| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kamienna 1
23
m
Opole
Ozimska 17b
41
m
Opole
Ozimska 19
43
m
Opole
Reymonta 4 - Kamienna 2
53
m
Opole
Klasztorna 7
61
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
+5 głosów:5
Proszę o niepobieranie i nieupublicznianie tego zdjęcia w innych miejscach. Mimo, że sam zrobiłem to zdjęcie osoba na nim widoczna dopiero po długich namowach zgodziła się w końcu na opublikowanie tego zdjęcia wyłącznie na FP. Dziękuję.
2022-02-09 17:32:26 (4 lata temu)
Kurcze, nie pamiętam tego sklepu :( Artkuły gospodarstwa ......domowego ?
2022-02-09 17:48:07 (4 lata temu)
Przychodzi mi do głowy tylko bar "Centrum" ale te schody.....
2022-02-09 18:09:47 (4 lata temu)
Gandalf
 
Na lewo od sklepu, za widocznym na zdjęciu wysokim ogrodzeniem była baza garażowa firmy do której należały oba sklepy :) Aha, a tuż za bazą był garaż blaszak a w nim jedyny w tym czasie w Opolu chevrolet taxi ;-)
2022-02-09 18:31:38 (4 lata temu)
A jak się nazywała firma ? :))
2022-02-09 18:35:22 (4 lata temu)
Gandalf
 
A inni Opolanie, żadnych skojarzeń ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2022-02-09 20:03:10 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Gandalf: I slusznie uźyleś tą obcjie zdjięcia prywatnego....tak z ciekawości się wylogowalem i prubowalem otworzyć i pobrać (nieuźywalem mlotka) i naprawde to dziala. Miniaturka bez sęsu na pobranie.....
2022-02-09 17:37:35 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: Dokładnie, a bardziej na prawo (poza kadrem) był sklep skórzano obuwniczy :)
2022-02-09 17:53:25 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: To prawie jak rozwiązanie zagadki, ale niech tam, Konsumy.
2022-02-09 18:52:16 (4 lata temu)
do Gandalf: Ja się poddaję. Nigdy nie byłem ani w Konsumach ani nie pamiętam Chevroleta :)
2022-02-09 18:53:54 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: Nie wymiękaj :)) Sklepów co prawda nie ma jak dotąd na żadnym zdjęciu, ale garaże Konsumów i blaszak na Chevroleta widać na lotniczym które wrzucił Oderstr. 20 marca 2017 r. ;-)
2022-02-09 19:31:07 (4 lata temu)
foxi
 
2022-02-10 14:18:40 (4 lata temu)
do Gandalf: Myślę o tym od wczoraj intensywnie :) Jedyne miejsce, ale i tak nie pamiętam Konsumów, byłoby za Europą na miejscu późniejszego Anatola. Jeżeli to tam, to nie wiem skąd dziura w pamięci. Przecież mieszkałem w pobliżu i tysiące razy przechodziłem.
2022-02-10 14:27:40 (4 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Ja w Opolu od 1972 odkąd dojeżdżałem z Brzegu do liceum. Tych rejonów w ogóle nie pamiętam ;-(
2022-02-10 15:31:52 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: Utworzyłem już obiekt i postawiłem znacznik na mapie. W miejscu tych pawilonów stoi teraz biurowiec "Społem". Widoczna na zdjęciu za pawilonem ściana budynku to Kamienna 5.
2022-02-10 20:08:04 (4 lata temu)
do Gandalf: No to mógłbym główkować 10 lat :) Pawilony były schowane za kamienicami Reymonta-Ozimska. W życiu ich nie widziałem.
2022-02-10 20:34:16 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: A ja spoglądałem na nie setki a może i ponad tysiąc razy, a nawet kilkakrotnie byłem w środku ;-)
2022-02-12 17:12:07 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet