|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 22 głosy | średnia głosów: 6
1932 , Bytom Łagiewniki - Przejście graniczne w Łagiewnikach na granicy polsko niemieckiej. Tramwaj tranzytowy który jeździł z Królewskiej Huty ( Chorzowa ) do Piekar Wielkich ( Śląskich ) przez Beuthen ( Bytom ).Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 17 września 2010, godz. 15:56:11 Aktualizacja: 13 listopada 2017, godz. 19:05:17 Rozmiar: 2000px x 1562px
45 pobrań 7420 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Rafał Eckiert (Beuther) Obiekty widoczne na zdjęciu
Łagiewniki Wschód - Bytom (Beuthen-Königshütter Chaussee) - polsko-niemieckie przejście graniczne więcej zdjęć (46) Zbudowano: 1922 Zlikwidowano: 1939 Dawniej: Samuelsglück - Rossberg Süd - Polnische-Deutsch Grenzübergang Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową. Tramwaje w Bytomiu więcej zdjęć (146) Zbudowano: 1894/1898 Typ? (III) więcej zdjęć (8) ul. Chorzowska więcej zdjęć (364) Dawniej: Königshütterchaussee ( straße ) |