| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Parking
63
m
Wrocław
Klasztor kapucynów
71
m
Wrocław
Kawiarnio-restauracja V. Lukaszczyka
116
m
Wrocław
Cmentarz przykościelny św. Doroty
143
m
Wrocław
św. Doroty 16-18
153
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wolności 6

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2012
Dawniej: Autofahrschule Kleist & Co.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Może z wózka Tereska markę autka wywróży?
2023-04-17 15:36:33 (3 lata temu)
esski
 
Wedle mojego gustu jest to cytryna.
2010-08-27 05:34:25 (15 lat temu)
Julo
 
Przejrzałem w Wikipedii wszystkie dostępne tam - - fotki Cytryn i żadne auto z tego okresu (obejrzałem 8CV, 15AL, A, B, B10, B11, B12, B14, 5CV) nie jest dość podobne do tego na tym zdjęciu.
2010-08-27 10:26:59 (15 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do Julo: Potwierdzam - to z pewnością nie Citroen. Niestety samochodu nie zidentyfikuję, bo to nie moje czasy produkcji. Od 1955 wzwyż mógłbym próbować.
2010-08-27 10:36:27 (15 lat temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Dürgoy Marcin : Może Plymuth Six?
2023-04-17 20:40:21 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Woj11: To przedwojenny Opel 2 Liter z lat 1934-37.
2024-09-23 23:18:00 (rok temu)
Szkoda że nie ma fotki z parasolami przed "Marzanką"?
2023-04-17 15:38:26 (3 lata temu)
Pako45
 
+3 głosów:3
I po obiekcie, wczoraj (27.11.2012) ostatecznie zniknął z powierzchni ziemi
2012-11-28 11:51:52 (13 lat temu)
Miło przypomnieć sobie"Marzankę"
2020-03-18 14:29:14 (6 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Pako45: Nareszcie!
2012-11-28 12:40:37 (13 lat temu)
Pako45
 
do mamik: Dlaczego tak piszesz ?, tak bardzo Tobie przeszkadzał ?
2012-11-28 13:50:39 (13 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Pako45: Nic osobistego, nie przegrałem tam ani złotówki ;-) W tym miejscu, zamiast garaży i takich baraczków powinno powstać coś porządnego. Prestiżowe miejsce, w sąsiedztwie muzeum, opery i NFM zasługuje na zdecydowanie lepszą zabudowę.
2012-11-28 13:55:03 (13 lat temu)
mamik
 
do mamik: Działka po garażach i tym klubie w styczniu 2013 r. ma trafić na przetarg.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2012-11-29 09:16:52 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Biedny Neonek. Biega od świtu do nocy z aparatem. Kiedy on pracuje, je i śpi?
2012-12-05 11:03:24 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mar: No właśnie zimą od świtu do nocy tylko w weekend może biegać a poza weekendem dopiero od nocy do świtu. Wiosną i latem o tej porze jeszcze dzień a teraz do domu wraca się nocą... :-/
2012-12-05 11:14:00 (13 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Mało kto pamięta, jak to miejsce wyglądało jeszcze dwa lata temu.
Nb. dwa fotopieski widzę.
2013-04-15 23:20:23 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do † Festung: Hmmm, ja tam ciekaw jestem wyglądu za dwa lata
2013-04-15 23:24:25 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Julo: Może dowiemy się wkrótce po tym kiedy ktoś wygra przetarg na zakup tej działki a przetarg ma się odbyć chyba latem.
2013-04-15 23:34:49 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Przetarg w przygotowaniu Na działkę po dawnej jaskini hazardu bedzie inny przetarg
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2013-04-16 08:54:40 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
2013-11-07 08:16:41 (12 lat temu)
Na aucie jest chyba napis Jahnstr. 13? Jeżeli tak to może być ulica Sokolnicza, tym bardziej, że widać po drugiej stronie numeru 13 (zachodnia strona ulicy) parterową budowlę i obok niej kamienicę z oknami -
2016-11-27 22:59:48 (9 lat temu)
Do "Marzanki" piwo przywieźli.
2023-04-17 14:42:44 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Widoczny na zdjęciu samochód. ciężarowy Vomag 6LR był produkowany od 1935-go, ładowność 6T. Podane 22 tony mogą odnosić się do masy całego pociągu drogowego (ciągnik + 2 przyczepy).
2023-12-15 15:06:51 (2 lata temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Miejsce pasuje. Przeszukałem w księgach adresowych ulicę Sokolniczą i nie znalazłem nic związanego z browarem Kisslinga. Natomiast pod numerem 2-16 znajduje się Breslauer Lagerhaus, więc może chodzi o tą firmę, wówczas były to stare magazyny
2016-11-27 23:35:40 (9 lat temu)
do labeo7: Trzeba by było sprawdzić gdzie miała siedzibę firma Grundke której logo, adres i nr telefonu są na drzwiach. To może też być gdzieś w Kulmbach. Z Sokolniczą nie zgadzają mi się te drzewa przy ulicy i kamienica w tle która powinna mieć parterową dobudówkę - dobudówka była w 1945
2016-11-28 09:13:37 (9 lat temu)
YouPiter
 
+4 głosów:4
2016-11-28 09:52:00 (9 lat temu)
labeo7
 
do YouPiter: Brawo, nawet nie pytam po czym rozpoznałeś :)
2016-11-28 16:41:28 (9 lat temu)
do labeo7: W każdym bądź razie, to nic związane z fotką :)
2016-11-29 12:33:18 (9 lat temu)
vorwerk
 
do YouPiter: Wystarczy powiedzieć, że tak zostało zidentyfikowane na sąsiedniej stronie.
2016-11-29 22:59:40 (9 lat temu)
do vorwerk: No zgadza się. A to błąd ? Kto zagląda i tu i tam, ten nie ma urazu, ani do jednej strony, ani do drugiej :)
2016-11-30 13:35:45 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ciężarówka do przewozu piwa kursująca między browarem Reichelbräu A.G. w Kulmbach a filią we Wrocławiu.
Z lewej ul. Zamkowa z szeregiem garaży, które zostały niedawno rozebrane. Na pierwszym planie parterowy budynek, który odkąd pamiętam mieści kolejne lokale ...
1910
-
1960
1910
-
2012
2000
-
2013
2012
-
2016
2016
-
2016
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet