| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wisła (mazowieckie)
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Sklep spożywczy
1395
m
Nadbrzeż
Nadbrzeż 59
1432
m
Nadbrzeż
Nadbrzeż 51
1462
m
Nadbrzeż
Dom weselny "Rybaczówka"
2523
m
Otwock Wielki
Przeprawa promowa Gassy - Karczew
2105
m
Gassy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
W okresie feudalnym podstawowym środkiem produkcji i źródłem dochodów była ziemia uprawna. Toteż zrozumiałe jest, że właściciele ziemscy od wieków dążyli...
dodano: 2017-10-14, autor: blaggio.
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...152153następna
ala
 
+1 głosów:1
W kamiennej posadzce wytłoczono kręgi, jakby rozchodzące się fale, po których rozlewa się wypływająca spod cokołu woda. Na obrzeżu tego koła wykuto napis: „Syrenka warszawska strażniczka źródła żywej wody bijącej w sercu miasta”.
2026-06-02 21:29:33 (25 dni temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Jazzek
 
Ciekawe zestawienie stolików, każdy z innej parafii. Do tego chyba ktoś wyrwał aluminiowe obrzeże z pierwszoplanowego stolika. Tablica z nazwą dość archaiczna jak na lata 70-te. Czy kol. Atom mógłby uzasadnić datowanie?
2026-06-26 09:54:28 (dzień temu)
do Jazzek: Ja mam odwrotne wrażenie. Obiekt wygląda jakby czas świetności miał już za sobą. W "oryginalnym" wyposażeniu widać kolorowe oparcia jednakowych krzesełek , tutaj już tylko niedobitki. Myślę, że bliżej tu do końcówki lat 70 tych.
2026-06-26 10:20:36 (dzień temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do da signa: Czyli pod koniec lat 70. zamalowano te kolorowe prostokąty i napis Bar Magda i powieszono blaszaną tablicę? Watpię. To jest moim zdaniem najwcześniejsze zdjęcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-26 12:50:42 (dzień temu)
yani
 
Moda raczej z końca lat 60-tych.
2026-06-26 15:03:34 (dzień temu)
Woj11
 
do yani: "Dunajec" przeholowano do Zegrza w 1965 roku cumował początkowo w Zegrzu Południowym. Po paru latach do Nieporętu
2026-06-26 16:23:13 (dzień temu)
mamik
 
do Woj11: Z Nieporętu do Strugi, ze Strugi na Pragę, z Pragi do Nieporętu i z Nieporętu do Strugi :-)
2026-06-26 17:04:07 (dzień temu)
Cała seria to bardziej Aleja 3 Maja niż zlot "pod wiaduktem". Po prawej w tle tymczasowy salon (czy co to było) Mercedesa:
2026-06-15 08:10:49 (12 dni temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do verbensis: Dziękuję, zmieniłam przypisanie.
2026-06-15 08:15:20 (12 dni temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
W żałobie Aleksandra Piłsudska
2026-05-20 09:41:54 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Woj11: Panowie z listy startowali z V okręgu wyborczego m. st. Warszawy... to tylko 79 komisji ;)
2026-05-20 12:42:47 (miesiąc temu)
El_Jot
 
+3 głosów:3
do Woj11: Czerniakowska 124.
Znalazłem tylko zdjęcie 124a, ale charakterystyczne ogrodzenie się zgadza.
2026-05-20 21:12:01 (miesiąc temu)
do Woj11: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-20 21:45:46 (miesiąc temu)
do El_Jot: No i miałoby sens położenie Stacji Ewaporometrycznej.
2026-05-20 21:18:31 (miesiąc temu)
Woj11
 
2026-05-20 21:18:57 (miesiąc temu)
Woj11
 
do verbensis: U chyba tam była. Coś mi w czasie poszukiwsń się pojawiało.
2026-05-20 21:21:05 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Piłsudska po śmierci męża zamieszkała na Klonowej. Hm. Chmielna ma sens
2026-05-20 21:52:42 (miesiąc temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Woj11: Jest stacja pomp:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Akt.
2026-05-20 22:55:28 (miesiąc temu)
Woj11
 
do Krzyś_: Dzięki
2026-05-21 06:49:22 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
Skorygowałem ścieżkę przypisań.
2026-05-31 14:11:44 (27 dni temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: Dziękuję.
2026-05-31 14:19:30 (27 dni temu)
yani
 
Super!!
2026-06-21 23:09:42 (6 dni temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Zdjęcie wyjątkowe względu na holownik tylnokołowy "Smolkę". Praktycznie brak jego zdjęć
2026-06-22 06:44:44 (5 dni temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
do Woj11: mam jedno w stoczni w Modlinie -
2026-06-22 10:09:28 (5 dni temu)
Woj11
 
do marekantoniusz: Guru się d żeglugi wiślanej przy tej jednostce nie dał jego zdjęcia, bo takie są nieliczne
2026-06-22 10:24:13 (5 dni temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2026-06-25 21:52:34 (2 dni temu)
do Krzyś_: Przypisałam jeszcze jedno zdjęcie. Tylko trzeba jakoś je ułożyć chronologicznie.
2026-06-25 22:29:54 (2 dni temu)
Jazzek
 
do da signa: czyni wrażenie najwcześniejszego.
2026-06-26 09:51:23 (dzień temu)
Pokaż na mapie
1526 Dyskusji (ostatnia dzień temu)
Rzeka Wisła (mazowieckie) na innych zdjęciach
Rzeka Wisła (mazowieckie) - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet