| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Dom celnika
14
m
Opole
Piłsudskiego 2
30
m
Opole
Piłsudskiego 3
32
m
Opole
Restauracja i browar "Odrzański Za...
41
m
Opole
Piłsudskiego 4
42
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Szalet

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1894
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
+2 głosów:2
Całkiem nowy nieznany fragment Opola ? Ul. Poświatowskiej ? Bez żartów, to jest Breslauerplatz, na pierwszym planie szalet ;-)
2023-05-24 21:30:59 (3 lata temu)
To z pewnością nie jest pl.Piłsudskiego.
2023-05-25 12:57:08 (3 lata temu)
Niko
 
do Gandalf: Haha. Gut...Ale szaletu jeszcze nie widziałem :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Blad
2023-05-24 22:39:13 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do OPPELN1945: To z całą pewnością jest plac Piłsudskiego. Fragment zaraz za mostem Stulecia.
2023-05-25 13:05:28 (3 lata temu)
Niko
 
do Desperado: Ten mały domek to ówcześnie jeden z najstarszych budynków mieszkalnych, może potem przerobiony na szalet.
2023-05-25 17:34:51 (3 lata temu)
do Desperado: A ten wysoki budynek to co do rzeki wchodzi tak,za nim są kolejne,a mur za szaletem czym będzie?jeśli mnie oświecisz to cię wyzłocę,sama balustrada podobna do tej z pl.Piłsudskiego niczego nie mówi,to tylko czyste podobieństwo.
2023-05-27 14:30:49 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do OPPELN1945: Ło matko :) Odra jest za plecami fotografa. Wysoki budynek po lewej, to Piłsudskiego 14a, obok numer 15 a obok niego restauracja i browar Oderschlösschen. W podwórku tego budynku z "ząbkami", był warsztat samochodowy. Działął nawet jeszcze długo po wojnie. Ps. Gdyby przesunąć obiektyw lekko w prawo, załapałby się i Nepomucen :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2023-05-27 15:02:28 (3 lata temu)
do Desperado: Zwracam HONOR Druga strona pl.Piłsudskiego tuż przy Bończyka, opisy sugerują drugą stronę,z tej perspektywy to miejsce jest faktycznie wyprowadzajace w pole choć tak znane z innej strony.
2023-05-28 12:31:12 (3 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: "Gdyby przesunąć obiektyw lekko w prawo, załapałby się i Nepomucen" - Twoim zdaniem to "lekko w prawo" to ile będzie stopni ? ;-)
2023-06-03 23:22:52 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
9
1930-1935
1930
-
1935
1930
-
1935
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet