| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Krakowska

2011 - Wystawa zdjęć "100 lat, które scementowały nasz sukces"

2011 - Wystawa zdjęć "Powstania Śląskie w fotografii"

Rewitalizacja ulicy Krakowskiej

Wystawa plenerowa "25 lat samorządności Opola"

OBIEKTY - ul. Krakowska
Więcej (84)
Obiekty w okolicy
Rzeźba "Pieśń Przyjaźni"
28
m
Opole
Poczta Główna
38
m
Opole
Pomnik Olgi Sipowicz "Kory"
41
m
Opole
Kiosk mleczny
48
m
Opole
Pomnik Otto von Bismarcka
48
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
I kolejna wersja kiosku, poprzednie to z 1978 i z 2014 na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2016-02-12 12:15:00 (10 lat temu)
Więcej tu kiosku niż poczty - może stworzymy obiekt "kiosk" i tam przeniesiemy to zdjęcie? Pytanie, czy dla takich zwykłych kiosków tworzymy obiekty?
2016-02-20 13:43:24 (10 lat temu)
foxi
 
Na razie liderem w Opolu wśród kiosków jest ten z Oleskiej ;-)
2016-02-20 14:45:28 (10 lat temu)
foxi
 
2016-03-26 12:35:09 (10 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
To nie jest przedwojenna kostka porcelanowa a nasza rodem z Tułowic. W roku 1962 założono podwójne płytki ceramiczne na paru przejściach w Opolu. To przeżyło jako jedyne gdyż było przykryte asfaltem.
2018-09-10 22:14:29 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do krzysztal: Oczywiście, kiosk jest też obiektem. Dzięki temu można zaobserwować jak zmieniał się ich wygląd.
2016-02-20 14:19:50 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
2016-03-26 14:55:51 (10 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Zgadza się, swoją wątpliwość co do przedwojennego pochodzenia kostki porcelanowej wyraziłem już jakiś czas temu tutaj: .
2018-09-10 22:25:00 (7 lat temu)
do Gandalf: Widziałem oryginalne kroniki Opola z 1962. Parę przejść zrobiono w ramach eksperymentu a, że zdały egzamin na 5, "wkrótce wszystkie przejścia w Opolu będą tak wyglądać". Widocznie coś poszło nie tak. Jak to w PRL :)
2018-09-10 22:43:20 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet