| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Obiekty w okolicy
Plebania
35
m
Wrocław
Wolności 6
44
m
Wrocław
Wolności 6
46
m
Wrocław
Parking przy gmachu Opery
56
m
Wrocław
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek
71
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Max Born Forum

Inwestor: Integrit S.A. (1 inwestycja)
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Może z wózka Tereska markę autka wywróży?
2023-04-17 15:36:33 (3 lata temu)
esski
 
Wedle mojego gustu jest to cytryna.
2010-08-27 05:34:25 (15 lat temu)
Julo
 
Przejrzałem w Wikipedii wszystkie dostępne tam - - fotki Cytryn i żadne auto z tego okresu (obejrzałem 8CV, 15AL, A, B, B10, B11, B12, B14, 5CV) nie jest dość podobne do tego na tym zdjęciu.
2010-08-27 10:26:59 (15 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do Julo: Potwierdzam - to z pewnością nie Citroen. Niestety samochodu nie zidentyfikuję, bo to nie moje czasy produkcji. Od 1955 wzwyż mógłbym próbować.
2010-08-27 10:36:27 (15 lat temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Dürgoy Marcin : Może Plymuth Six?
2023-04-17 20:40:21 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Woj11: To przedwojenny Opel 2 Liter z lat 1934-37.
2024-09-23 23:18:00 (rok temu)
Licho
 
Jest pozwolenie na budowę: „budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym”, Plac Franciszkański. Ciekawe w którym miejscu?
2016-01-04 23:02:06 (10 lat temu)
do Licho: Może to ? Albo na lewo od pl. Wolności 4 tam gdzie są te dwa murki?
2016-01-06 11:18:14 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Wydaje się, że jedyne możliwe miejsca to na zapleczu biuroca przy Zamkowej albo na zapleczu pl. Wolności 4.
2016-01-06 11:33:05 (10 lat temu)
do Licho: Tak może być że dobudują do tego budynku nowy przy placu -
2016-01-06 11:41:22 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: O, to ma sens.
2016-01-06 11:45:35 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Piotrek (Neo), pod Twoim zdjęciem składam życzenia dla Ciebie i wszystkich dzisiejszych solenizantów - Piotrów i Pawłów, których mamy spore grono na portalu. Niech Wam się wiedzie tak w życiu prywatnym jak i zawodowym, zdrowia i sukcesów, w tym również i fotopolskich :-) - Zosia.
2016-06-29 11:19:13 (9 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Przyłączam się do życzeń! Przy okazji, kamienica nazywa się teraz Max Born Forum ;-)
2016-06-29 11:36:16 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dziękuję Wam BARDZO za życzenia :)
(zmieniłem nazwę kamienicy)
2016-06-29 11:56:18 (9 lat temu)
Dobry szczegół
2016-06-28 22:32:14 (9 lat temu)
sebasr
 
Ciekawe, czy płyta poświęcona Maxowi Bornowi wróci na stare miejsce?
2016-07-01 01:16:01 (9 lat temu)
do sebasr: Wrócić to pewnie wróci bo to promocja dla kamienicy ale na stare miejsce raczej nie bo w miejscu w którym się znajdowała teraz coś wystaje ze ściany.
2016-07-01 10:03:01 (9 lat temu)
Licho
 
Ciekawe co zawiśnie nad nimi.
2016-06-28 21:45:46 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Mur bez okien ? Czyżby coś miało być dobudowane ?
2016-06-28 21:24:47 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Zgadza się - ma powstać druga część tego biurowca przy placu Franciszkańskim.
2016-06-28 21:28:31 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Dzięki.
2016-06-28 21:29:37 (9 lat temu)
Podejrzewam że budynek będzie miał swoje nocne oświetlenie - te czarne punkciki na elewacji to mogą być lampy.
2016-07-13 21:34:17 (9 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: Tak, ale to nie lampy, tylko oprawy oświetleniowe, konkretnie: oświetlacze
2016-07-13 21:52:12 (9 lat temu)
do Stenek: Dobrze wiedzieć. Pozostaje zatem czekać aż je włączą.
2016-07-13 21:54:00 (9 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Oby tylko świeciły światłem białym, a nie żółto pomarańczowo
2016-07-13 22:21:09 (9 lat temu)
Licho
 
Jakie „ozdobne” kominy wentylacyjne…
2016-12-17 19:31:32 (9 lat temu)
do Licho: Na szczęście zostaną zapewne zakryte nową częścią budynku która być może powstanie niebawem? :)
2016-12-17 19:44:37 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Myslę, że zakryte to one zostaną, ale jakąś płachtą. Belka (u góry) i zaczepy (po bokach) do jej zawieszenia już są zamocowane :-)
2016-12-17 19:46:50 (9 lat temu)
Nie ma tablicy pamiątkowej?
2017-04-07 07:52:31 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Na to wygląda. Na dodatek trzy lampy się nie świecą :-)
2017-04-07 08:43:52 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
17 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Rozbiórka domu w którym urodził się Max Born - ciekawe czy zostawią frontową ścianę?
Max Born Forum
1908
-
2000
1908
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2006
2005
-
2006
2008
-
2014
2008
-
2014
2014
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Max Born Forum na innych zdjęciach
1914
-
1940
1914
-
1940
1935
-
1955
1939
-
2014
2005
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2023
2020
-
2023
2023
-
2024
2023
-
2024
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet