| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Budowę gazociagu nad Odrą zakończono 22 listopada 1969 roku.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Źle się fotki nałożyły po podmianie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: correcta
2014-08-19 22:04:16 (11 lat temu)
Najpierw położyli rurę a potem zbudowali dla niej tę konstrukcję?
2014-08-19 23:20:21 (11 lat temu)
mooz
 
To na pewno nie jest to miejsce. Na drugim brzegu powinny być widoczne duże dęby i topole. Linia brzegowa zbyt prosta a brzeg i teren dalej zbyt wysoki. Wtedy jeszcze bardzo wystawały ostrogi, potem się zamuliły. Ponad to Odrą pływało wtedy dużo barek więc takie przegrodzenie nie było możliwe.
2021-12-29 22:38:46 (4 lata temu)
czarek
 
do antypuszka©: Poprawiłem nie powinno być problemu
2014-08-19 22:17:37 (11 lat temu)
do czarek: Teraz jest ok.
2014-08-19 22:26:49 (11 lat temu)
czarek
 
do Neo[EZN]: Na to wygląda , są to zdjęcia mojego ojca który pracował w Gazoprojekcie i przy tej inwestycji
2014-08-19 23:27:16 (11 lat temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
Niedługo będzie miał sąsiada - drogowego :)
2020-10-22 17:30:53 (5 lat temu)
Na pewno gazociąg jest rodzajem mostu ?
2021-03-24 23:12:28 (5 lat temu)
atom
 
do Rafał T : Nie ja go przypisałem do mostów. Chociaż w pewnym sensie to most, bo przeprowadza gaz z jednej strony Odry na drugą
2021-03-24 23:42:49 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Tę konstrukcję można zakwalifikować do mostów, tzw. mostów instalacyjnych. Jedynie nazwa "gazociąg" nie jest zbyt trafna, bo gazociąg to sama rura, a konstrukcja przecież nie jest gazociągiem, a tylko miejscowo służy do przekroczenia rzeki.
2021-03-25 20:31:47 (5 lat temu)
sobol
 
Ciekawe co jest w tej rurze.?
2025-02-16 20:35:56 (rok temu)
ylooC
 
do sobol: może gaz jak to w gazociągu ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2025-02-16 20:42:14 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do ylooC: Na pewno gaz.
2025-02-16 20:43:40 (rok temu)
ylooC
 
do ZPKSoft: zmieniłem treść mojego komentarza, żeby nie było wątpliwości :D
2025-02-16 20:44:15 (rok temu)
atom
 
+1 głosów:1
Jest obiekt "Gazociąg", można do niego przypisać:
2021-11-08 20:22:38 (4 lata temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
do atom: Dziękuję :)
2021-11-11 01:59:03 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2022-02-13 22:46:58 (4 lata temu)
atom
 
do vetinari: Bardzo przyjazny :-)
2022-02-13 23:45:25 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Na Grobli. Gazociąg - nośnik rury. Widok od ul. Na Grobli.
Grobla Szczytnicko-Bartoszowicka wraz z fragmentem gazociągu.
1968
-
1970
1968
-
1983
1970
-
2004
2004
-
2005
2004
-
2005
2005
-
2006
2005
-
2009
2009
-
2009
2009
-
2009
2009
-
2009
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet