| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Podmiana.
2017-08-19 17:34:30 (8 lat temu)
Niebawem Opolszczyzna wzbogaci się o czwarty Pomnik Historii -
2017-03-10 20:51:43 (9 lat temu)
Pudelek
 
+1 głosów:1
To jest najstarszy most wiszący w KONTYNENTALNEJ Europie
2017-04-16 22:54:18 (9 lat temu)
mag
 
Obiekt Most kolejowy przypisany do wydarzeń (nieistotnych) a brak lokalizacji (przypisania do miejscowości) !
2018-02-04 12:54:07 (8 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do mag : Wg czyjej oceny III powstanie śląskie to wydarzenie nieistotne? Twojej?
2018-02-04 13:04:28 (8 lat temu)
mag
 
do fantom: Istotno to jest możliwość znalezienia obieku!
2018-02-04 13:19:25 (8 lat temu)
fantom
 
do mag : Jedno nie uzasadnia drugiego.
2018-02-04 13:23:17 (8 lat temu)
Gandalf
 
do mag : Czy teraz przypisanie jest wystarczające ?
2018-02-04 13:25:09 (8 lat temu)
andrzejKO
 
+2 głosów:2
Most z 1936 roku, wysadzony przez wycofujących się Niemców w styczniu 1945 r.
2015-06-19 23:08:40 (11 lat temu)
andrzejKO
 
+1 głosów:1
Dawny wyjazd na Lubliniec i Dobrodzień,nie odbudowany po wysadzeniu.
2015-06-19 23:10:19 (11 lat temu)
do andrzejKO: Dziękuję! Pasuje :)
2015-06-19 23:19:53 (11 lat temu)
do andrzejKO: A ja mam pytanie. Na Małej Panwi w Zawadzkiem był jeszcze jeden most. Pamiętam, że wjeżdżało się na niego od strony Huty. Pamiętam również iż był półokrągły i pokryty drewnianymi płytami. Na pewno istniał jeszcze w latach 80-tych, bo w drodze do Poznania zawsze tędy przejeżdżałem. Czy ten most był w tym samym miejscu co ten na fotografii powyżej? Czy zachowały się może jakieś jego zdjęcia? Pozdrawiam Marek
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: brakujacy znak zapytania
2017-11-20 10:35:08 (8 lat temu)
do andrzejKO: A ja mam pytanie. Na Małej Panwi w Zawadzkiem był jeszcze jeden most. Pamiętam, że wjeżdżało się na niego od strony Huty. Pamiętam również iż był półokrągły i pokryty drewnianymi płytami. Na pewno istniał jeszcze w latach 80-tych, bo w drodze do Poznania zawsze tędy przejeżdżałem. Czy ten most był w tym samym miejscu co ten na fotografii powyżej? Czy zachowały się może jakieś jego zdjęcia. Pozdrawiam Marek
2017-11-20 10:35:08 (8 lat temu)
Zgadza się - były w sumie dwa mosty oddalone od siebie ok. 150 m. Widoczny na pocztówce został zniszczony w 1945 i zastąpiono go nowym o którym pisze markhard (położonym jakieś 150 m na zachód od starego).
2017-11-20 15:26:25 (8 lat temu)
syl
 
Twoje pseudo wiele tłumaczy :)
2017-02-23 22:25:35 (9 lat temu)
Opis NAC : "Ozimek, ODRA, most wiszący". Oni im za to płacą ?
2017-11-12 16:18:59 (8 lat temu)
Kaszub
 
+1 głosów:1
Fotołabędź
2017-12-28 19:45:13 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Urzekło mnie to zdjęcie :-)
2018-04-11 20:21:07 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Idziesz na łatwiznę, załóż obiekt wiatraka
2018-04-16 18:15:19 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
72 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Rzeka Mała Panew - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Rzeka Mała Panew w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet