzeg jest nieznacznie bliżej od fotografującego niż po prawej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta stron
2021-05-29 18:01:27 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do blaggio.: Mnie się i tak podoba, sam pomsl tego ujięcia na mnie robi wraźenie.
2021-05-29 18:07:44 (5 lat temu)
maj
 
do blaggio.: Powiedz co by tu jeszcze poprawić bo mój program nie może sobie z tym poradzić albo ja nie jestem w stanie tego ogarnąć co do filarów to pierwszy powinien być wyższy od drugiego a to może być powodowane grą świateł pierwszy (po prawej) naświetlony w przyciemnieniu natomiast ten po lewej (dalszy) w ostrym? porannym słońcu
2021-05-29 20:13:46 (5 lat temu)
maj
 
do vetinari: Mam jeszcze trzy podobne tylko z przed innych filarów.
2021-05-29 20:03:12 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do maj: Tak ogólnie,...widze źe niejestem sam komu "kolega" Kajordzak sprawiedliwie Trolluje zdjięcia. Ale u Ciebie ocenia nowe, swiezio dodane. Mnie ocenia od tylu, źe bym niezauwaźyl jego troske o poziom i dobro portalu 😀😀😀
2021-05-29 20:34:16 (5 lat temu)
Kajordzak
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przypomnij sobie jak rzeczywiście strollowałeś to archiwalne i rodzinne, przy tym bardzo cenne historyczne zdjęcie !!


Może jednak nie pamiętasz bo za duzo piwa wyżłopałeś ?!
2021-05-29 20:40:28 (5 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do vetinari: Bo ja mu "dopiekam" komentarzami to się odgryza
2021-05-29 20:41:22 (5 lat temu)
do vetinari: Przyjdzie czas że "strolluję" ciebie z przodu! Też będzie przyjemnie!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatkowo
2021-05-29 20:49:23 (5 lat temu)
do Kajordzak: Nawet blaggio wymienił błędy zdjęcia, a "towrzystwo wzajemnej adoracji" stawia szóstki ... Pomijam chamstwo Wieśka, zwanego "majem", a piątka jest u mnie max ... co wyjaśniałem i skasował ... max
2021-05-29 20:45:08 (5 lat temu)
vetinari
 
+10 głosów:10
do Kajordzak: Przypomni sobie co Ci napisalem pirwszy raz. Jesteś zwyklym Trollem w tym slowazmyslu. Caly internet jest takymi ludzmi wypelniony. Ocena od Ciebie jest tylko pokaz Twojego problemu osobistego. I tak jak Ci napisalem poprzednio,wybieram sobie ludzi z ktòrymi wole ijścz na piwo. Bo picie piwa wymaga kulture. Nawed po 10 piwach bym się niezachowiwal tak jak ty. Ja wiem źe niejestem doskonaly, niepotrzebuje si nic ciągle udawadniać ocenianiem drôgych..
2021-05-29 21:03:31 (5 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do Kajordzak: Po pierwsze wskazane było by postawić trzeci wykrzyknik, po po drugie stwierdzasz że nie pamięta to nie stawiaj znaku zapytania a po trzecie to nie do Ciebie a "plusiującego" i to nie jest tylko moja ciekawość co by się ujawnił, przyjmuję usprawiedliwienie "zatrzasnąłem się w windzie lub zerwało mi się połączenie internetowe"
2021-05-29 21:16:56 (5 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do Kajordzak: Jakie chamstwo toć to to tylko po części prawda tylko Ty jej nie zauważasz
2021-05-29 20:50:36 (5 lat temu)
max
 
+9 głosów:9
do Kajordzak: W zasadzie nie powinienem podejmować z tobą rozmowy bo nic ciekawego nie masz do powiedzenia. Widać twoje wypowiedzi są na tyle nieistotne, że nie przypominam sobie także twoich wynurzeń o sposobie oceniania. Jeżeli jednak usuwam jakiś komentarz, to na pewno nie bez powodu. Robię to najczęścej, gdy wpis jest niekulturalny, obraża innych użytkowników. Jednym słowem: jest obrazem zacietrzewienia i braku kulury jego autora. Jest mi to absolutnie obojętne jak oceniasz moje zdjęcia, stawiaj nawet jedynki ale jeśli uznam, że łamiesz regulamin to cię zablokuję. Nie staraj się ze mną wchodzić w dyskusję bo to jedyny i ostatni mój wpis skierowany do ciebie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-05-29 21:51:18 (5 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Kajordzak: "Kajor" no co ty gdzie ty dawaj, dawaj, się nie poddawaj.
2021-05-29 20:57:20 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Kajordzak: Narazie trollujesz od tylu...😀
2021-05-29 21:18:44 (5 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Niegrzeczne
2021-05-29 22:37:54 (5 lat temu)
do maj: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Niemerytoryczne, niegrzeczne.
2021-05-29 22:27:00 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do maj: Oceniłem na 6, bo zdjęcie jest tego warte, a że jestem drobiazgowy, to nie mogłem się powstrzymać :)
"Wada" zauważona to przecież nie wynik niedbalstwa. Może wystarczy minimalnie obrócić w lewo i wykadrować? A może te filary są różnej wysokości, wtedy nic nie trzeba robić. ;)
2021-05-29 22:35:59 (5 lat temu)
Kajordzak
 
+2 głosów:2
do max: Nie pamięta się tego co chce się nie pamiętać!
2021-05-29 22:26:11 (5 lat temu)
Kajordzak
 
+2 głosów:2
do max: Nie zamierzam także polemizować z tobą tj. osobą po której aż nadto widać stronniczość i niekonsekwencję w ocenach komentarzy!
Opublikowałeś dużo bardzo słabych fotografii, nawet gorszych od vetiego ...
2021-05-30 07:26:16 (5 lat temu)
do blaggio.: Kontrast mógłby być lepszy?
2021-05-29 22:40:02 (5 lat temu)
do Kajordzak: Tak wygląda obiekt Mostu Cłowego na Fotopolsce:
2021-05-30 07:56:03 (5 lat temu)
† ML
 
+5 głosów:5
Ładna architektura i ładne oświetlenie.
2022-02-07 11:26:29 (4 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Przy tym stanie wody w Wisle, to starczyłaby zwyczajna kładka :)
2022-02-08 11:34:35 (4 lata temu)
do yani: Tam nie ma a na pewno nie było zakazu. Natomiast zadziwia mnie fakt że jeżdżą tam na quadach. Były też zacumowane łodzie, jachty i namioty.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2023-06-19 20:51:13 (3 lata temu)
yani
 
do bonczek_hydroforgroup:
Quadem to już chyba przegięcie... :/
2023-06-19 20:53:02 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Most Południowy, budowa.
Most Południowy
2017
-
2019
2017
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2021
2020
-
2021
2021
-
2021
2021
-
2021
2021
-
2021
Most Południowy na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet