| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (20)
Obiekty w okolicy
Figura bł. Euzebiusza
17
m
Częstochowa
Bastion Lubomirskich - Bastion św....
28
m
Częstochowa
Stacja VI
31
m
Częstochowa
Sala kardynała Stefana Wyszyńskiego
32
m
Częstochowa
Arsenał - Muzeum
51
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Obecna Brama Jana Pawła II pierwotnie zwana była wjazdową. Zmieniła nazwę w 1987 r. po ozdobieniu jej papieskim herbem i słynnym mottem “Totus Tuus”.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
"w tle coś jest w trakcie remontu - co?"

Odbudowa wieży po pożarze w 1900 roku.
2013-05-14 07:33:53 (13 lat temu)
Odbudowa wieży kościoła po pożarze. Uliczka dojazdowa do bramy zachodniej.
2013-06-21 21:29:24 (13 lat temu)
Trzeba przesunąć datę , bo odbudowę ukończono w 1903.
2013-06-21 21:30:57 (13 lat temu)
4elza
 
do Mariusz Brzeziński: W 1906, raczej ;-) a na zdjęciu nie wygląda na ukończoną.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełn.
2022-10-21 06:32:52 (3 lata temu)
do 4elza: Na foto stan odbudowy z 1903 roku,
2022-10-21 11:47:45 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do 4elza: Odbudowę zakończyło poświęcenie wieży 15 sierpnia 1906 roku.
2022-10-21 11:50:21 (3 lata temu)
4elza
 
do Mariusz Brzeziński: Tak, umieściłam tę informację w opsie obiektu (który wcześniej zresztą założyłam), dlatego odniosłam się do Twojego sformułowania, że "...budowę ukończono w 1903" co nie jest prawdą. Natomiast datowanie zdjęcia to inna sprawa, ja bym przyjęła 1901-1904. Skąd wiemy, że to akurat 1903?
2022-10-22 03:23:42 (3 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Znalazlem!!!!! 8 flaga po prawej :-)
2016-10-29 23:55:41 (9 lat temu)
Mozaika znajduje się w Bramie Zachodniej im. JP II.
2018-10-23 20:59:10 (7 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Jutro się tym zajmę, bo teraz to będę szukał do rana.
2018-10-23 21:04:48 (7 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Przeniosłem dzisiaj. Było mi po drodze.
2018-10-23 21:10:00 (7 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Bardzo Ci dziękuje.
2018-10-23 21:25:10 (7 lat temu)
Ja widzę mozaikę w bramie.
2020-03-03 22:04:56 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
To 29.06. 2003 czy 13. 1993 ? ;-)
2021-10-08 20:49:04 (4 lata temu)
max
 
Fajne Hawaje :)
2021-10-08 20:50:21 (4 lata temu)
Anneob
 
do ZPKSoft: Przepraszam. Przez niedopatrzenie pozostała data wykonania reprodukcji zdjęcia papierowego.
2021-10-08 21:43:22 (4 lata temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
do max: To fakt :) Wtedy, ‘’wróciła moda’’ na coś, co w latach 50-60 widniało np. na krawatach (na gumkę) z samotną wyspą, palmą i dziewczyną :)
2021-10-08 21:50:20 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet