| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Basen nr 2
24
m
Wrocław
Basen nr 1
40
m
Wrocław
The Granary - La Suite Hotel
48
m
Wrocław
Wrocławskie Centrum SPA
54
m
Wrocław
Krasnale „Basenówki”
59
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Basen nr 3 to w zasadzie dwa baseny położone jeden nad drugim o długości ok. 20 m każdy. Basen dolny jest po renowacji, ale zachowano orginalne kafle i relingi w niecce basenowej. Basen górny jest nieużywany od momentu wycofania mecenatu Pafawagu (?) na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to obiekt był ośrodkiem zakładowym. Niecka wykorzystywana była przez teatr i zespół rockowy z powodu niezłej akustyki. Obecnie obiekt jest nieużywany, ale ktoś się nim interesuje. Z dawnego wystroju pozostały tylko balustrady. Wszystkie informacje zostały zasłyszane od różnych pracujących tu osób więc prawdopodobnie wymaga fachowej weryfikacji.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Aż się prosi o zrobienie jakiejś fajnej panoramki na terenie tego obiektu. Jak jest z pozwoleniem na robienie zdjęć? Do kogo trzeba iść?
2010-03-04 21:36:47 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: 4 lata temu poszedłem do szanownej deerekcji i dostałem przydział na niejakiego Grzegorza, który oprowadził mnie od szczytu wszystkich dachów po najgłębsze starożytne piwnice. Oczywiście, wszystko po zastosowaniu najlepszych technik Szpiega z Krainy Deszczowców.
2010-03-04 21:42:15 (16 lat temu)
do Kavikvs: Dzięki. Spróbuję złożyć wizytę owej dyrekcji.
2010-03-04 21:45:47 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Powodzenia. Szczególnie polecam mozaikowe łaźnie-prawdopodobnie jedno z najciekawszych wnętrz we Wrocławiu.
2010-03-04 21:52:25 (16 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Miałem zajęcia z WF na studiach na tym basenie. O 7 rano ! Nienawidziłem tego ;-)
2010-03-04 22:10:55 (16 lat temu)
mar
 
do mamik: A ja chodziłam na 6 rano na dwie godziny i bardzo to lubiałam :))
2010-03-04 23:30:13 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mar: Ja chodziłem na 6 rano na Wejcherowską i było świetnie (zwłaszcza gdy się wskakiwało do idealnie gładkiej wody).
2010-03-04 23:35:48 (16 lat temu)
Tk się patrzę i zastanawiam czemu w basenie jest za mało wody :| Oszczędzają?
2010-03-05 15:37:33 (16 lat temu)
widać też zmęczeniu u części publiczności
2020-10-06 15:13:40 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet