| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wisła (kujawsko-pomorskie)
Obiekty w okolicy
Kościół Podwyższenia Krzyża Święte...
860
m
Górsk
Cmentarz
874
m
Górsk
Młyn
2007
m
Cierpice
Młyn
2163
m
Cierpice
Cmentarz ewangelicko-mennonicki
3912
m
Wielka Nieszawka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...4243następna
PEŻ
 
Sugestie co do datowania ? Opis aukcji nie zawierał nawet orientacyjnej daty.
2013-03-20 22:47:24 (13 lat temu)
Gdzieś w Polsce
 
+1 głosów:1
Te przęsła powstały po odbudowie mostu 1947-1951
2026-06-12 01:50:54 (16 dni temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Widziałam z korespondencją pisaną 23.04.1898 r..
2025-11-08 17:26:53 (7 miesięcy temu)
polskup
 
Widoczny na zdjęciu budynek stał na zachodnim, lewym brzegu Wisły.
2026-05-25 06:57:04 (miesiąc temu)
Dana
 
Przypisałam dodatkowo do Okólnej 32-34
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-03-18 09:34:53 (3 miesiące temu)
Jasiud2
 
+2 głosów:2
To jest most pontonowy łączący Kępę Bazarową z Podgórzem. To nie jest Martówka
2026-03-23 23:13:25 (3 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Jasiud2: Przeniosłam do mostów pontonowych.
2026-03-24 06:34:44 (3 miesiące temu)
Dobry pomysł z tą plażą.
2020-01-15 15:44:27 (6 lat temu)
Pudelek
 
plaża z zakazem kąpieli. Logiczne
2026-05-24 13:53:44 (miesiąc temu)
do Wacław Grabkowski: Pomysł nie jest nowy - już kiedyś w tym miejscu istniała plaża wraz kąpieliskiem. Może być ciekawie :)
2020-01-15 20:18:38 (6 lat temu)
do legion: Przy Niskich Łąkach przez dziesięciolecia też istniała plaża

i mieli zrobić nową

Niestety, nic z tego nie wyszło.
2020-01-15 20:33:25 (6 lat temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do Pudelek: Logiczne. Definicja słowa plaża nie zawiera w sobie - ani obecnie, ani historycznie - możliwości kąpania się. Choć rozumiem, że to przykre :)
2026-05-24 14:08:44 (miesiąc temu)
Pudelek
 
+1 głosów:1
do polskup: teoretycznie tak, ale jak sądzę dla większości osób plaża kojarzy się z kąpielą ;) Ta w ogóle jest słaba, tam brak prawie infrastruktury, nie ma nawet jednej ławki pod wiatami...
2026-05-26 10:01:21 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Pudelek: Bywałem na Dybochu wielokrotnie, ale ta plaża jakoś mi umknęła. Części społeczeństwa plaża, tak globalnie, raczej kojarzy się z plażingiem, czyli smażingiem :)
2026-05-26 11:28:02 (miesiąc temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Przypisałam zdjęcie tak, jak wszyscy do mostu, ale mam wątpliwości czy ten wiadukt nie powinien być oddzielnym obiektem?
2025-10-05 18:35:05 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Moim zdaniem nie. Zwracam uwagę, że po drugiej stronie mamy jeszcze estakadę, która wobec tego byłaby trzecim obiektem do wydzielenia.
2025-10-05 18:41:08 (8 miesięcy temu)
Jasiud2
 
+1 głosów:1
do da signa: Ten jak mówisz wiadukt został zbudowany razem z mostem i zawsze był jego częścią.
2026-03-17 00:25:02 (3 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Piękne.....☺
2025-12-04 12:49:27 (6 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do vetinari: Dzięki, warto było czekać na przerwę w ruchu samochodów.
2025-12-04 13:00:01 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Wiem coś o tym, kaźdy z nas o tym coś wię ☺☺☺
2025-12-04 17:08:58 (6 miesięcy temu)
Flisacy raczej z zaboru rosyjskiego, pewnie przepywają Wisłą dalej w kierunku Gdańska.
2026-05-26 09:09:57 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
Zastanawia mnie w opisie "widok z mostu kolejowego", który jest wszak znacznie wyżej niż metr nad taflą wody.
2026-05-26 09:30:44 (miesiąc temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do polskup: Usunąłem widok z mostu. Musiałem kopiować opis spod innego zdjęcia z serii i umknęło mi wykreślenie niepotrzebnego zdania.
2026-05-26 09:58:44 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu tym przypadkiem uchwyciłem jakąś tymczasową, nieznaną mi przeprawę, widoczną pod dwoma przęsłami mostu. Kto wie, co to było?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-28 11:45:25 (miesiąc temu)
da signa
 
+3 głosów:3
2026-04-28 12:20:55 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Dzięki! Byłem w takim szoku, że nawet nie wiedziałem jak się zabrać do poszukiwań :) Czyli zawężamy datowanie.
2026-04-28 15:08:04 (miesiąc temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do polskup: Myślę, że można też założyć obiekt tego tymczasowego mostu.
2026-04-28 15:11:29 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Załatwione. Jeszcze tylko wypada się dowiedzieć, kiedy go rozebrano. Na zdjęciach z 1994 nie ma po nim śladu.
2026-04-28 15:32:18 (miesiąc temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do polskup: Na facebooku piszą, że stał ok 2 lat.
2026-04-28 15:44:30 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Rozpytam się.
2026-04-28 16:53:53 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
422 Dyskusji (ostatnia 16 dni temu)
Rzeka Wisła (kujawsko-pomorskie) na innych zdjęciach
Rzeka Wisła (kujawsko-pomorskie) - obiekty i wydarzenia
Rzeka Wisła (kujawsko-pomorskie) w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet