| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Szalet miejski podziemny

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ja nie mogę, następna łaminoga.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zwykły błąd
2019-09-02 10:02:57 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: To ta sama, Marek nią śmigał :)
2019-09-02 10:18:37 (6 lat temu)
do da signa: Nie wierzę, jak można z aparatami majtającymi się na szyi naginać na czymś takim?
2019-09-02 10:25:39 (6 lat temu)
do da signa: Lepiej na rower.
Jako dziesięciolatek wziąłem dziewczynę na rower i upadliśmy planowo w rów wyściełany gęstymi porostami. Taki dostałem ochrzan, że w stanie płaczu napisałem romantyczny wiersz.
2019-09-02 12:07:22 (6 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Mozna nawet wziąć dziewczynę na romantyczną przejażdżkę :)
2019-09-02 11:10:50 (6 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: Ja nie wierzę również, że można trzymać aparat na szyi ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2019-09-02 12:01:21 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Mi na rowerze majta i aparat i obiektyw - parę kilo to wszystko waży, nie jest źle :)
2019-09-02 14:49:02 (6 lat temu)
Licho
 
do da signa: Od razu wtedy rośnie prawdopodobieństwo wypadku – a cóż może być bardziej romantycznego od wspólnego pobytu w szpitalu ;-)
2019-09-02 12:00:58 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do da signa: Widziałem w Katowicach parę plus dziecko pędzącą po rynku.
2019-09-02 14:41:42 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do Licho: Miałem dobry plan, ale nie przewidziałem, że w rowie jest mokro.
2019-09-02 12:15:45 (6 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: To już wiemy skąd kariera literacka ;-)
2019-09-02 12:09:46 (6 lat temu)
Nie jestem pewna czy dobrze przypisałam fotkę. Nie znalazłam obiektu szaletu.
2024-12-13 13:17:20 (rok temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Wentylacja schronu skryta jest w "domku" widocznym za zejściem do WC.
2024-12-13 13:22:52 (rok temu)
do ZPKSoft: Do czego przypisać to zdjęcie?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: za dużo do
2024-12-13 13:24:30 (rok temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Musisz założyć obiekt szaletu ;-)
2024-12-13 13:25:49 (rok temu)
do ZPKSoft: Nie przypuszczałam, że się uchował nie założony :))
2024-12-13 13:26:58 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Może dlatego, że to część schronu ? W każdym razie nikt nie pokusił się o założenie obiektu i dodanie zdjęć.
2024-12-13 13:28:55 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Szalet miejski podziemny na innych zdjęciach
2023
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet