| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (47)
Obiekty w okolicy
Przykopa 5
11
m
Cieszyn
Głęboka 59
19
m
Cieszyn
Głęboka 57
20
m
Cieszyn
Przykopa 6
22
m
Cieszyn
Zamkowa 6
24
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przykopa 3

Zbudowano: Przed 1905
Dawniej: Kamienica Maxa Mandla
1 subskrypcja
Kamienica przypisana była do dzielnicy Przykopa z numerem konskrypcyjnym 5. Numer posesji był 3. Właścicielem kamienicy był Max Mandl - kupiec. W okresie międzywojnia budynek należał do Elżbiety Mandl.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
maj
 
A cóż to za przekorność, jedno wyprostowane drugie nie ?
2018-07-17 11:43:01 (7 lat temu)
do maj: Chyba nierozumiem..
2018-07-17 11:48:22 (7 lat temu)
maj
 
2018-07-17 12:03:17 (7 lat temu)
do maj: Teraz rozumiem, moźe to zdjiecie sie wydaje bez obróbky, to wiec przeciwnie, jest wyrównane. Tylko źe musialem ijścz droga kompromisu. ulica jest bardzo waska, i kamienica jest bardzo wysoka, wiec jest to zdjiecie pod ostrym katem. Poprzednie zdjiecia sa 1 pietro i to jest 2 pietro. Popatrz na to zdjiecie

Zdjiecie wygladalo bardzo nienaturalnie po 100% wyprostowaniu, troche mnie z tego bolaly oczy ☺....
2018-07-17 16:04:58 (7 lat temu)
czesil
 
+3 głosów:3
To szkoda, ale tak to już jest. Mi się udało tu
2018-07-18 12:03:17 (7 lat temu)
do czesil: Fajne...☺☺
2018-07-18 16:54:57 (7 lat temu)
czesil
 
To jest Przykopa 3.
2020-01-12 11:45:07 (6 lat temu)
Brawo, takiego wygladu na kamienice nam brakowalo, widacz źe sie nameczyleś na wyprostowaniu, ale wedlók mnie jest super, brawo za odwage.
2020-01-12 16:11:06 (6 lat temu)
Nie lubię tak wyprostowanych zdjęć.Brak naturalnej perspektywy.
2020-01-12 16:38:15 (6 lat temu)
do czesil: Dzięki, już poprawione
2020-01-12 11:55:57 (6 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Ale Przykopa 5 nadal pozostała.
2020-01-12 21:08:43 (6 lat temu)
do † marian11: Zdjęcie jest sklejone z dwóch, jak bym nie wyprostował to by było nie zbyt fajne.
2020-01-12 21:13:49 (6 lat temu)
do czesil: Już, zapomniałem odfajkować
2020-01-12 21:12:07 (6 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Dzięki!
2020-01-12 21:14:53 (6 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Ja zrobiłem z jednego ujęcia, ale niestety mankamentem prostowania jest utrata ostraości.
2020-01-12 21:16:00 (6 lat temu)
Kiedyś tu narzekalem źe niezdąźylem tym roletam zrobić zdjięcie i ponownie się sprawdzilo źe ścieście źyczy przygotowanym, chociaź to byl znów ten przypadek źe bylem w dobry czas na dobrym miejscu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2021-03-14 19:16:12 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Jak zazwyczaj. Też od Pana Kolbana ? Kłódka wygląda na nową :)
2021-03-14 19:49:59 (5 lat temu)
do stoik: Kłódka jest napewno nowa, ale tabliczky producenta na rolecie juź niema...
2021-03-14 19:54:46 (5 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do stoik: Żaluzja ma na dole, po obu stronach widoczne otwory na klucze, tak zamykano te żaluzje. Nie wiem, czy zamykanie na kłódkę było montowane w oryginale. Pamiętam wiele sklepów w Cieszynie, które miały takie "zamknięcia", mam jeszcze w głowie hałas opuszczanych metalowych żaluzji
2021-03-14 20:49:44 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: to już nawet takie rzeczy kradną ? stawiam na Kolbana.
2021-03-14 20:03:33 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do stoik: Wlaśnie źe takie tabliczky się najwięcej kradną. Ale ta tablica napewno zniknela ladnych pare lat temu.
2021-03-14 20:41:07 (5 lat temu)
stoik
 
do Stenek: kilka lat. szkoda, że nikt nie zrobił zdjęcia. śpieszmy się focić tabliczki. tak szybko znikają :) coś tam jeszcze jest w zasobach. pan Josef Kolban pozostanie żywy dopóki ktoś o nim pamięta.
2021-03-15 10:18:42 (5 lat temu)
Stenek
 
do stoik: To śmigej chopie z aparatym, i cykej wiela wlezie ;-) ale hónym
2021-03-15 14:34:49 (5 lat temu)
stoik
 
do Stenek: postaram się. cosi sie może jeszcze znajdzie.
2021-03-15 19:28:25 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Noooo, szacunek, tu trudno zrobić takie ujięcie.....
2023-11-12 10:39:47 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Były palety z kostką brukową.
2023-11-12 10:53:46 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet