| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Śródmieście

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...1516następna
fantom
 
Pytanie takie: czy ten kawałek budynku z lewej, to może być jakiś fragment Nowej Synagogi?:
2020-12-23 18:27:34 (5 lat temu)
Krzyś_
 
To raczej ratusz.
2020-12-23 23:04:17 (5 lat temu)
do fantom: Może być.
2020-12-23 21:05:08 (5 lat temu)
fantom
 
do Mariusz Brzeziński: I drugie pytanie: Który to może być narożnik i od której strony widziany?
Frontowy prawy od frontu, czy frontowy lewy od boku? Chyba że to tylny, ale tam raczej była zabudowa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2020-12-23 21:49:48 (5 lat temu)
fantom
 
do Krzyś_: Ratusz pasuje. Przypisuję do pl. Biegańskiego.
2020-12-23 23:20:51 (5 lat temu)
fantom
 
do Krzyś_: Chyba powinieneś koledze Mariuszowi ten ratusz jakoś uzasadnić. Bo przekonanie u niego jest niezbyt wielkie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2020-12-24 08:58:01 (5 lat temu)
do fantom: Krzyś ma oko , ale nie tym przypadku. Proporcje są inne i budynek sporo wyższy.
2020-12-24 00:09:26 (5 lat temu)
fantom
 
do Mariusz Brzeziński: Też mnie się tak wydawało, ale detale ratusza pasują idealnie. Reszta to złudzenie.
2020-12-24 00:25:28 (5 lat temu)
do fantom: Złudzeniem to jest ta grupa drzew. Po bokach ratusza były budynki odwachu i aresztu. Przed budynkiem kilka sporych kasztanowców. Gdzie mógłby stanąć ten pojazd ?
2020-12-24 00:34:19 (5 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Budynek stoi w kadrze prosto. Jaka ulica mogła mieć taki spadek ?
2020-12-24 01:10:09 (5 lat temu)
Krzyś_
 
do fantom: Przy synagodze nie zwracał uwagi na spadek drogi :-)
2020-12-24 21:31:44 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Fajny zegar jak BigBen.
2020-02-26 19:34:52 (6 lat temu)
Balbina
 
do cracusiac: Mnie też bardzo się spodobał.
2020-03-03 21:23:42 (6 lat temu)
do Balbina: ładny, ale bardzo długo dojrzewał.
2020-03-03 22:00:46 (6 lat temu)
Tramwaje w Częstochowie - wagon 102Na 630.
2020-03-05 22:04:34 (6 lat temu)
Chyba biskup Teodor Kubina.
2020-04-17 16:07:24 (6 lat temu)
Zorro
 
Miał jakieś zasługi dla kolei, że go pod dworcem ustawili ?
2020-06-24 13:52:19 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do Zorro: Był przez wiele lat lekarzem oddziałowym na kolei Warszawsko-Wiedeńskiej.
2020-06-25 00:00:20 (6 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Mieszkał po drugiej stronie placu, przy alei Wolności.
2020-06-25 00:10:15 (6 lat temu)
Raczej przed 1914.
2020-08-01 00:37:48 (5 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Jak widać następuje "wysyp" pomników Piłsudskiego w całej Polsce.
2020-09-13 07:06:59 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Bo tak się złożyło towarzyszu cracusiac, że w Polsce Jego osoba coś znaczy a przez lata nie było klimatu by mu te pomniki stawiać. Piłsudski, choć socjalista, co niestety zaowocowało etatystycznym systemem zwanym sanacją - na pomniki jednak zasługuje z przyczyn, których i tak nie zrozumiesz.
2020-09-15 16:28:50 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Odnoszę wrażenie że czołowy hejter zygmusiaczek sam już nie wie o czym trollować.
2020-09-15 16:33:40 (5 lat temu)
Desperado
 
+6 głosów:6
do cracusiac: I po co odpowiadasz ? Gostek szuka zaczepki aby potem czytać z uwielbieniem własne wypociny. Takie coś olewa się ciepłym moczem. Daj sobie spokój. Takie indywidua najbardziej boli właśnie olewanie.
2020-09-15 16:37:23 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Już Ci napisałem pod innym zdjęciem - skanalizuj swoje "złote myśli" pod jedno zdjęcie - raz wystarczy.
2020-09-15 16:38:11 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do Desperado: I odezwał się ten, co przed chwilą zagrał idiotę na forum, Już Ci kiedyś napisałem - jak nie masz nic do powiedzenia, to się po prostu nie odzywaj, choć jak rozumiem wylewanie szamba sprawia Ci przyjemność ... coż teraz alternatywne preferencje są w modzie. Wciągaj dalej na zdrowie.
2020-09-15 16:42:04 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do Desperado: Masz rację!
2020-09-15 16:42:14 (5 lat temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
do zygmunt_ra: Ty żadnego idioty udawać nie musisz. Każdą swoją zaczepką udowadniasz, że nim jesteś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2020-09-15 16:47:06 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do Desperado: Wielbicielu oparów z wylewanego szamba - epitet od kogoś takiego, to dla mnie zero problemu - spływa jak woda po kaczce,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zbyt grzecznie napisane
2020-09-15 16:57:52 (5 lat temu)
To nie Lublin ani okolice lecz Ratusz w Częstochowie .
2020-11-07 11:01:46 (5 lat temu)
fantom
 
do Wincenty Miros: Święta prawda.
2020-11-07 11:02:36 (5 lat temu)
labeo7
 
do Wincenty Miros: Dzięki, wyszła bardzo szeroka okolica Lublina ;)
2020-11-07 11:41:13 (5 lat temu)
do labeo7: Najważniejsze, że już jest prawidłowo rozpoznane i przypisane.
2020-11-07 19:28:53 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Fotopiesek ☺
2021-02-27 17:50:08 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do vetinari: Zaznaczyłem go przy użyciu nowego edytora znaczników przy którym spędziłem ze 30 godzin :)
2021-02-27 18:39:57 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Też testuję Twoją nowinkę . Na razie tylko formy najprostsze. Najpierw nie wiedziałam jak się z tego wychodzi ale już jest ok. Ogólnie teraz mamy inaczej i trzeba się przyzwyczaić (i nauczyć !) ale wygląda bardziej profesjonalnie. Jutro popróbuję linii, obszarów itp. Pomyśl Piotrze o opracowaniu instrukcji, bo na pewno będzie taki tekst potrzebny, tak dla nowych jak i starych użytkowników, którzy tu zaglądają sporadycznie.
2021-02-27 18:52:29 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Dobre, chociaź szukanie piesków i zwalścza ich znaleźenie oznacza, źe zdjięcie jest dokladnie oglądane....
2021-02-27 19:14:26 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki za opinię :) Nowy edytor zrobiłem w Angularze - idealnie nadaje się do takich zastosowań. Dodam przycisk do powrotu do zdjęcia. Myślałem ze te podpowiedzi u góry ekranu pomogą obsłużyć edytor ale instrukcja np. w formie video jest dobrym pomysłem :)
2021-02-27 18:58:29 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Pytanie na gorąco - jak się usuwa znacznik ? Np. ten z prawej .
2021-02-27 19:07:51 (5 lat temu)
pewu
 
do Neo[EZN]: Też dzisiaj miałem okazję przetestować nowy edytor, póki co tylko w zakresie funkcjonalności, którą oferował poprzedni. Wszystko śmiga jak trzeba. Faktycznie intuicyjnie brakowało mi przycisku powrotu do zdjęcia na początku, ale po oznaczeniu kilku zdjęć przyzwyczaiłem się po prostu do klikania Wstecz.
2021-02-27 19:09:53 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Piotrze, dodaj na końcu prawokliku (kasowanie znacznika) linię: return false; Nie będzie się pokazywać domyślne menu przeglądarki.
2021-02-27 19:12:43 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Doczytałam - prawe kliknięcie usuwa znacznik ;-)
2021-02-27 19:09:37 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Racja, przy pozostałych kształtach to było ( event.preventDefault() ), już poprawiłem. Poprawiłem też usuwanie znaczników i jest już przycisk powrotu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2021-02-27 19:29:36 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do vetinari: Myślę, że nikt nie będzie zaznaczał piesków i wózków ;-) Neo nam tylko zaprezentował efekt swojej pracy.
2021-02-27 19:15:34 (5 lat temu)
do ZPKSoft: To dobrze, bo to jest raczej tylko zabawa, i nie kaźdy zwraca uwage na cztworonogy albo wózki ☺
2021-02-27 19:49:35 (5 lat temu)
Plac Biegańskiego w Częstochowie.
2021-03-13 14:13:08 (5 lat temu)
157 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Śródmieście
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet