| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wielkie piece
Najbliższe atrakcje turystyczne
Niedurnego 99
364
m
Ruda Śląska
Kościół św. Pawła Apostoła
509
m
Ruda Śląska
Wieża ciśnień
705
m
Ruda Śląska
Dworzec kolejowy
1354
m
Ruda Śląska
Kościół ewangelicko-augsburski imi...
2099
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wielki piec „A”

Obiekt jest w trakcie remontu
Atrakcja turystyczna
Zabytek: A/360/12 z dnia 27 XI 2012
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Przypisz, prosze cały obiekt do leksykonu przemysłu.
2013-03-27 22:47:37 (13 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Przypisane.
2013-03-27 23:03:06 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Dziękuję, pozostałe kopalnie itp. także ładnie proszę. Powoli, nic pilnego.
2013-03-27 23:31:01 (13 lat temu)
TATO
 
1967 to były piekne foty były trzy piece

2014-07-18 23:00:00 (11 lat temu)
maniek
 
Źle wpisana dzielnica Rudy Śląskiej - powinien być Nowy Bytom a nie Chebzie.
2014-08-14 19:29:59 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do maniek: Dzięki, poprawione.
2014-08-14 19:31:21 (11 lat temu)
Cóż to za kosmiczna konstrukcja:)?
2022-04-03 20:30:41 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Ta rura to jest oczyszczacz gazu wielkopiecowego.
2022-04-03 20:54:34 (4 lata temu)
Ciekaw jestem efektu końcowego.
2026-01-01 15:47:14 (5 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
Z załączonego linku wynika, że ma tu być "nowoczesne centrum edukacyjno-kulturalne" i platforma widokowa i jakiś dach. To raczej sposób na dostanie dofinansowania, a nie ma co się czarować, rewitalizacja tak dużego obiektu to wydatek. Sugeruje to jednak, że ingenecja będzie duża.
2026-01-02 11:21:57 (5 miesięcy temu)
do Maciej Czarnota: Ja też. Zmienia się tam.
2026-01-01 18:16:08 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
do Maciej Czarnota: Widziałem wizualizację i wzięło mnie przerażenie, jakieś kopuły i podesty. do tego wszystko w bluszczu. Mam nadzieję że to tylko jakaś sirotka zrobiła głupiego promta w AI.
2026-01-01 19:54:54 (5 miesięcy temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Grzegorz Małyszczuk: Tu masz informacje
2026-01-01 18:18:50 (5 miesięcy temu)
do Eugeniusz S.: Dziękuję. Pozostało cierpliwie czekać i dokumentować zmiany.
2026-01-01 18:22:30 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet