| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek-Ratusz 10
Obiekty w okolicy
Krasnal „Przodownik”
10
m
Wrocław
Przejście Garncarskie 1
11
m
Wrocław
Wnętrze
12
m
Wrocław
Rynek-Ratusz 7-9
19
m
Wrocław
Rynek-Ratusz 11-12
25
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek-Ratusz 10

Obiekt jest w trakcie remontu
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A gdzie on? Nie wyświetla się przypisanie do adresu. To samo z pozostałymi krasnalami dodanymi ostatnio.
2011-07-08 12:55:51 (14 lat temu)
Krasnal Demonstrant jest przed wejściem do restauracji PRL Rynek Ratusz 10
2011-07-09 22:00:18 (14 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Świetne ujęcie.
2015-09-05 18:33:08 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Świetne ujęcie dla moich lokalnych przedstawicieli "BHP". Brak zabezpieczeń przeciwupadkowych z wysokości powyżej 180cm. Przy widocznym braku barierek, każdy z nich powinien mieć na sobie szelki, Barierki powinnny też być wybudowane ze środkowym szczeblem jak i osłoną przymocawaną pionowo do podłogi, czesto gęsto zdarza sie iż pracownik kopnie coś lub mu to coś wyleci z ręki , i pokaturla się ... w przypadku zabiezpieczenia w postaci deski wysokiej na conajmniej 10 cm są nikłe szanse na to że to coś poleci piętro lub kilka pięter w dół. Wystająca z niższego piętra drabina też powinna być umieszczona wyżej, conajmniej metr nad poziom podłogi, tylko po to aby łatwiej było z niej korzystać..
2015-09-05 19:30:08 (10 lat temu)
Stenek
 
do esski : A nie jest to tak, że właśnie rozpoczynają stawiać owe barierki? Gościu po prawej już to czyni

Mnie zastanawia co będzie, jak luchnie deszcz, wszak wtedy zaleje kondygnację niższą i może kolejne, i to solidnie
2015-09-05 19:35:47 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do esski : Piękne, polskie - "pokaturla" jakie to cudne polskie słowo, tylko chyba zza Buga? Przypomnij, co oznaczało? :)
2015-09-05 20:19:47 (10 lat temu)
do esski : Tego słowa nie mogę znaleźć. Nawet w słowniku wyrazów bliskoznacznych go nie ma, a mam w pamięci pewnego człowieka urodzonego we Lwowi, który wracając z Relaksu objął mnie ramieniem i zapytał: „Piwa już nie ma, pokaturlamy się na Brochów?” :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uśmieszek
2015-09-07 15:49:46 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Stenek: Gościu stawia, powinien mieć na sobie szelki, cała reszta nie związana bezpośrednio z pracami przy wykonywaniu barierek powinna czekać pietro niżej, lub gdziekolwiek, do czasu aż wszelkie prace zostaną zakończone. Tak sobie patrzę na to zdjęcie i na statystyki. Uszkodzenia ciała spowodowane przez spadające przedmioty oraz upadki z wysokości to najczęstrze przyczyny nieszczęśliwych wydarzeń podczas wszelkich prac - nie tylko - budowlanych.
2015-09-05 19:46:51 (10 lat temu)
Stenek
 
do esski : To odważnie powiem - winna jest głupota ludzka, bo wiedzy z zakresu bhp czy choćby zdrowego rozsądku to na ogół ludziom nie brakuje
Wszak nikt nie chce odnieść obrażeń czy skończyć życie na budowie, więc po co taka głupia fantazja ludzka i drwienie z dobrych zasad, które opłaca się stosować?
2015-09-05 20:01:11 (10 lat temu)
Stenek
 
do Wacław Grabkowski: no chyba - poturla się, czyli potoczy się ...
2015-09-05 20:26:20 (10 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Dlaczego "oznaczało"?... dalej oznacza... to samo co 10 czy 100 lat temu :)
2015-09-06 00:39:40 (10 lat temu)
vigo
 
do Wacław Grabkowski: Ciekawe... Dla mnie od dzieciństwa to słowo wydaje się być jak najbardziej naturalne - może dlatego, że moja mama była ze Lwowa?
2015-09-07 16:09:34 (10 lat temu)
esski
 
do Wacław Grabkowski: By nie wspomnieć iż powszechnie używane słowa w zdaniu jak to "pener ze szneką szpeka gule w gały" też zapewne w żadnym słowniku nie będą odnalezione.
2015-09-07 17:02:53 (10 lat temu)
Dobre :))
2017-03-18 20:27:17 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Kamienica nr 10 w czerwcu 1937 roku. Dekoracje z okazji XII Święta Niemieckiego Związku Śpiewaczego
Budynki tretu pod numerami Rynek-Ratusz 10, oraz Rynek-Ratusz 7-9 z ratuszem w tle.
1939
-
2000
1939
-
2006
2006
-
2015
2010
-
2019
2015
-
2019
2022
-
2023
2022
-
2023
Rynek-Ratusz 10 na innych zdjęciach
Rynek-Ratusz 10 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet