| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Restauracja "Grünes Schiff"
38
m
Wrocław
Stajnie i magazyny
55
m
Wrocław
Brama Japońska i budynek dyrekcji ...
64
m
Wrocław
Przystań przy ZOO
71
m
Wrocław
Kładka Zwierzyniecka
85
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Sezonowy beach bar nad Odrą obok grobli Szczytnicko-Bartoszowickiej, tuż przy Kładce Zwierzynieckiej. Bar powstał w roku 2016, przez pierwsze dwa sezony znajdował się w nim "Polegiwacz", instalacja artystyczna autorstwa architekta Mikołaja Smoleńskiego. Była to konstrukcja z drewnianych płyt, wyłożona zielonymi poduszkami miała zachęcić wrocławian, by oddali się wypoczynkowi w plenerze. Powstała ona w roku 2014 i do roku 2016 znajdowała się na skwerze przy al. Słowackiego przed głównym wejściem do Muzeum Architektury.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
To jest "Bar Odra-Pany". Przenoszę.
2026-03-11 08:33:29 (3 miesiące temu)
ZPKSoft
 
Skoro przystań istnieje to trzeba ją przywrócić do żywych, u nas figuruje jako nieistniejąca :)
2015-07-07 15:58:40 (10 lat temu)
Przyciąga oko. Widownia półkolista. Amfiteatr? Na planie znajduje się też pani, która też przyciąga oko.
2015-07-07 16:23:30 (10 lat temu)
Licho
 
Forma przestrzenna z płyt OSB. Meh.
Ale po oczach daje.
2015-07-07 16:36:27 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Reanimowano :)
2015-07-07 16:09:59 (10 lat temu)
do Licho: "Polegiwacz" - myślałem, że to ten ze Słowackiego ale tam też postawili :)
2015-07-07 22:09:14 (10 lat temu)
Do polegiwania :) Polegiwaczem to ochrzczono.
2016-04-27 22:15:45 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
To jest "Bar Odra-Pany". Odpisuję od Przystani przy ZOO.
2026-03-11 08:36:32 (3 miesiące temu)
esski
 
do Cristoforo: Pomaga to to w oczekiwaniu na kolejny rejs? Wczoraj było zbyt zimno aby sobie rejsować.
2016-04-27 22:23:29 (10 lat temu)
vigo
 
do esski : To jest letnia knajpka i nie ma specjalnego związku ze statkami (moje dziecko pracowało tam w lecie) Nastawiona jest na weekendową klientelę i oczywiście na niezawodnych studentów
2016-04-27 22:32:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Neo, nadal nie można oceniać zdjęcia z linku :( Wylogowuje ?
2017-05-26 08:56:02 (9 lat temu)
U mnie jest OK.
2017-05-26 14:54:29 (9 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Przed chwilą oceniłem, nie wylogowało ;)
2017-05-26 09:36:57 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, zauważyłem, że dalej wylogowuje ciut za szybko, czasem po prostu po przejściu na nową subdomenę.
2017-05-26 13:48:04 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Wszedłeś bezpośrednio z linku ?
2017-05-26 09:49:50 (9 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Tak.
2017-05-26 10:01:11 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: No to ja mam problem, bo w nowym folderze w Operze nie działa :(
2017-05-26 10:03:17 (9 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Ja korzystam z liska, na nim działa ;)
2017-05-26 10:20:24 (9 lat temu)
To jest "Bar Odra-Pany". Przenoszę.
2026-03-11 08:28:06 (3 miesiące temu)
Licho
 
+1 głosów:1
To nie przystań…
2021-10-01 13:20:30 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
2021-10-01 13:45:43 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki Zosiu.
Naginałem rowerem po Kładce Zwierzynieckiej od strony "zoologa", a wiadomo tam stromo.
Na nic nie zważałem, tylko "dymałem" ostro w pedały.
Jednak, nagle z lewej, Odra zasrebrzyła się. Wpatrywała się w to zasrebrzenie ładna dziewczyna.
Soniaczek szturchnął mnie w bok: sfoć.
A..., co będę focił, przecież to banał, a ponadto, martwić się do czego przypisać.
Nie..., byłem już na grzbiecie, nie będę zawracał.
A..., zawróciłem, cyknąłem. Dziewczyna nagle wstała i skryła się w cieniu wierzby.
Musiała kątem oka dojrzeć, jak zawracam.
Odra Pany :)
2021-10-01 16:37:39 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Przy ZOO powstała nowa (druga) przystań a obok niej budowany jest "polegiwacz", w zeszłym roku znajdował się przy alei Słowackiego http://fotopolska.eu/58263...
Bar "Odra-Pany".
2016
-
2020
2016
-
2020
2020
-
2022
2021
-
2025
2022
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet