| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. Najświętszej Maryi Panny
1
Więcej (84)
Obiekty w okolicy
Najświętszej Marii Panny 4
43
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 5
44
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 8
45
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 7
63
m
Częstochowa
Najświętszej Marii Panny 3
64
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Najświętszej Marii Panny 6

Zbudowano: 1898
Zabytek: A-382/88 z 16.05.1988
Dom modlitwy Wekslera w Częstochowie (kamienica przy Al. Najświętszej Maryi Panny 6) został założony w 1898 r. przez patrona z własnych środków finansowych.Dom modlitwy należał do grupy czterech bóżnic w Częstochowie, utrzymywanych przez chasydów z Góry Kalwarii. Znajdowała się przy nim niewielka jesziwa. Podczas II wojny światowej Niemcy zdewastowali bożnicę.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czy w taką pogodę warto robić pstryk ?
2020-02-14 18:25:54 (6 lat temu)
Kazda pogoda jest dobra. Byle nie lało, błyskało, padał śnieg. Osobiście najbardziej lubię niebo przykryte białymi lekkimi chmurami. Te świetnie tłumia kontrast.
2020-02-14 21:58:00 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Mariusz Brzeziński: Jeźeli niejesteś z Czestochowej, tak.
2020-02-14 18:28:08 (6 lat temu)
PiotrW
 
+3 głosów:3
do Mariusz Brzeziński: Niema złej pogody, rzeczy w paskudnym świetle zdobywają inne barwy, są jakby inne. Zdjęcie reporterskie a takie są w większości nasze zdjęcia są cenne za chwile którę dokumentuja.
2020-02-14 21:20:27 (6 lat temu)
do vetinari: No fakt. Jak kolega robi pstryk w Warszawie ma zawsze świetną ekspozycję.
2020-02-14 18:42:54 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Mariusz Brzeziński: No wlaśnie...u siebie to moge poczekać, jadac gdzieś dalej....to sie albo trafi, albo ide na piwo ☺☺☺
2020-02-14 18:45:17 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Najświętszej Marii Panny 6 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet