| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Drogi ekspresowe

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...1314następna
maj
 
+1 głosów:1
2021-11-03 07:41:17 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
Na tym łożysku była jakaś tablica pamiątkowo - informacyjna ale już ją zerwano.
2022-01-09 15:43:12 (4 lata temu)
maj
 
+1 głosów:1
2022-01-09 21:05:39 (4 lata temu)
do maj: Dzięki. Dziś byłem i chyba złomiarze wyrwali.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2022-01-09 22:07:35 (4 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-07-15 23:49:01 (4 lata temu)
Do Joanna: Przypisałem wiadukt do drogi i do miejscowości (przypisanie podstawowe), a odpisałem same zdjęcia od drogi.
2021-07-15 23:53:47 (4 lata temu)
do blaggio.: Jak uważasz.
2021-07-16 20:08:11 (4 lata temu)
maj
 
Wiadukt Widoma / Poskwitów Stary
2021-11-13 21:08:59 (4 lata temu)
maj
 
Między węzłem Widoma a MOP Widoma. (Poskwitów)
2021-11-13 20:40:38 (4 lata temu)
maj
 
S7 na wysokości MOP-u Widoma i wiadukt lokalny po północnej stronie MOP-u, dalej wieś Biskupice
2021-11-13 20:34:39 (4 lata temu)
maj
 
+1 głosów:1
Pierwszy wiadukt Lipna Wola, drugi wiadukt Zagaje Smrokowskie
2021-11-13 19:45:56 (4 lata temu)
4elza
 
do maj: Dziękuję bardzo za wszystkie :-)
2021-11-14 01:37:52 (4 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do 4elza: Jeżeli każde zdjęcie z tego odcinka przypisane już jest do jakiejś miejscowości, to moim zdaniem jednoczesne przypisanie całości do Szczepanowic nie ma sensu. Wystarczy przypisanie do drogi S7. Szczepanowice, jak i Widoma (która tu nigdzie nie jest "widoma"), pojawiły się tylko ze względów formalnych, bo nie było wcześniej innych. Wyodrębnienie tego odcinka wiąże się tylko z etapowaniem budowy i w przyszłości, gdy droga już będzie cała, istnienie tego "obiektu" nie ma specjalnego uzasadnienia, co za tym idzie odrębne przypisanie do tych obu miejscowości tym bardziej.
2021-11-14 11:16:15 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Skorygowane.
2021-11-14 12:57:11 (4 lata temu)
maj
 
Przed węzłem Szczepanowice
2021-11-13 21:32:06 (4 lata temu)
Dodałem odcinek S7 w małopolskim i wyprostowałem przypisania tego "obiektu" ze zdjęć.
2021-11-13 23:03:14 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Dziękuję bardzo.
2021-11-14 01:22:05 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Naprz. dla bobrów, krokodylów, aligatorów....źulwi...☺☺☺
2022-01-29 17:36:30 (4 lata temu)
xallax
 
do vetinari: :D Może być
Ale raczej chodzi o żaby i mniejsze ssaki (myślę, że bobry korzystają, bo jest ich mnóstwo w okolicy)
2022-01-29 18:13:54 (4 lata temu)
do vetinari: "Želva, želva, želva se má, že před tebou, milá, jí pevný krunýř chrání
Želva, želva, želva se má, může se smát a říkat tak se zlob
A želva, želva, želva se má, i když jsi zlá, může si spát
Želva, želva, želva, želva se má, na ní jsi moc krátká
Želva, želva, želva, želva se má, na ní jsi krátká."
(Ježek se má - Viktor Sodoma)
2022-01-29 20:28:34 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: ☺☺☺ ale ja wole tą wersje, Grupa Olimpic
2022-01-29 20:32:10 (4 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ładne :))
2022-01-29 21:18:18 (4 lata temu)
† ML
 
+5 głosów:5
Ładna architektura i ładne oświetlenie.
2022-02-07 11:26:29 (4 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Przy tym stanie wody w Wisle, to starczyłaby zwyczajna kładka :)
2022-02-08 11:34:35 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
139 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Drogi ekspresowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 S10
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet