| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza

Hol

m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Aż się prosi o zrobienie jakiejś fajnej panoramki na terenie tego obiektu. Jak jest z pozwoleniem na robienie zdjęć? Do kogo trzeba iść?
2010-03-04 21:36:47 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: 4 lata temu poszedłem do szanownej deerekcji i dostałem przydział na niejakiego Grzegorza, który oprowadził mnie od szczytu wszystkich dachów po najgłębsze starożytne piwnice. Oczywiście, wszystko po zastosowaniu najlepszych technik Szpiega z Krainy Deszczowców.
2010-03-04 21:42:15 (16 lat temu)
do Kavikvs: Dzięki. Spróbuję złożyć wizytę owej dyrekcji.
2010-03-04 21:45:47 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do Neo[EZN]: Powodzenia. Szczególnie polecam mozaikowe łaźnie-prawdopodobnie jedno z najciekawszych wnętrz we Wrocławiu.
2010-03-04 21:52:25 (16 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Miałem zajęcia z WF na studiach na tym basenie. O 7 rano ! Nienawidziłem tego ;-)
2010-03-04 22:10:55 (16 lat temu)
mar
 
do mamik: A ja chodziłam na 6 rano na dwie godziny i bardzo to lubiałam :))
2010-03-04 23:30:13 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mar: Ja chodziłem na 6 rano na Wejcherowską i było świetnie (zwłaszcza gdy się wskakiwało do idealnie gładkiej wody).
2010-03-04 23:35:48 (16 lat temu)
Tk się patrzę i zastanawiam czemu w basenie jest za mało wody :| Oszczędzają?
2010-03-05 15:37:33 (16 lat temu)
widać też zmęczeniu u części publiczności
2020-10-06 15:13:40 (5 lat temu)
† ☻
 
Rzeczywiście bardzo, bardzo płaska jest ta rzeźba...
2016-10-28 09:48:20 (9 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
Rzut wysokiego parteru czyli obecnego 1 piętra
2020-10-06 15:18:23 (5 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
To jest rzut 2 piętra
2020-10-06 15:17:42 (5 lat temu)
Licho
 
Czegoś mi tu brakuje ;-)
2019-05-18 23:21:37 (7 lat temu)
do Licho: Czego brakuje?
2019-05-18 23:24:50 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Powiedzmy, że paru detali ;-)
2019-05-18 23:27:01 (7 lat temu)
do Licho: Aa, no tak, "paru" to mało napisane :) Myślałem że nasi wszystko uprościli ale okazuje się, że Niemcy wykonali co najmniej jedną przebudowę tego basenu
2019-05-18 23:29:19 (7 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
Ciekawe dlaczego figura łaziebnej znajduje się tutaj, a nie w holu jak dawniej?
2020-08-27 00:03:16 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Stroje z 1920-1925.
2023-02-04 18:06:39 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet