| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. Najświętszej Maryi Panny
1
Więcej (84)
Obiekty w okolicy
Pomnik Henryka Sienkiewicza
35
m
Częstochowa
Kościół Najświętszego Imienia Mary...
43
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 61
73
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 63
88
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 59
89
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza

Dawniej: Kościół Zgromadzenia Sióstr Mariawitek, Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kto potrafi przestawić foto do obiektu IV LO ?
2012-03-06 15:25:03 (14 lat temu)
PEŻ
 
Podmieniłem na większe i w szerszym kadrze (doszła latarnia po lewej).
2014-05-26 22:38:20 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Ta lewa część szkoły, widoczna (ledwo) w tle została dobudowana w ostatnich latach?

Myślałem, że wrzuciłem jej zdjęcie na stronę ale nie ma - jutro poszukam bo mam na płycie.
2013-04-02 23:38:10 (13 lat temu)
ukasz
 
do Neo[EZN]: Ta lewa część szkoły jest jedną z najstarszych. Znajdowała się tam pierwotna sala gimnastyczna, w latach 90' była salą teatralną i egzaminacyjną.
2014-04-21 22:41:54 (12 lat temu)
do ukasz: Tu ją ładnie widać - - czyli do starego budynku dobudowano nowe przy ulicy Racławickiej.
2014-04-21 22:48:32 (12 lat temu)
ukasz
 
do Neo[EZN]: Tak, dokładnie. Znacznie rozbudowano zaplecze sportowe.
2014-05-02 18:04:15 (12 lat temu)
4elza
 
Na pierwszym planie fragment placu.., boiska szkolnego (?)..., też należącego do liceum?
2022-10-13 07:12:36 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski :-)
2019-09-09 16:09:12 (6 lat temu)
Częstochowa. Kościół NMP i budynek gimnazjum, dzisiaj LO nr IV.
2019-09-09 16:45:38 (6 lat temu)
Dana
 
do Mariusz Brzeziński: Wyrazy wdzięczności i uznania !
2019-09-09 17:10:08 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet