| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)
Obiekty w okolicy
Zegar uliczny
46
m
Wrocław
Cafe Berg
53
m
Wrocław
Kołłątaja 34-35 - Podwale 58-60
53
m
Wrocław
Krasnal „OddLudek”
57
m
Wrocław
Kołłątaja 1a - Podwale 21b
67
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Na miejscu ceglanego mostu w 1968 roku wybudowano od podstaw nowy żelbetowy.
b/h/2014
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+2 głosów:3
Fotopoiesek! No pewnie, że nad fosą. Z prawej wzgórze tfu, Partyzantów.
2013-01-24 19:47:04 (13 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Dzięki! (To dziecko jakby bez rajstop...).
2013-01-24 21:40:48 (13 lat temu)
do Danuta B.: Górka Miłości brzmiało romantycznie.
2023-05-15 20:53:39 (3 lata temu)
Marek Kuliński
 
+4 głosów:4
2013-03-17 22:18:47 (13 lat temu)
do TW40: Widać że dzierlatki taki strój na sanki w tamtych latach ubierały. Na fosie są jeszcze ze trzy kuso ubrane.
2023-05-15 20:47:21 (3 lata temu)
Licho
 
do Dürgoy Marcin : „Górka Miłości” to było Wzgórze Polskie…
2023-05-15 23:29:41 (3 lata temu)
2023-05-16 13:05:17 (3 lata temu)
Niestety nie wiem, od której strony jest zrobione zdjęcie.
2015-03-29 16:59:02 (11 lat temu)
Zimą w latach 70' udawało się przejechać na łyżwach.
2015-03-29 18:15:02 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do † Erle3 : Most Piotra Skargi. Mamy już takie ale nie umiem rozsądzić które jest lepsze.
2015-03-29 17:05:12 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do † Erle3 : Na pierwszym planie widoczny Most Piotra Skargi, zatem z pobliża skrzyżowania Podwala i ul. Kołłątaja.
2015-03-29 17:05:42 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do † Andrzej Mastalerz: Pod mostem ?
2015-03-29 18:47:41 (11 lat temu)
Licho
 
do † Andrzej Mastalerz: Byli tacy, którzy to przypłacili życiem. Pod mostem jest cieplej.
2015-03-29 19:50:00 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Oczywiście!
2015-03-29 18:52:03 (11 lat temu)
do Licho: E tam, płytko jest i wszyscy jeździli.
2015-03-29 19:57:00 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Może skrzyżowanie Podwale - Oławska - Traugutta?
2017-07-05 21:29:17 (8 lat temu)
Star 25 wywrotka
2020-01-07 18:53:16 (6 lat temu)
Myślę że zdjęcie zrobione z okna internatu który mieścił się w budynku poczty przy Krasińskiego.
2020-01-17 20:24:23 (6 lat temu)
Jazzek
 
Skąd założenie, że trasa W-Z? Skrzyżowanie Podwala z Kołłątaja/Skargi też wchodziłoby w grę.
2020-05-08 22:55:52 (6 lat temu)
Jazzek
 
Co zwraca uwagę, to starego typu sygnalizatory wzoru obowiązującego do roku 1967, czyli zdjęcie pochodziłoby z przełomu lat 1960/70. Potwierdzałyby to komentarze, datujące poszerzenie ciągu Kołłątaja/Skargi na lata 1968/1972.
2020-05-11 10:25:40 (6 lat temu)
ylooC
 
do Dürgoy Marcin : Czyli Star W25
2020-01-07 19:53:05 (6 lat temu)
labeo7
 
do Jazzek: Cała seria zdjęć przedstawiała budowę trasy W-Z, więc jeśli nie było pomyłki to to również.
2020-05-08 23:22:13 (6 lat temu)
Jazzek
 
do labeo7: Seria serią, a ja mówię, żeby się zastanowić nad topografią. Marcin pisze o zdjęciu z budynku poczty, co nie wchodzi w grę. Do zdjęcia od strony północnej w tym rejonie potrzeba budynku, którego tam nie było (chyba), a Podwale dochodziło do Oławskiej pod kątem (chyba). Od strony południowej mogłoby to być zdjęcie znad końca ul. Nowej, znowu jednak pytanie - skąd, no i fosa idzie w złą stronę. Przy Podwalu koło Kołłątaja mamy budynek, z którego fotkę można zrobić, a fosa jest prawidłowo zorientowana. Chodnik też lepiej pasuje na tamtą okolicę.
2020-05-09 21:59:51 (6 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Też sądzę, że to skrzyżowanie Podwala z Kołłataja/Skargi:
2020-05-11 10:38:50 (6 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Przypisałem do mostu P. Skargi.
2020-05-11 18:51:53 (6 lat temu)
labeo7
 
2020-05-28 00:00:43 (6 lat temu)
Niko
 
do labeo7: Ok Dzięki :)
2020-05-28 09:55:47 (6 lat temu)
do labeo7: Mi się wydaje, ze lepsze jest to.
2020-05-29 10:38:07 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet