| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (47)
Obiekty w okolicy
Przykopa 40
10
m
Cieszyn
Przykopa 38
10
m
Cieszyn
Przykopa 29
17
m
Cieszyn
Przykopa 42
20
m
Cieszyn
Przykopa 27
24
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przykopa 40a

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
+1 głosów:1
Na tabliczce adresowej skrót: Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego JUWENIA Sp. z o.o.
2019-07-13 22:11:55 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: Ciekawa informacjia, to jest to co zawsze pisze przy zdjieciach z Cieszyna, brakuje nam Twojich informaciji ☺☺ Moźe nadeśla juź pora Twojich normalnych odwiedzin na fotopolsce co ? ☺☺☺
2019-07-14 15:58:16 (6 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: Veti, przecież wiesz że to lubię ...



Pora nadejdzie, gdy stare sprawy zostaną załatwione, a na to się nie zanosi, bo to od wielu już lat władzy fp nie interesuje (jakie to przykre)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2019-07-16 23:06:01 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: No i to jest ten problem....rogata polska dusza i duma. Jesteś nam wiecej potrzebny jako znawca ciekawych informaciji i historiek, niź jako nieobecny obraźony fotopolan. Rozumiem źe czasami niektóre stosunky miedzy nami troche skrzypia, ale powiem tak. Za wyszym celem i idea fotopolski sie ukrywa przedewszystky zabawa, latanie i przygody z aparatem w rekach, ciekawe informacjie, moja wrodzona ciekawoścz tutaj ma raj i wyprzedarz informacii . Wirtualna klótnia jest tylko wirtulna klutnia. Oko w oko sie ludzie zachowuja inaczej. Ponownie uźyje moje ulubione powiedzenie....fotopolska wzbogaca, i Twoje informacie maja wartoścz minimalnie komnaty bursztynowej albo...zlotego pocziagu z Walbrzycha...Poprostu mi osobiście brakujeś, i................. mam jedno ciekawe zdjiecie z Gliwic, na którym jest coś, o czym ty napewno wiesz wiecej jak cale grono fotopolańskie. Wiec lyczac na Twoja ciekawoścz...zapraszam na codzienne odwiedzanie fotopolski..naraźie go mam w magazynku...ale jego pora nadchodzi, bo wlaśnie dodaje zdjiecia Gliwic ☺☺☺
2019-07-17 07:15:56 (6 lat temu)
Nie wiem czy panowie z Cieszyna zauważyli, ze latarenki tej nie ma już w tym miejscu? Jest przeniesiona. A gdzie ? Poszukajcie :)
2019-09-28 22:12:23 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Ciekawa jestem czy panowie zauważyli ten komentarz. Oraz , który pierwszy znajdzie latarenkę :)
2019-09-29 09:40:14 (6 lat temu)
do da signa: Ja sie podaje...zauwaźylem Twój komentarz, ale jakoś mi sie naprawde nie chce śukać.
2019-09-29 10:16:11 (6 lat temu)
do vetinari: Jest na Twoim zdjęciu Veti:)
2019-09-29 10:22:02 (6 lat temu)
do da signa: No, prawde mluwiac...wszystkie te latarenki w tym odcinku ulicy poznikaly, ta o której piszesz teź. Albo ich naprawiaja, albo zdecidowano o ich kompletnym usunieciu.
2019-09-30 18:36:31 (6 lat temu)
2019-09-30 19:18:28 (6 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do da signa: Czyli przenieśli. Dobrze, że nie przepadła.
2019-09-30 19:40:11 (6 lat temu)
do czesil: Nie przeniesli, tutaj sa widać wszytkie latarnie, nawed fragment tej z Przykopa 40a.
Zniknely wszytkie latarnie zamocowane do ścian budynków od 40a po 44. We wrześniu przebiegl remont latarni na tej ulicy, lampy zdjieto z fundamentów, dodane nowe betonowe fundamenty, slupky latarni zreperowano, pospawano i ponownie polakierowano, Same latarnie zostaly wyczyścione, dodane nowe szyby i nowe źarówky. Wiec, albo sa te znikle latarnie beda zamontowane gzie indziej, bo sa juź niepotrzebne, albo ich reperuja i dodaja ponownie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2019-10-01 07:05:45 (6 lat temu)
do vetinari: Dobrze, że się wyjaśniło. Teraz trzeba za jakiś czas zobaczyć czy wróciły na miejsce.
2019-10-02 06:35:39 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Ja tam chodze ze Sally co dzienie...tylko źe w ciagu dnia ☺☺☺ bede to pilnować..
2019-10-02 07:09:34 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Wiec z latarniamy które poznikaly sie maja rzeczy tak, obecnie przebuega remont latarni na ul, Przykopa. Od ul. Alej Lyska po zkrzyźowanie z ul. Mlyńska Brama sa juź zremontowane latarnie. Natomiast odcinek od ul. Mlyńska brama po ul. Schodowa latarnie beda dopiero remontowane. Te latarnie które byly zamocowane do kamienic zdjieto i przebiega remont w warsztatach. W momencie, kiedy sie rozpocznie etap tego odcinka ul. beda latarnie ponownie dodane.
2019-10-15 11:08:16 (6 lat temu)
do vetinari: Cieszę się, są bardzo urokliwe i dzięki remontowi pozostaną tu na długie lata.
2019-10-15 11:27:26 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Przykopa 40a na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet