| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Cieszyńskiego 5
21
m
Wrocław
Budynek
22
m
Wrocław
Cieszyńskiego 4
29
m
Wrocław
Cieszyńskiego 3
37
m
Wrocław
Most Wszystkich Świętych
38
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Cieszyńskiego 6

Dawniej: Apteka szpitalna, Archiwum Medyczne
Zabytek: A/5301/22 23.10.1961
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ☻
 
+1 głosów:1
Samochód po lewej ma na tablicy litery IK takie jak przed wojną w Breslau
2011-09-23 09:13:50 (14 lat temu)
do † ☻: Odnoszę wrażenie ze ktoś na tej tablicy jakieś fotomanipulacje przeprowadzał...
2011-09-23 11:36:24 (14 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
Archiwum to może było później , dawniej (1975) to było prosektorium
2017-02-12 20:24:30 (9 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
W 1975 przed tym budynkiem miałem egzamin na motocyklowe prawo jazdy.W trakcie gdy egzaminowany jechalem na motocyklu otworzyły się drzwi z których wyszło czterech panów z trumną.
2020-06-11 17:20:57 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dürgoy Marcin : I to był dobry czy zły znak dla egzaminowanego ? ;-)
2020-06-11 19:27:17 (6 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Na 32 zdało osiem osób.Byłem w ósemce.
2020-06-11 19:38:15 (6 lat temu)
sebasr
 
Barokowa część arsenału jeszcze stała!
2017-02-14 18:24:51 (9 lat temu)
No i zgodnie z przewidywaniami zlikwidowali ten budynek
2015-04-05 23:03:40 (11 lat temu)
O co chodzi z tym zdjęciem? Totalnie nienaturalne w wymiarach
2015-04-10 20:03:59 (11 lat temu)
Włochu
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: no niestety, nie miał on racji bytu w ramach nowego planu. Ale też nie ma czego żałować. Był to tylko zwykły łącznik, że nie wozić truposzy otwartym terenem.
2015-04-06 20:55:16 (11 lat temu)
pawulon
 
do Włochu: 1 700px × 2 346px ? Chyba lekko przesadzony ten rozmiar, nie uważasz?
2015-04-07 10:18:38 (11 lat temu)
Włochu
 
do pawulon: myślałem, że działa tu jakieś rozsądne autoformatowanie przy dodawaniu zdjęć...
2015-04-07 11:57:50 (11 lat temu)
Włochu
 
do pawulon: dobra, zmniejszyłem. jakkolwiek powinien tu się pojawić jakiś auto-resize bo nie chce mi się tego robić ręcznie.
2015-04-11 14:33:21 (11 lat temu)
Licho
 
do Włochu: Przecież jest, przy dodawaniu zdjęcia na górze „zmniejszaj automatycznie” czy jakoś tak.
2015-04-11 14:44:42 (11 lat temu)
Włochu
 
do Licho: owszem, jest. u mnie na dysku zdjęcie ma rozmiary 2898x4000, a po zmniejszenie automatycznym na fotopolsce miało 1700x2346. Wciąż za dużo. Musiałem utworzyć na dysku kopię zdjęcia, zmniejszyć je ręcznie do pożądanej wielkości i wrzucić na fotopolskę. Jak wygląda tutejszy algorytm resizujący foty?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawki
2015-04-11 15:20:44 (11 lat temu)
Licho
 
do Włochu: Heh, algorytm zawsze miał problemy ze zdjęciami wyższymi niż szerszymi. Jak widać zmniejsza do 1700 na szerokość.
2015-04-11 15:22:57 (11 lat temu)
Włochu
 
do Licho: no domyślałem się, że problem tkwi w pionowej orientacji zdjęcia. No ale to i tak 1700 jest za dużo, nawet gdyby to miał być dłuższy bok. Algorytm powinien resizować dłuższy bok do domyślnej długości, albo lepiej rozdzielczość zdjęcia do domyślnej rozdzielczości.
2015-04-11 15:32:40 (11 lat temu)
Licho
 
do Włochu: Nie, 1600-1700 to zalecany wymiar.
2015-04-11 17:25:40 (11 lat temu)
do Włochu: Zgadza się, zdjęcia pionowe trzeba tu we własnym zakresie formatować. Poziome autoresize ładnie skaluje.
2015-04-11 18:27:47 (11 lat temu)
Włochu
 
do Marek Potocki: no to lipa. drobna korekta w tym algorytmie by się przydała.
2015-04-11 20:37:56 (11 lat temu)
ruzams
 
+2 głosów:2
Charakterystycznie ścięta ściana i wynikający z tego układ dachu dawnego Archiwum Medycznego: . Zresztą wszystko jest podpisane na kartce
2015-11-11 19:59:07 (10 lat temu)
Budynek wygląda na stary, ciekawe ile ma lat? 3 lata temu w tym budynku była tymczasowa cieciówka.
2017-02-12 17:49:24 (9 lat temu)
sebasr
 
do Neo[EZN]: Chyba ma XVI-XVIIw. proweniencję.
2017-02-12 20:24:04 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ob. Archiwum Medyczne nad starą Oławą.
Budynek archiwum medycznego.
1900
-
2005
1900
-
2005
2005
-
2009
2009
-
2014
2013
-
2014
2015
-
2017
2015
-
2019
2017
-
2020
2020
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet