| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kopalnia Węgla Kamiennego "Polska"
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej...
2239
m
Chorzów
Kościół św. Augustyna
2552
m
Świętochłowice
Kościół św. Józefa
3224
m
Chorzów
Wieża ciśnień
4195
m
Ruda Śląska
Dworzec kolejowy
4535
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mar
 
Przypisałam do obiektu.
2011-03-24 23:20:45 (15 lat temu)
zuf
 
+4 głosów:4
Transformers! :)
2011-03-24 23:32:07 (15 lat temu)
jelonek
 
+1 głosów:1
ale jaka zmiana nazwy ... z Niemcy na Polska dobre:)
2011-05-29 11:02:20 (15 lat temu)
jelonek
 
Ja to wszystko rozumiem ale to mocne akcentowanie narodowości akurat w kontekście tych dwu narodów odbieram jak nazwanie czegos czarnym a po zmianie właściciela ...białym. Ech życie ...bo moje jest mojsze ! ;)
2011-06-10 17:38:35 (15 lat temu)
stoik
 
transformers classics; gdyby nie te wszechobecne samochody...
2011-07-08 15:52:14 (14 lat temu)
To jest parking Komedy Miejskiej Policji więc zawsze tam stoją jakieś samochody.
2011-07-08 16:18:31 (14 lat temu)
JarCho
 
+1 głosów:1
Znalazłem coś o tym szybie na stronie prawdziwych pasjonatów :)
2011-11-10 09:23:12 (14 lat temu)
do zuf: Mechwarriors ;)
2011-03-25 13:21:47 (15 lat temu)
do jelonek: A jeszcze wcześniej z Deutschland na Niemcy;)
2011-05-29 13:14:18 (15 lat temu)
do jelonek: W wyniku plebiscytu w 1922 roku kopalnia znalazła się w granicach państwa polskiego i przyjęła nazwę Niemcy,a 3 maja 1937 roku nazwę Polska.
2011-05-29 20:57:13 (15 lat temu)
do jelonek: Nazwy się zmieniały ale właściciel był ten sam. Ale dlaczego po plebiscycie nie zmieniono nazwy na Polska.
2011-06-13 15:39:31 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: No cóż, prywatny właściciel, to i powinien był mieć prawo nazywać kopalnię jak chciał. Tym bardziej że był Niemcem. Myślę, że w 1937 ustąpił przed naciskiem zaostrzających się niemile poglądów opinii publicznej.
2011-06-13 16:19:20 (15 lat temu)
do Eugeniusz S.: Może coś rozpoczną zeby je uratować.
2013-10-02 17:13:00 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Może coś rozpoczną zeby je uratować.
2013-10-02 17:13:16 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
2011-10-25 20:33:26 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Ta brama stała do momentu likwidacji kopalni a była w bardzo dobrym stanie.
2011-10-25 20:51:42 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
2011-10-25 20:52:30 (14 lat temu)
do mamik: Do samego końca można było spotkać konie z furmankami.
2011-10-25 21:14:23 (14 lat temu)
Ciekawy sprzęt Eugeniuszu tu widzę :)
2015-05-21 19:03:11 (11 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Czekałem kiedy zauważysz.
2015-05-21 19:07:03 (11 lat temu)
do Eugeniusz S.: Nie wpadło mi to zdjęcie wcześniej w oko. Muszę przyznać, że po remoncie wieże o niebo lepiej wyglądają. :)
2015-05-21 19:09:15 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Zakończenie robot na koniec czerwca
2015-05-21 19:13:58 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-05-21 19:13:58 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-05-21 19:13:59 (11 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dziękuję za info :)
2015-05-21 19:46:55 (11 lat temu)
Czy można jakoś połączyć te dwa szyby i stworzyć jeden "Wieże KWK Polska"? Chyba lepiej by było.
2016-04-13 09:18:12 (10 lat temu)
Marek Stańczyk
 
+1 głosów:1
do AdikBlond: Też byłbym za tym.. Nazwa "słupowy" też na miejscu nie jest. bo to typ "basztowy".
2016-04-20 23:28:38 (10 lat temu)
dodać znacznik
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2024-11-04 14:00:03 (rok temu)
dodać znacznik
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2024-11-04 14:00:31 (rok temu)
Bogdan JS
 
+5 głosów:5
Wygląda jak kadr z "Gwiezdnych Wojen".
2025-01-21 18:55:21 (rok temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Wieże nieistniejącej kopalni "Polska" dawniej "Deutschland". Wieża szybu I, słupowa, z 1908 roku, według projektu Hansa Poelziga. http://pl.wikipedia.org/w...
Widok na remontowane wieże wyciągowe.
1905
-
2011
1905
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2012
-
2014
2012
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet