| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Wieża "Czerwona", "Tatarska"
144
m
Nowy Dwór Mazowiecki
Wystawa pojazdów wojskowych
149
m
Nowy Dwór Mazowiecki
Brama
257
m
Nowy Dwór Mazowiecki
Działobitnia - elewator
280
m
Nowy Dwór Mazowiecki
Młyn
301
m
Nowy Dwór Mazowiecki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...2122następna
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Jaki jest tor kolejowy na moście - szeroki czy normalny?
2013-05-21 21:23:17 (13 lat temu)
ratann
 
szeroki :)
2013-05-21 21:34:24 (13 lat temu)
ratann
 
+2 głosów:2
wyczytałam właśnie że ma dwa tory: wąski i szeroki - rosyjski
2013-05-21 21:46:13 (13 lat temu)
polskup
 
+3 głosów:3
Most nie łączy Polski z Białorusią, gdyż w całości znajduje się w Polsce i został przerzucony nad przerwą w grobli przecinającej zbiornik celem przepuszczenia wód płynącej tu Narwi. Tory rzeczywiście są 2. Intuicyjnie: od wschodu szeroki, od zachodu normalny.
Od mostu do granicy państwa jest ponad 6 km.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2025-02-03 16:24:25 (rok temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
A taka ciekawostka mi wpadła dzisiaj w oko:
2024-10-14 22:54:54 (rok temu)
Rado-NDM
 
+3 głosów:3
do ylooC: Tam pod spichlerzem jest dużo tajemnic, także z I wojny światowej. Ostatnio rozmawiałem ze Sławkiem i mówił mi, że szykuje się sensacja.
2024-10-15 09:17:10 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
ylooC
 
Most Żelazny na Narwii zbudowano w latach 1915-1916 w ciągu ulicy Obwodowej jako most strategiczny. Wysadzony w 1939 r przez cofające się Wojsko Polskie.
2019-10-17 14:00:02 (6 lat temu)
polskup
 
+1 głosów:1
Podmieniłem na większe, wyraźniejsze, czystsze. Dopisałem autora. Zawęziłem datowanie - na rewersie notka nt. nabycia przez kolekcjonera - 31.10.30
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełn.
2025-10-04 07:19:00 (8 miesięcy temu)
Dana
 
Założyłam obiekt dla mostu i tam dodatkowo przypisałam, plus znaczniki. Nie jestem całkiem pewna, czy most zalicza się do Grunwaldzkiej, czy do Alei Lipowych.
2025-10-13 20:59:34 (8 miesięcy temu)
do Dana : Ten most nie zalicza się formalnie akurat do żadnej ulicy. W takich przypadkach wypada przypisać go do obu dochodzących do niego ulic. Dla tego zdjęcia wybór bardziej pasuje do Grunwaldzkiej moim zdaniem.
2025-10-13 21:05:10 (8 miesięcy temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Do obiektu mostu dopisałam jeszcze Aleje Lipowe.
2025-10-13 21:18:54 (8 miesięcy temu)
Voc
 
to izbice?
2024-08-23 08:59:40 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Voc: Tak to izbice widziane z mostu
2024-08-23 09:02:35 (rok temu)
verbensis
 
+3 głosów:3
2026-01-16 08:31:52 (5 miesięcy temu)
Jazzek
 
Ciekawe zestawienie stolików, każdy z innej parafii. Do tego chyba ktoś wyrwał aluminiowe obrzeże z pierwszoplanowego stolika. Tablica z nazwą dość archaiczna jak na lata 70-te. Czy kol. Atom mógłby uzasadnić datowanie?
2026-06-26 09:54:28 (dzień temu)
do Jazzek: Ja mam odwrotne wrażenie. Obiekt wygląda jakby czas świetności miał już za sobą. W "oryginalnym" wyposażeniu widać kolorowe oparcia jednakowych krzesełek , tutaj już tylko niedobitki. Myślę, że bliżej tu do końcówki lat 70 tych.
2026-06-26 10:20:36 (dzień temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do da signa: Czyli pod koniec lat 70. zamalowano te kolorowe prostokąty i napis Bar Magda i powieszono blaszaną tablicę? Watpię. To jest moim zdaniem najwcześniejsze zdjęcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-26 12:50:42 (dzień temu)
yani
 
Moda raczej z końca lat 60-tych.
2026-06-26 15:03:34 (dzień temu)
Woj11
 
do yani: "Dunajec" przeholowano do Zegrza w 1965 roku cumował początkowo w Zegrzu Południowym. Po paru latach do Nieporętu
2026-06-26 16:23:13 (dzień temu)
mamik
 
do Woj11: Z Nieporętu do Strugi, ze Strugi na Pragę, z Pragi do Nieporętu i z Nieporętu do Strugi :-)
2026-06-26 17:04:07 (dzień temu)
maj
 
Teryktorialnie wyspa elektryczna przynależy się do miejscowości Zegrze Południowe
2023-09-08 00:09:09 (2 lata temu)
Tomek Janiszewski
 
+2 głosów:2
Przez pewien czas można było tę wyspę nazywać też Wyspą Kormoranów, per analogia do Wysokiego Ostrowa na Dobskim. I tu, i tam czarna zaraza doszczętnie wyeksterminowała drzewa. Ostatni kikut pnia runął w ubiegłym roku. Wkrótce z ogołoconej z drzew wyspy może pozostać tylko mielizna, oraz otoczony zewsząd wodą betonowy kiosek.
2024-08-19 14:29:19 (rok temu)
Pokaż na mapie
216 Dyskusji (ostatnia dzień temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet