| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Obiekty w okolicy
Wolności 9a
29
m
Wrocław
Płyta upamiętniająca defiladę zwyc...
34
m
Wrocław
Kazimierza Wielkiego 27c
43
m
Wrocław
Wolności 10
49
m
Wrocław
Ewangelicki Konsystorz Prowincji Ś...
50
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Mam większe ale nie wrzucam, bo się porównanie rozjedzie.
2012-03-13 09:27:35 (14 lat temu)
mamik
 
Dałem większe.
2012-03-13 18:25:22 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Wrzucaj, wrzucaj. Poszukam w swoich zbiorach i może jeszcze lepiej da się złożyć.
2012-03-13 10:21:43 (14 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Się zrobi, wieczorem.
2012-03-13 10:47:01 (14 lat temu)
mamik
 
do mamik: Wyjaśnienie dla Zygmunta, robiłem z gruntu, ale trochę wyprostowałem.
2012-03-13 18:55:10 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: I przy okazji zdeformowałeś. Poprawiłem porównanie, ale dodałem bo takiej perspektywy swoja ksywą nie będę firmować.
2012-03-13 19:50:11 (14 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Oj tam, zaraz zdeformowane. Porównanie dalej się rozjeżdża i z tym małym się chce porównać.
2012-03-13 20:07:29 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: U mnie jest już gut. Wciśnij F5.
2012-03-13 20:09:29 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: U mnie też. Perfekcyjnie wyszło, gratulacje!
2012-03-13 20:15:18 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do mamik: Perfekcyjnie by wyszło, gdybyś raczył podejść pięć kroków do przodu. Na drugi raz staranniej wybieraj miejsce fotografowania.
2012-03-13 20:20:15 (14 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Okna pasują.
2012-03-13 20:38:14 (14 lat temu)
mamik
 
Dałem większy rozmiar.
2012-03-12 19:36:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Mamiku, wielkie podziękowania za tę fotkę. Dzięki niej rozwiazałam zagadkę z albumu rodzinnego . Podejrzewałam ten budynek, ale żadne zdjęcie nie przekonało mnie tak jak Twoje.
2012-03-12 19:49:19 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Cieszę się, że się przydało.
2012-03-12 19:51:12 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Oby wszystkie zagadki udało się rozwiązać tak bezproblemowo :) A nie wiesz czy bank w tamtych latach miał tam rzeczywiście swoją siedzibę. W latach 80-tych chyba III O. NBP., ale co wcześniej to nie wiem.
2012-03-12 19:55:05 (14 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Pod nr 10 był oddział NBP (chyba II) , później BZ, teraz czeka na lepszy pomysł. Kręcono w nim ostatnio sceny do filmu "80 milionów"
2012-03-12 20:03:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Faktycznie II oddzial. Za moich "bankowych" lat to był najlepszy oddział wrocławski (oczywiście w rankingu bankowym ).
2012-03-12 20:10:04 (14 lat temu)
mamik
 
W tych latach pod nr 10 był Oddział Wojewódzki NBP, informacja z książki telefonicznej na sezon 1951/52.
2012-03-12 20:10:08 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
A przez pewien czas były nawet połączone ;-) III oddział Miejski NBP był na Zamkowej 4 czyli obecnej Gepperta
2012-03-12 20:37:24 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Takie same ujęcia a inne datacje.
2012-03-13 21:35:09 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Dzięki. Czyli rzeczywiście bank, tego nie byłam pewna. Ja tylko z opowiadań mojej mamy wiem, że jeździła z szefem do banku, których za wiele wtedy nie było. Jeszcze w latach 80. dla firm był NBP, dla osób prywatnych PKO i tyle.
2012-03-12 20:13:36 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do mamik: Pierwszy był na rogu w Rynku, wojewódzki na Ofiar Oświęcimskich, nałaziłam się tam trochę.
2012-03-12 20:42:38 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Po zlokalizowaniu miejsca nie poprawiłam daty, dzięki za czujność.
2012-03-13 21:48:09 (14 lat temu)
Te dwa slupky z prawej strony..czy ony sluźa do zabronienia wjazdu na plac??tz ruchoma prześkoda wjazdu ???
2015-10-16 18:16:02 (10 lat temu)
Licho
 
do vetinari: Dokładnie tak.
2015-10-16 18:18:26 (10 lat temu)
skrzypa
 
do vetinari: Tak, kiedy jest potrzeba to się chowają
2015-10-16 18:18:45 (10 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Licho: Wyprzedziłeś mnie o 19 sekund :-)
2015-10-16 18:19:31 (10 lat temu)
do Licho: dziekuje :-)
2015-10-16 18:44:49 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do skrzypa: dziekuje .-)
2015-10-16 18:44:30 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet