| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Schuberta Franza Petera
12
12c
18
19b
26
28
32
38
48
50c
50
72
76

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Schuberta Franza Petera

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Trochę wyprostowałem.
2014-08-28 23:07:48 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Teraz jest super.
2014-08-28 23:18:56 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Trza by było polecić program do niwelowania wywracających się budynków ShiftN 4.0
2014-08-28 23:20:53 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: A dziękuje serdecznie i proszę o wybaczenie :) To moje początki zabawy z apretem i pewnych rzeczy jeszcze nie widzę. Za program dziękuje ściągnę i obadam :)
2014-08-29 20:30:27 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: A i jeszcze się odgrażam że parę takich się z pewnością znajdzie dlatego proszę o wyrozumiałość :)
2014-08-29 20:34:36 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do robertlaurent: Z czasem będzie coraz lepiej - wielu z nas miało pierwsze zdjęcia takie, że można by się ich było powstydzić a to np. jest całkiem fajne.
2014-08-29 21:03:45 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
O, widać postępy u Roberta - tak trzymać, delikatne korekty kadrów i będzie lepiej :)
2014-08-28 22:56:44 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Dzięki za mile słowa :) Na razie nie za bardzo wiem co się z czym je w fotografii oraz walczę intensywnie z nowym aparatem :) Co mogę przyznać to wyświetlacz zamieniłem całkowicie na wizjer o wiele wygodniej robi się zdjęcia. Niestety wizjer nie ma 100 % pokrycia i w modelu jaki mam jest słabej jakości nie wspominając że muszę mocno przeciskać oko bo jest źle wyprofilowany ale dałem za niego w sklepie 500 zł. w promocji więc nie mam co wymagać cudów :)
2014-08-29 20:50:06 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do robertlaurent: Zdjęcia robi całkiem dobre- jeszcze musisz zapoznać się z technikami prostowania zdjęć i będziesz dostawał same piątki i szóstki od surowych Fotopolan ;)
2014-08-29 20:51:20 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Przy dobrej pogodzie jakoś sobie radzę ale już jak jest szarówka , niebo przysłonięte chmurami zdjęcia wychodzą ciemne i rozmazane. O nocnych mogę zapomnieć :) Muszę się jeszcze dużo, dużo podszkolić na ręcznych ustawieniach bo to dla mnie nowość. I do końca nie wiem czy robić w dużych rozdzielczościach, czy w panoramie itp... Tak więc sporo czytania, prób i błędów :)
2014-08-29 22:19:37 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do robertlaurent: Najlepiej rób zdjęcia w formacie RAW - jeśli masz, w największej możliwej rozdzielczości. W aparacie masz zapewne tryb preselekcji czasu - ustaw sobie czas na np. 1/200s i aparat dobierze resztę parametrów automatycznie.
2014-08-29 22:40:42 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: No niestety raw-a nie mam. Preselekcję zerknę.
2014-08-30 08:37:19 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Tak, w Iwinach też się nazywa Schuberta, podobnie jak inne ulice graniczne – Dróżnicza i Buforowa.
2019-05-28 23:03:56 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Na granicy Wrocławia i Dobrzykowic jest wspólne rondo, o tej samej nazwie.. bodajże Popiełuszki...
2019-05-28 23:31:44 (7 lat temu)
do Licho: Nie wiem jak to na stronie zrobić - wygląda na to że powinny być dwie ulice o tej samej nazwie zaznaczone w tym samym miejscu - jedna przypisana do Wrocławia a druga do Iwin (albo jedna ulica przypisana do dwóch miejscowości ale tego nie mamy zaprogramowanego ;). Nie wiem czy jest sens w to się bawić bo będzie zamieszanie więc myślę że zostawimy jak jest.
2019-05-29 00:08:09 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: A jak jest z takimi ulicami jak Wspólna albo Spacerowa?
2019-05-29 09:17:14 (7 lat temu)
Licho
 
Gdzie to stoi?
2020-07-17 10:39:24 (5 lat temu)
do Licho: Na pewno przy Schuberta, ale budowa tych obiektów może być w kompleksie jakiegoś osiedla.
Tablicy nie było.
2020-07-17 11:43:51 (5 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: 60 metrów na południe od Brzozowej? Na skrzynce eneregtycznej jest numer 18, to by pasowało.
2020-07-17 12:25:50 (5 lat temu)
do Licho: Trudno powiedzieć, bo śmigałem na rowerku i cykałem szybko aby się nie zorientowali ci na rusztowaniach.
Przyjmij szacun za wypatrzenie numeru na skrzynce energetycznej.
2020-07-17 12:50:16 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Schuberta Franza Petera - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet