| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dzielnica Frysztat (Fryštát)
ul. Dr. Olszaka (Dr. Olszaka)
ul. Frysztacka (Fryštátská)
ul. Husa (Husova )
ul. Karola Śliwki (Karola Śliwky)
ul. Komeńskiego (Komenského)
ul. Marka (Markova)
ul. Masaryka (Masarykovo náměstí)
ul. Młyńska ( Mlýnská )
ul. Park Bedřicha Smetany (Park Bedřicha Smetany)
ul. Piwowarska (Pivovarská)
ul. Świętowacławska (Svatováclavská)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Frysztat (Fryštát)

Religia
Zieleń
Edukacja
Sport
Budowle
Przemysł
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456następna
Podmiana na lepszy skan.
2021-02-19 13:11:24 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Organy pochodzą z roku 1804.
2020-01-19 19:10:35 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
Ołtarz główny z obrazem ukrzyżowanego Chrystusa a nad nim kolejne płótno przedstawiające Boga Ojca. Po bokach stoją figury św. Piotra ( z lewej) i św. Pawła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2020-01-19 18:51:09 (6 lat temu)
To jest wlaśnie widok na budynek, kdzie się znajduje browar kraftowy. Dodaje zdęcie do obiektu ☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2020-02-26 18:20:06 (6 lat temu)
Logo minibrowaru kraftowego ☺
2020-02-27 18:55:17 (6 lat temu)
do vetinari: To nie jest ten browar na beczkach ?
2020-02-27 19:10:29 (6 lat temu)
ylooC
 
do piotr brzezina : Z opisów pod zdjęciami wynika, że browar ten mieści się w budynku restauracji potocznie zwanej "na beczkach".

Eh, jednak coś już wiem :)
2020-02-27 19:39:31 (6 lat temu)
do ylooC: Dokladnie, obecnie są w Karwinej 2 browary kraftowe. Ale atmosfera tej piwnicy jest niepowtarzalna...Drugy minibrowar sie znajduje na drógym końcu miasta. Teź sie mieści w originalnych pomieśczeniach restauracji "Owieczka" I chociaź jest to budynek pieknie wyremontowany, brakuje mi tam tego "genius loci".
2020-02-28 07:24:32 (6 lat temu)
do vetinari: Czyli jest dobrze ?
2020-02-28 07:45:25 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Tak, to jeden budynek i dwa obiekty. mural sie znajduje nad wejśczem do piwnicy.
2020-02-28 09:15:12 (6 lat temu)
Wreścze sie w tym roku ruszy remont tych kamienic.
2020-02-28 07:06:17 (6 lat temu)
Karwińska filia Muzea Ziemi Cieszyńskiej.
2020-10-20 08:47:12 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Jurku poprawilem nazwe obiektu, poprostu tylko kamienica przy...itd. Cafe Bar jutro albo pojutrze mogą zlikwidować, ale kamienica pozostaje ☺. Przy obecnym kryzysu uslug gastronomicznych zpowodowanym epidemia, wiele podobnych punktów gastronomicznych poprostu znika. i co dumerowania obiektów. W Czechach mamy podwójne numerowanie domów. Tu masz link do diskusii na ten temat.

W nazwie obiektu podajemy ten pierwszy numer, natomiast w opusu obiektu podajemy obydwa numery.
2020-10-20 08:25:34 (5 lat temu)
JureK
 
+1 głosów:1
do vetinari: Serdeczne dzięki, co doświadczenie to doświadczenie. Veti jesteś wielki.Nie ukrywam,że ta Wasza podwójna numeracja sprawia mi kłopot,bo nie bardzo ją rozumiem.Zakładaj na Fp Czechy, bo marnują mi się zdjęcia z: Bartošovice, Bilovec, Bukovec, Dolní Benešov, Frenštát ,pod Radhoštěm,Frýdek-Místek,Fulnek ,Hlučín-Darkovičky,Hradec nad Moravici, Hukvaldy, Jablunkov, Javornik ,Kravare,Krnov ,Kromeriż,Mikulov,Nezbudská Lúčka,Nowy Jiczin, Ołomuniec, Opava, Ostrava, Petrovice, Prstna, Radun, Silherovice,Šternberk,Studenka,Sudice,Velke Hostice,Znojmo itp:).Pozdrowienia.
2020-10-20 22:43:09 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do JureK: ☺☺☺, jeźeli ja jako Czech jestem aktiwnym fotopolanem, czemu niemoźeś zostać ty jako Polak zakladający podobny portal u nas ☺☺☺
2020-10-22 18:58:30 (5 lat temu)
JureK
 
+3 głosów:3
do vetinari: Veti, to niestety jest ponad obecne moje możliwości informatyczne.Nie mam aż tak wielkiej wiedzy w tym zakresie.Ja w sprawach komputerowych jestem wyłącznie operatorem, a nie programistą.Również nie mam w Czechach tak dużych wejść, aby to formalizować. A tak w ogóle to jestem za stary,mam prawie 70 lat i niewiele mi już pozostało do "osierocenia" portalu:) Owszem z przyjemnością i wielką radością byłbym aktywnym fotoczecholaninem i z pewnością jeszcze więcej zwiedzałbym Wasz piękny kraj :) Pozdrawiam serdecznie w tym ciężkim czasie...
2020-10-22 19:45:59 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do JureK: Dziękuje, i teź pozdrawiam z obecnie zamkniętego mieszkania i kraju....☺☺☺
2020-10-22 20:22:42 (5 lat temu)
JureK
 
do vetinari: Pocieszę Cię.My też czujemy się jak w więzieniu:(
2020-10-22 20:27:04 (5 lat temu)
TW40
 
+3 głosów:3
Wg mnie lata 60. np. 1962-1966. Dobrze by było gdzieś porównać z czeskimi wózkami...
2020-11-06 23:58:16 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do TW40: Dziękuje, zaraz poprawiam ☺ To się nazywa fachowa porada ☺☺☺
2020-11-07 07:24:12 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Perelka. tej kamienicy po środku juź niema...dziękuję
2021-01-11 10:03:40 (5 lat temu)
Mniewięcej, obecny wygląd tego miejsca
2021-01-11 10:15:18 (5 lat temu)
58 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Dzielnica Frysztat (Fryštát) - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Frysztat (Fryštát)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet