| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Szalet miejski podziemny
9
m
Wrocław
Krasnal „Dialogomir”
18
m
Wrocław
Plac Solny 5
20
m
Wrocław
OP ENHEIM
26
m
Wrocław
Schron pod placem Solnym
24
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jazzek
 
Mozaikę widać na zdjęciach od 1965, a tu jeszcze archaik samochodowy. Zmieniam zakres.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: datowanie
2021-01-13 12:12:52 (5 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
To zdaje się postój taksówek, a kogutów na dachach brak (podobnie jak nowych Warszaw) - moim zdaniem to raczej 1964.
2025-06-12 23:28:05 (rok temu)
mamik
 
2012-06-13 22:15:05 (14 lat temu)
Czy to nie jest kiosk?
2012-09-07 10:28:28 (13 lat temu)
Cy nie pisze tam sprzedaż biletów?
2012-09-07 11:00:38 (13 lat temu)
Słusznie - TELEFON. Mój błąd - oglądanie na starym niewielkim ekranie.
2012-09-07 11:49:13 (13 lat temu)
Masz rację -nie pisze się cy, lecz czy. Przepraszam. Niestety nie jest możliwym poprawianie komentarzy.
2012-09-07 12:07:14 (13 lat temu)
Każdy może swój na białym tle poprawić bądź skasować. Czemu < nie jest możliwym > ?
2012-09-07 12:33:54 (13 lat temu)
esski
 
Czyli.... co wrzucic do opisu zdjęcia? Telefon? Biletomat?....
2012-09-07 19:50:55 (13 lat temu)
A czemu służy ? Rozmowom czy wydawaniu biletów ?
2012-09-08 12:34:28 (13 lat temu)
uriuk
 
To taka kompilacja budki telefonicznej, zegara i slupa ogloszeniowego.
Na pierwszym planie szalet bedacy wejsciem do bunkra ktory rozciaga sie pod calym pl Solnym
2012-09-08 12:43:04 (13 lat temu)
† ☻
 
do Andrzej G: Jest napisane TELEFON
2012-09-07 11:28:44 (13 lat temu)
† ☻
 
do Andrzej G: Mi się wydaje, że błąd twego komentarza dotyczył czegoś innego niż złe odczytanie napisu ze zdjęcia
2012-09-07 11:54:34 (13 lat temu)
† ☻
 
do Andrzej G: Wcale nie o tą literówkę chodziło, nie pisze się "tam pisze" tylko "tam jest napisane"
2012-09-07 12:40:10 (13 lat temu)
do YouPiter: Faktycznie, YouPiter jest tak jak mówisz/piszesz. Do tej pory nie zauważyłem tej funkcjonalności. Zawsze starałem się przy pisaniu komentarzy od razu poprawiać swoje błędy, jak literówki, i dopiero wtedy zatwierdzać komentarz. najwyżej poprawiałem błędne wpisy nowym komentarzem.
Strona cały czas się rozwija, jak widać. Może przydałoby się wprowadzić na stronie jakieś miejsce gdzie byłyby zebrane wszystkie zmiany i udoskonalenia, wraz z opisem do czego służą, jak z nich korzystać, kto może co robić. Nie wiem, może ja nie potrafię takich informacji znaleźć, ale co rusz się natykam na takie 'rodzynki'. Może w Gęsińcu coś o tym było mówione.
2012-09-07 12:42:51 (13 lat temu)
do Andrzej G: Andrzeju - piszę z głową, poprawiam i wysyłam. A błąd, korekta, bądź inne rozwiązanie sprawy przychodzi z czasem. Chciałem edytować, kasować swoje komentarze i zostało mi ( a się okazuje, że nie tylko mi ) to dane. Nie mogę kasować z czarnego, ale trudno jednym i tym samym d..ę zawracać. Co chciałem poprawiłem i jadę dalej. Wszystkiego się człowiek uczy na bieżąco. Pozdrawiam :)
2012-09-07 13:20:29 (13 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Tak jest. Człowiek uczy się całe życie i na koniec umiera w niewiedzy. Pozdrawiam
2012-09-07 17:55:17 (13 lat temu)
do uriuk: No właśnie, takie 3 w jednym, czyli czas na tworzenie nowych trendów na stronie :)
2012-09-08 12:47:22 (13 lat temu)
No chyba tak. Ale jak go nazwać ?Przyznam się szczerze nie bywam często na Rynku :(
2012-09-09 09:28:55 (13 lat temu)
mamik
 
Stoi dalej. Na starych zdjęciach w tym miejscu stał słup ogłoszeniowy. Te "czapeczki " widoczne na górze mogą oznaczać, że jest to jakiś element wentylacji schronu. Kiosku tam żadnego nie było jak widać.
2012-09-09 09:45:59 (13 lat temu)
Czy to esski(mos)?
2012-09-09 14:15:03 (13 lat temu)
do mamik: Czapeczki to wentylatory dachowe (takie montowane na zakończonym kołnierzem króćcu przewodu wentylacyjnego).
2012-09-09 14:40:04 (13 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883
Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych........... 8-)
2012-09-09 15:53:04 (13 lat temu)
mamik
 
do Jarosław Dubowski: Zakończenie przewodu wentylacyjnego, zabrakło mi tego określenia ;-)
2012-09-09 14:56:50 (13 lat temu)
esski
 
do mamik: Chrap?
2012-09-09 15:59:10 (13 lat temu)
mamik
 
do esski : No właśnie, wydaje mi się że ta konstrukcja to obudowa zakończenia wentylacji bunkra. Przedtem te chrapy były ukryte w słupie ogłoszeniowym, który stał w tym miejscu przed wojną i po wojnie. Taka jest moja koncepcja ;-)
2012-09-09 16:13:09 (13 lat temu)
Budki telefoniczne są potrzebne. Widziałem kiedyś na Gądowie jak w budce pozbawionej już telefonu chronili się przed hałasem ulicy ludzie z komórkami.
2012-10-27 21:57:15 (13 lat temu)
esski
 
Dekuju Zdenku :)
Jak widać stoi i ma się całkiem dobrze.
2012-10-27 22:25:17 (13 lat temu)
do esski : Co to za budka bez telefonu ? Przydała by się choć komórka na barejowskim łańcuchu, no i chyba datki dobrowolne - ,,co łaska " :)
2012-10-28 00:10:19 (13 lat temu)
Piszą telefon, a tu dwa i to różne.
2019-09-13 01:24:36 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Wentylacja schronu na innych zdjęciach
2023
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet