| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Piłsudskiego 15
24
m
Opole
Restauracja i browar "Odrzański Za...
26
m
Opole
Piłsudskiego 5
36
m
Opole
Piłsudskiego 4
43
m
Opole
Piłsudskiego 3
56
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Fontanna

Obiekt obecnie nie istnieje
Architekt: Florian Jesionowski (9 realizacji)
Zlikwidowano: 2011
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
+2 głosów:2
Fontannę projektował opolski architekt Florian Jesionowski podobnie jak ,,betonowy kapelusz,, - postój Taxi na Pl. Wolności , który wciąż czeka na założenie obiektu na FP;-)
2013-11-06 18:55:10 (12 lat temu)
foxi
 
do foxi: już dodany obiekt może ktoś wstawi jeszcze znacznik na mapę
2013-11-11 11:16:23 (12 lat temu)
do foxi: Dodany
2013-11-11 11:23:32 (12 lat temu)
Za czasów Pogana jeszcze jakąś działały ale Zembaczyński zrujnował wszystkie Opolskie fontanny,Wiśniewski coś próbuje stworzyć ale wszystko wygląda na jedną pałę wygląda to raczej na napełnianie portwela rodzinie i przyjaciołom niż upiększanie miasta,Ciekaw jestem czy widzicie poziom wykonastwa tych przebudowań na mieście,To wszystko co robią jest tak partacko wykonane że w ciągu 15 lat będzie to wszystko przebudowywane na nowo.
2021-02-19 12:41:30 (5 lat temu)
Jak to jest że kiedyś każda fontanna miała swoje odmienne piękno a teraz wszystko budują na jedną pałe.
2021-05-20 12:40:43 (5 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
zapewne to brać studencka i Piastonalia, tu trochę wcześniej na
2021-05-21 07:43:30 (5 lat temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
Na miniaturce figuruje rok 1002. Chyba wtedy nie mieli aparatów fotograficznych? :)
2024-01-30 09:10:20 (2 lata temu)
do Tomi_Opole: Bo foxi doadl przybliźoną błędną date....1997-07 rozumiem źe 07 oznacza lipiec 1997r. Poprawie....
2024-01-30 09:16:16 (2 lata temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tak, to ten niszczęsny lipiec :(
2024-01-30 09:17:24 (2 lata temu)
do Tomi_Opole: Niestety tak....Pamiętam jedno zdanie z artikulu który opisywal skutky powodzi u nas...Bóg się zlitowal na Czechami tym, źe powódź byla w lipcu, bo jak bybyla w jesienią albo źimą, to by bylo więcej ofiar. Napewno i u Was się pokazalo źe nic i nik niebyl przygotowany na taky kataklysm. Logistika, zprzęt...o 5lat później u nas doszlo do następnej powodzi. Wtedy fala prześla przez Czechy. Weltawa i Laba. Chociaź teź byly ogromne szkody, to juź byl system sluźb ratowniczych lepiej przygotowany.
2024-01-30 09:35:52 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet