| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mag
 
Dokument dzierżawy działki (rolnej) przy linii kolejowej.
2015-05-27 00:20:28 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Przeniosłabym do "przedmiotów".
2015-05-27 09:32:06 (11 lat temu)
mag
 
Właściwie to wcale nie musi oznaczać linii kolejowej, Bahnstrecke to bardziej "droga".
Wg.mnie to nie ma do czego przypisać.
2015-05-27 10:49:58 (11 lat temu)
mag
 
2015-05-27 13:16:29 (11 lat temu)
To zdecydowanie Praszka i most na rzece Prosna.
Dzieci stoją w Polsce.
2013-05-13 21:35:17 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do andrzejKO: Odpisałem od Gorzowa, przypisałem do Praszki. Do żadnej ulicy nie da się tego jednak przyporządkować.
2013-05-13 23:09:13 (13 lat temu)
do WW: To była śp. wąskotorowka Wieluń - Praszka, 750mm.
2013-05-14 12:50:13 (13 lat temu)
beznik
 
Jeśli to Praszka to to musiało być tu :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodane
2025-05-26 17:09:59 (rok temu)
WW
 
+2 głosów:2
Przypisałem do ul. Sportowej.
2011-09-19 10:54:58 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do WW: Pięknie dziękuję.
2011-09-19 11:48:40 (14 lat temu)
Na tym kawałku toru ,do 2002 roku stał parowóz i wagon (przeniesiony do centrum).
2013-05-13 22:27:27 (13 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Przeniosłem z Praszki.
2015-05-29 10:41:39 (11 lat temu)
Przystanek kolejowy Wieluń ?
2017-02-17 17:59:58 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Dzięki. Przypisane.
2017-02-17 18:30:22 (9 lat temu)
Biorąc pod uwagę stroje ludzi i brak ogonka nad N uważam że to jeszcze czasy wojny - lata 1916-1918.
2017-02-17 20:59:01 (9 lat temu)
kisiu
 
Super . Fabryka robi wrażenie ! Zdjęcie perełka ;)
2021-07-30 20:06:27 (4 lata temu)
Anneob
 
Jak widać Kędzierzyn - Koźle ma tradycje w tej dziedzinie. W latach 70 dynamiczni się rozwijały. Pamiętam jak Japończycy uruchamiali tu linię barwienia polietylenu. Stawiano nowe bloki itd.
2021-07-30 21:42:03 (4 lata temu)
kisiu
 
Ciekawe . Dobra robota
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2021-07-30 20:04:28 (4 lata temu)
do kisiu: Dziękuję. Lubię sobie tak "podłubać" przy planach/mapach. :)
2021-08-01 19:56:40 (4 lata temu)
kisiu
 
Świetne zdjęcie ! Ale to wtedy wyglądało . Pamiętam jak wyburzali " resztki " zakładu nr.1
2021-07-30 20:00:04 (4 lata temu)
do kisiu: Może masz jakieś zdjęcia z wyburzania?
2021-08-01 19:53:47 (4 lata temu)
kisiu
 
do Petroniusz: Niestety nie .
2021-10-02 20:05:25 (4 lata temu)
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
Wąskotorowe w powiatach:
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet