| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Krówka
Obiekty w okolicy
Kapliczka
949
m
Buszkowo
Kościół św. Trójcy
975
m
Buszkowo
Buszkowo 20
1010
m
Buszkowo
Grzmotny Młyn - mostek nad Krówką
1841
m
Buszkowo
Buszkowo 30
1878
m
Buszkowo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Hellrid
 
Po co są te tory w środku? Ciut za duże zdjęcia legionie wrzucasz, 1700 na dłuższym boku max (nie na krótszym).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-03-11 10:37:05 (11 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Hellrid: To nie tory w środku a szyny, przeważnie już dość wiekowe nie nadające się do bieżącej eksploatacji.
Służą jako odbojnice w razie wykolejenia się składu na mostach/wiaduktach
2015-03-11 11:29:45 (11 lat temu)
...teraz można zobaczyć trochę więcej niż
...liście nie przysłaniają obiektu;
2015-02-22 23:16:31 (11 lat temu)
...budowa tego wiaduktu była szczytem myśli technicznej ówczesnych inżynierów, do dzisiaj wiadukt robi ogromne wrażenie a widok jaki się z niego rozpościera jest niesamowity ! Warto się na niego "wdrapać" ! :-)
2015-03-11 06:38:12 (11 lat temu)
2015-09-29 19:54:59 (10 lat temu)
WW
 
Skoro taki podpis, to chyba jednak prawda.
2017-01-09 21:28:35 (9 lat temu)
leszek_k
 
+1 głosów:1
Ta i pozostałe fotografie z 4 września 1939 przedstawiają wysadzony most kolejowy w Buszkowie. Most został wysadzony wieczorem, 1 września 1939 roku przez polskich żołnierzy z 9 batalionu saperów, przydzielonego do 22 pułku piechoty.
2017-11-02 20:29:15 (8 lat temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
2019-12-11 23:53:11 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do labeo7: Tak
2019-12-12 10:36:28 (6 lat temu)
labeo7
 
do ylooC: Dzięki za potwierdzenie. Zdjęcia są już na FP.
2019-12-12 12:34:49 (6 lat temu)
ylooC
 
do labeo7: Nie ma sprawy - super, że wrzuciłeś - ale mimo to mamy jeszcze sporo "dziur" w mostach
2019-12-12 12:41:01 (6 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
Podmiana na skan org.
2023-02-20 21:25:13 (3 lata temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
Podmiana na skan org.
2023-02-20 21:24:46 (3 lata temu)
Woj11
 
Buszkowo
2023-03-06 20:20:16 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Przypomina most kolejowy w Buszkowie.
2025-06-11 09:26:29 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Kilka miesięcy temu kimentowałem to zdjęcie, ale nie wiem czy zostało przypisane. Most w Mąkowarsku
2025-06-11 11:23:52 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ale w Buszkowie ten most wysadzono w 1939. W Buszkowie miał te "okna" i teraz pytanie, czy Niemcy odbudowali w innej formie ?
2025-06-11 12:28:08 (rok temu)
polskup
 
do Woj11: W Mąkowarsku nie ma takiego mostu. Najbliższy podobny jest rzeczywiście w Buszkowie-Grzmotnym Młynie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka toponimu
2025-06-11 12:16:26 (rok temu)
polskup
 
do Desperado: Ktoś go musiał odbudować w innej formie, bo tak wygląda dziś jak na powyższym zdjęciu.
2025-06-11 12:35:18 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Most na komentowanym zdjęciu też wygląda trochę jak duch, urwana w dolnej części podpora i ucięty z lewej. Może to fotomontaż ;-)
2025-06-11 14:01:59 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do polskup: Przyznaje sie fo zzamieszania. Znalazłem taką dyskusję
2025-06-11 13:13:22 (rok temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: A wszystko przez śnieg, magiczny :) To musi być ten, tylko inaczej odbudowany. Mało o nim wiadomości.
2025-06-11 14:09:05 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Znalazłem :) Został odbudowany już bez prześwitów
2025-06-11 14:17:31 (rok temu)
polskup
 
do Desperado: Pochwal się, gdzie :) Szukałem i nie znalazłem...
2025-06-11 15:18:19 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
2025-06-11 16:19:16 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Desperado: Dziękuję. Ciekawa historia.
2025-06-11 16:30:02 (rok temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia rok temu)
1905
-
1939
1905
-
1939
1939
-
1939
1939
-
1939
1939
-
1939
1939
-
1939
1939
-
2014
1945
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet