| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeki woj. śląskiego
Więcej (75)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rzeki woj. śląskiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...158159następna
augiasz
 
+1 głosów:1
Powstało w roku 1965, obecnie Centrum Sztuki Filmowej otwarte jesienią 2006
2009-09-13 15:26:05 (16 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana na większy skan, wpisanie autora
2026-05-26 15:11:28 (miesiąc temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
publikacja w "Światowidzie" z marca 1927-
2026-06-19 09:39:13 (8 dni temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Podmiana i znaczniki
2026-05-26 14:46:34 (miesiąc temu)
czesil
 
Ustroniacy, czemu nie założycie sobie obiekt kładki? Macie tylko jeden taki zbiorowy obiekt, gdzie są wszystkie kładki, ale to trochę bez sensu.
2018-08-29 21:51:51 (7 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Taki obiekt wystarczy. To nie Cieszyn, gdzie były drewniane kładki jakiegoś Kametza, taka, siaka, przepustkowa. Tu nie było tego dużo, a tym bardziej zdjęć.
2018-08-29 22:17:17 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Ale macie całkiem sporo zdjęć z Zameczkiem właśnie. Aż się prosi :-)
2018-08-29 22:19:24 (7 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Jest przecież założony obiekt "Zameczek". Jakoś nie rozumiem, o co Ci chodzi :-)
2018-08-29 22:23:17 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Zameczku tak, ale sąsiedniej kładki już nie. Więc jeśli założylibyście taki obiekt to nie byłby pusty. Pewnie i tak z czasem będą się pojawiać następne zdjęcia.
2018-08-29 22:25:46 (7 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do czesil: Problem w tym, że ta kładka przy "Zameczku" nie miała jednego stałego miejsca, gdyż ciągle ją niszczyły powodzie. Budowano więc kolejną, ale nie wiadomo kiedy, co, gdzie, jak... Temat do zbadania w przyszłości.
2018-08-29 22:31:18 (7 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana na bardziej ostre, zmiana źródła
2026-06-23 07:25:59 (4 dni temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Oby nie było powtórki : " Dwunastu pracowników Radboud University Medical Center w Nijmegen trafiło zapobiegawczo na sześciotygodniową kwarantannę po tym, jak przy opiece nad pacjentem zakażonym hantawirusem nie zastosowano zaostrzonych procedur - podał w poniedziałek wieczorem holenderski portal NU.nl."
2026-05-15 09:32:38 (miesiąc temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Według najnowszych danych Głównego Inspektora Sanitarnego jedna osoba polskiego pochodzenia, niebędąca pasażerem statku, mogła mieć kontakt z zakażonymi hantawirusem pasażerami wycieczkowca MV Hondius. Została ona objęta nadzorem epidemiologicznym i nie wykazuje objawów chorobowych.
2026-05-15 09:34:29 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Kaźdy film o podobnej sitacji się wlaśnie rozpoczyną tą sceną, kiedy nas system ubezpiecza źe wszystko jest pod kontrolą. O pare dni później tu mamy...zombieapokalypse.... ☺☺☺ Ale tak naprawde, teź jestem w trybie..mniejmy nadzieje...
2026-05-15 09:47:16 (miesiąc temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do da signa: ja pier. ta cała awantura covidowa to był jakiś ciężki Matrix. i oszustwo. ja się ani razu nie zaszczepiłem,. ale jak ktoś chodził do pracy to musiał sobie wstrzyknąć to podejrzane gówno. Nie jestem żadnym oszołomem. Daleko mi od tego. Ale obejrzyjcie sobie film To wam otworzy oczy. Albo i nie. Książkę przeczytałem 20 lat temu. Wyszła nowa wersja filmu, ale proponuję obejrzeć pierwszą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-15 12:23:45 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:35:22 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:46:24 (miesiąc temu)
stoik
 
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-16 18:16:02 (miesiąc temu)
stoik
 
od tego miejsca postanowiono spuścić Młynówkę do Olzy a całą resztą przestać się zajmować. kiedyś z nudów postanowiłem się przejść dawnym korytem Młynówki aż do wylotu do Bobrówki. nieco ubrudziłem sobie buty. ale nie wiem skąd taka decyzja, żeby ten dalszy odcinek pominąć z użytkowania. ktokolwiek wie... na końcu jest taki długi tunel gdzie można się natknąć na populację szczurów. ale mam dobry stosunek do zwierząt Chociaż nie przyglądały mi się w przyjazny sposób. Naruszyłem ich terytorium. Przygoda była, cudem nie zjadły mnie szczury. To by była nieprzyjemna śmierć. Nie upiększam. Tak było. ------------------- Dzieła Stoika, tom XXII strona 24. :)))) Żartuję. Jak wydam książkę to Vetinari dostanie pierwszy egzemplarz z autografem Autora i osobistą dedykacją.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 19:42:32 (miesiąc temu)
ulec
 
+1 głosów:1
2026-05-26 20:59:26 (miesiąc temu)
Na zdjięciu jest widoczna Kładka Kametza, która byla wyburzona w 1927r. więc ten rok jest górną granicą w datowaniu.
2026-06-06 11:12:35 (21 dni temu)
do vetinari: Tu chyba chodzi o Most saperski wybudowany w 1940r. Ta konstrukcia jednacze jest troche solidniejsia jak ta Kladka Kametza, więc datowanie raczej na lata II.w.św....
2026-06-06 11:50:17 (21 dni temu)
Fonik1
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki za radę, w takim razie zmieniam datowanie tutaj, jak i na bliźniaczym zdjęciu -

PS. Wiesz może, czym jest ten jasny budynek z kominem "nad" Zamkową 4? Szukałem jego obiektu, lecz nie mogłem nic dopasować.
2026-06-06 21:22:13 (21 dni temu)
do Fonik1: Juź dodalem znacznik, tego kominu juź niema ☺
2026-06-06 21:26:31 (21 dni temu)
Fonik1
 
+2 głosów:2
do vetinari: I teraz zdjęcie jest ładnie "oznacznikowane", dzięki!
2026-06-06 21:28:45 (21 dni temu)
Teraz budynek to Biuro Obsługi Klienta Bytomskich Wodociągów
2026-06-20 12:38:02 (7 dni temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Witam, mam malą uwage, zanim rozpocznieś następne dodawanie zdjięć, warto by bylo, jak bys zprawdzil komentarze i uwagy pod swojimy zdjięciami. Naprz. tu by się naleźalo minimalnie podziękowanie źe masz juź doeditowane, i tu nadal bez poprawy przypisania
2026-06-18 10:35:24 (9 dni temu)
gliwicjus
 
+1 głosów:1
do vetinari: OK, dzięki za uwagę, przyjrzę się komentarzom.
2026-06-18 10:46:08 (9 dni temu)
Pokaż na mapie
1583 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Rzeki woj. śląskiego - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 STR.4 następna
Rzeki woj. śląskiego w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet