| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Mosty i kładki

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...3435następna
janusz Smereczyński
 
+1 głosów:1
Most pontonowy ten ze zdjecia był zbudowany pod koniec lat 50-tych.Na okolo 2 miesiace z okazji obchodów 22-lipca.Znajdował się w dokładnie na przeciwko boiska do pilki ręcznej za halą Gwardii
2011-01-27 22:01:17 (15 lat temu)
foxi
 
można zawęzić na lata 1950-56
2014-11-22 17:46:34 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski :)
2014-11-22 17:52:13 (11 lat temu)
foxi
 
2026-03-25 16:50:21 (3 miesiące temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do foxi: Z dzieckiem z główką do tyłu i samobieżnym wózkiem. :D
2026-03-25 16:55:46 (3 miesiące temu)
Dziękuję niewidzialnej ręce za znaczniki :)
2014-02-26 15:45:43 (12 lat temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski ;)
2026-03-08 20:51:03 (3 miesiące temu)
Cristoforo
 
+3 głosów:3
do krzysztal: ;)
2014-02-26 16:11:40 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Dana : ;-) tu jest wcześniej datowany.
2026-03-08 21:55:15 (3 miesiące temu)
Dana
 
do TW40: Może 1970 r. by tu pasował ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupeł.
2026-03-09 08:11:53 (3 miesiące temu)
TW40
 
do Dana : Wózek mógł funkcjonować dłużej więc pasuje...
2026-03-09 21:50:03 (3 miesiące temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Pierwsza część mostu już stoi :)
2025-10-24 12:43:19 (8 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
Bardzo szybko wyremontowali to przęsło. Jeszcze w końcu wakacji chodziłem po "starym".
2025-10-26 19:53:35 (8 miesięcy temu)
Gandalf
 
+4 głosów:4
do Maciej Czarnota: Ale chyba ubiegłorocznych wakacji ;-)
2025-10-27 09:39:03 (8 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+3 głosów:3
do Gandalf: Tego się obawiałem. ;)
2025-10-27 11:15:58 (8 miesięcy temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Zachowano stare słupki i barierki, które odnowiono i uzupełniono brakujące elementy, reszta to nowa konstrukcja.
2025-11-12 14:28:06 (7 miesięcy temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Człowiek chodzi po tym moście 60 lat a dopiero teraz zauważa, że przęsła spotykają się po środku "pod górkę" :)
2025-11-14 16:22:16 (7 miesięcy temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Desperado: Też znam takie radosne odkrycia :) No i to dobrze, że mimo swoich lat jeszcze coś zauważamy.
2025-11-14 19:48:06 (7 miesięcy temu)
Gandalf
 
Po prawej na ostatnim słupku pojawiła się wiecha :)
2025-11-14 15:10:25 (7 miesięcy temu)
Clipo66
 
Podobno będzię ruch aut w jedną stronę, tylko nie wiedzieć w którą.
2025-12-27 16:39:50 (6 miesięcy temu)
Gandalf
 
do Clipo66: Był taki projekt, ruch miał być tylko z Piastowskiej w kierunku Rynku ale chyba zostanie po staremu bo znaki drogowe są takie jak dotychczas.
2025-12-27 18:10:42 (6 miesięcy temu)
do Clipo66: rzecznik ratusza to potwierdził, z Piastowskiej w kierunku Rynku. Ale wiesz, z przejściami dla pieszych ratusz też zrobił cyrk i wycofał się w dwa dni :)
2025-12-28 10:40:23 (5 miesięcy temu)
foxi
 
+1 głosów:1
2026-01-09 15:39:51 (5 miesięcy temu)
Oderstr.
 
+3 głosów:3
Las deszczowy i most nad Amazonką.
2026-01-08 20:56:01 (5 miesięcy temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Oderstr.: A mnie, patrzącego na ten most z odkrytymi deskami, dziurami, rdzą, ogarnia smutek. I ten nowy żółty, wcale mi się w tym momencie nie podoba. To się pewnie tęsknotą za młodością nazywa.
2026-01-08 21:21:03 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
343 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Mosty i kładki - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet