starsze
Łagiewniki Wschód - Bytom (Beuthen-Königshütter Chaussee) - polsko-niemieckie przejście graniczne
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 22 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. śląskie Bytom Komunikacja miejska w Bytomiu Tramwaje w Bytomiu

1932 , Bytom Łagiewniki - Przejście graniczne w Łagiewnikach na granicy polsko niemieckiej. Tramwaj tranzytowy który jeździł z Królewskiej Huty ( Chorzowa ) do Piekar Wielkich ( Śląskich ) przez Beuthen ( Bytom ).

Skomentuj zdjęcie
Na stronie od 2010 sierpień
15 lat 10 miesięcy 14 dni
Dodane: 17 września 2010, godz. 15:56:11
Aktualizacja: 13 listopada 2017, godz. 19:05:17
Rozmiar: 2000px x 1562px
45 pobrań
7420 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Rafał Eckiert (Beuther)
Obiekty widoczne na zdjęciu
granice państwa
Zbudowano: 1922
Zlikwidowano: 1939
Dawniej: Samuelsglück - Rossberg Süd - Polnische-Deutsch Grenzübergang

Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową.


Tramwaje w Bytomiu
więcej zdjęć (146)
Zbudowano: 1894/1898
Typ? (III)
więcej zdjęć (8)
ul. Chorzowska
więcej zdjęć (364)
Dawniej: Königshütterchaussee ( straße )