| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Fotopolska

Bieżące wydarzenia

Fotopolskie porady techniczne

Fotopolskie źródła szczególne

Pożegnania

OBIEKTY - Fotopolska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Fotopolska

16 subskrypcji
Krótki przewodnik - jak dodawać zdjęcia na stronę fotopolska.eu
dodano: 2008-07-16, autor: Siloy
Od dzisiaj każdy nowy artykuł będzie obsługiwany za pomocą nowego edytora
dodano: 2009-06-13, autor: Neo[EZN]
Lista zmian i poprawek - jeśli chcesz zgłosić swoje uwagi - dodaj je w komentarzu.
dodano: 2010-06-16, autor: Neo[EZN]
Przydatne dla każdego kto chce być na bieżąco informowany o nowych zdjęciach na stronie - również z wybranych miast i regionów!
dodano: 2010-08-12, autor: Neo[EZN]
Czyli kilka rad i porad oraz zasad ułatwiających korzystanie z portalu
dodano: 2010-11-29, autor: zuf
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
Dodawanie, edycja i usuwanie znaczników na mapie google na stronie Fotopolska.Eu
dodano: 2011-01-23, autor: Neo[EZN]
Jak zrobić aby zdjęcie było widoczne w więcej niż jednym obiekcie lub ulicy?
dodano: 2011-01-24, autor: Neo[EZN]
W razie wątpliwości warto zajrzeć
dodano: 2012-03-30, autor: Danuta B.
1. Skróciłem go do spraw naprawdę istotnych. Usunąłem chyba ponad połowę paragrafów, które moim zdaniem niczego nie wnosiły, a tylko zniechęcały do lektury...
dodano: 2012-04-11, autor: Bałuciorz
dodano: 2015-03-05, autor: Neo[EZN]
dodano: 2023-11-25, autor: Neo[EZN]
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...106107108109110111112113114następna
† ☻
 
Początkowo był to odcinek ulicy Pięknej
2011-01-05 11:07:49 (15 lat temu)
Jacuś - wytłumacz, jaka jest nazwa widocznej przecznicy? Siedzę na tym zdjęciem i siedzę, i nie mogę ustalić, gdzie obecnie znajdują się widoczne na fotce kamienice.
PS. Chcę Ci powiedzieć, że Twoje fotki Hub i Tarnogaju z lat 50. i 60. są kapitalne!
2010-12-07 21:11:08 (15 lat temu)
mar
 
To chyba róg Kamiennej i Łódzkiej.
2010-12-07 21:23:57 (15 lat temu)
WW
 
do mar: Absolutnie tak. W tle zabudowa ul. Tomaszewskiej. Ładniej było bez tych bloków.
2010-12-07 21:45:04 (15 lat temu)
mar
 
Stare budynki zasłonięte są teraz przez budynek na rogu Kamiennej Łódzkiej - ten z takim przejazdem pod domem.
2010-12-07 21:48:44 (15 lat temu)
mar
 
Dziewczyny stoję na wysokości (prawie) przystanku autobusowego 134
2010-12-07 21:49:41 (15 lat temu)
mar
 
Stare budynki są zasłonięte teraz przez
2010-12-07 21:54:15 (15 lat temu)
mar
 
2010-12-07 21:55:58 (15 lat temu)
Wszystkim alles pięknie dziękuję!
2010-12-07 22:14:19 (15 lat temu)
WW
 
do WW: Tomaszowskiej, tfu - to oczywiście literówka :)
2010-12-07 23:41:37 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:2
Sympatyczna buźka.
2011-01-01 17:43:04 (15 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:5
do Neo[EZN]: I ładna!
2011-01-01 19:34:28 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:2
do † Festung: Dlatego dałem maksymalną ocenę!
2011-01-01 19:50:40 (15 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:3
do Neo[EZN]: Neo uderza w koperczaki:)
2011-01-01 19:57:35 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
O proszę. W końcu niektórych z Was zobaczyłem :) Sympatyczne ludziska :)
2011-01-18 21:13:40 (15 lat temu)
zuf
 
A wiecie może co jest z Thorem? Bo mam fotki z jego \"dziedziny\" i chciałbym żeby sobie obejrzał.
2011-01-19 00:28:47 (15 lat temu)
Mamy :) To ta kamienica z dwu spadowym dachem
2011-01-26 03:00:55 (15 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Na tym zdjęciu większość domów ma dach dwuspadowy, a na dodatek ten, o którym mówisz, akurat dwuspadowego nie ma :) Przerażające, że ten XVIII-wieczny zapewnie dom w ogóle nie był zniszczony. W zamian mamy takiego pawia, i to jeszcze jakby specjalnie usmarowanego tak, by wyglądał jak najbrzydziej.
2011-01-26 12:48:30 (15 lat temu)
do WW: No fakt, niefortunnie się wyraziłem, ale wiadomo o co chodzi jak widać :) W latach 50. w Rynku wyburzono wiele budynków nadających się do odbudowy - zamiast ich wolano \"postępowe\" klimaty. Przez ciemnotę ówczesnych urzędasów rynek (i nie tylko) pokutuje do dziś. A tego domu który stał kiedyś w miejscu tego ze zdjęcia jest mi szczególnie żal, bo był to jeden z najciekawszych i najładniejszych budynków w mieście.
2011-01-26 23:27:13 (15 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Cristoforo: Ja z innej beczki, bo jakiś czas Cię nie było na stronie, a jesteś z Opola: popatrz na wykopane na jaworskim strychu fotki opolskiego szpitala:
2011-01-26 23:35:18 (15 lat temu)
Cristoforo
 
+3 głosów:3
do † Festung: Ooo dzięki przeogromne!!! Wspaniała seria! Brak słów. Te pocztówki chyba pierwszy raz są prezentowane szerszej publiczności, bo z tego co kojarzę to dotąd nie pojawiły się w żadnym wydawnictwie. Wspaniały ten jaworski strych :)
2011-01-27 00:30:03 (15 lat temu)
Wow, no to jest hit tygodnia. Aż wrzucę na główną.
2011-01-24 18:59:34 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Dzięki :)
2011-01-24 19:57:32 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Hit miesiąca, a być może nawet roku!
2011-01-25 13:38:37 (15 lat temu)
do phantasma1958 © : Mnie dodatkowo dzisiaj \"rozłożyły na łopatki\" zdjęcia willi Agath - również polecam na nie zerknąć :)
2011-01-25 13:41:07 (15 lat temu)
Z tyłu prawdopodobnie przybudowany kibelek. Widziałam takie na peryferiach Wrocławia.
2011-01-24 19:51:10 (15 lat temu)
wito,
 
Przesuwane drzwi stodoły ?
2011-01-27 22:58:34 (15 lat temu)
do wito,: Widuję takie. Bardzo praktyczne rozwiązanie.
2011-01-27 23:00:48 (15 lat temu)
wito,
 
+1 głosów:1
2011-01-27 22:56:47 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do wito,: Dzięki. za znalezienie i przypisanie.Bardzo prawdopodobne,bo mieszkali na Słowackiego przy moście Grunwaldzkim.
2011-01-28 13:09:22 (15 lat temu)
No i to jest ten nasz BAL zwany niekiedy Andrzejem :)
2011-01-26 16:13:03 (15 lat temu)
BAL†
 
do Neo[EZN]: BAL to moje inicjały ... Andrzej na co dzień :))
2011-01-26 16:26:57 (15 lat temu)
Super! Całkiem nieźle widać zniszczone przęsło mostu Pokoju - w ramach treningu możesz spróbować przypisać to zdjęcie do mostu Lessinga.
2011-01-27 21:15:28 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Komentarze
1140 Dyskusji (ostatnia 15 lat temu)
Fotopolska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet