| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Strzelców Bytomskich 17
27
m
Opole
Przedszkole Publiczne nr 3 im. Jan...
43
m
Opole
Strzelców Bytomskich 15
51
m
Opole
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II...
64
m
Opole
Rzeźba "Si & Do"
82
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Rzeźba "Piosenka" jest jedną z ośmiu prac wykonanych podczas II Międzynarodowego Pleneru Rzeźby w Marmurze który odbywał się w dniach 27.06 - 20.07.2008 roku w Opolu. Materiał na rzeźby, osiem marmurowych bloków podarowała włoska Carrara, partnerskie miasto Opola.
Autorem projektu i wykonawcą rzeźby jest Tomasz Wiater, rzeźbiarz i grafik urodzony w 1969 roku w Makowie Podhalańskim. Absolwent Wydziału Rzeźby ASP w Warszawie, dyplom otrzymał w pracowni prof. Adama Myjaka.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Nie udało mi się znaleźć informacji o nazwie rzeźby, jeśli ktoś wie proszę o info.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Usunięcie części wpisu
2016-07-11 22:36:54 (9 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Żeby wpisać architekta i wykonawcę należy wejść na stronę obiektu i w górnym menu wybrać opcję "architekt". Rozwinie się menu gdzie można wpisać pełne (zawsze) imię i nazwisko, czy nazwę firmy. Po czym kliknąć "zapisz informacje o architekcie".
2016-07-11 22:49:00 (9 lat temu)
foxi
 
do Gandalf: Już wiemy, że autorem jest artysta rzeźbiarz Tomasz Wiater na filmiku od 1 min i 26 sek. opowiada o swoim dziele "Piosenka" tytuł roboczy - choć zmieni to później na "Opolanka" Cały artykuł na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2016-07-13 17:57:42 (9 lat temu)
Gandalf
 
do Cristoforo: Dzięki już to rozgryzłem :)
2016-07-11 22:50:29 (9 lat temu)
Gandalf
 
do foxi: O autorze rzeźby zrobiłem już wcześniej krótką notkę w opisie obiektu. Pozostaje otwarta kwestia nazwy rzeźby, nie wiadomo którą z dwóch w końcu wybrano, przynajmniej mi nie udało się tego na razie ustalić.
2016-07-13 18:09:29 (9 lat temu)
foxi
 
" I Międzynarodowy Plener Rzeźby w Marmurze " odbył się we wrześniu 2006 roku, a rzeźby rozstawiono po mieście trochę później po 2008 roku. Do tego czasu koczowały na placu Urzędu Miasta przy ul. Budowlanych 4. Areną prac był plac przed amfiteatrem i Narodowym Centrum Polskiej Piosenki
2016-07-12 08:04:28 (9 lat temu)
foxi
 
W jakich dniach i w którym roku odbył się II Plener ?
2016-07-12 19:41:16 (9 lat temu)
Gandalf
 
do foxi: 27.06 - 20.07.2008 r.
2016-07-12 19:52:29 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Rzeźba "Piosenka" na innych zdjęciach
2020
-
2020
2020
-
2020
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet