| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (19)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
2013-01-04 18:18:01 (13 lat temu)
Wkrotce po wymianie skrzydlastego logo PKT na "jajo" Tramwajów Śląskich.
2013-01-04 19:08:14 (13 lat temu)
do Danuta B.: Używki dwukierunkowe z Frankfurtu. Będą też nówki nie śmigane z Pesy.
2013-01-04 19:10:43 (13 lat temu)
Do końca sierpnia znikną stąd tory tramwajowe i sieć trakcyjna...
2010-06-20 15:50:42 (16 lat temu)
Widoczny jest również wiadukt Górnośląskich Kolei Wąskotorowych, również historyczny...
2010-08-21 22:01:05 (15 lat temu)
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego na stronie głównej pisze ul. Harcerska a nie Siemianowicka Harcerska jest chyba w Szombierkach
2010-08-22 11:13:48 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Przypisałabym też do miejsca (ulicy).
2015-11-22 09:57:51 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zaraz to zrobię.
2015-11-22 10:00:29 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Dziękuję
2015-11-22 10:45:20 (10 lat temu)
Ciekawe, dwukierunkowy 111N
2019-09-14 18:41:19 (6 lat temu)
To tymczasowy trójkąt? Była tu sieć trakcyjna?
2020-07-05 11:00:23 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Już widzę że jakiś pojazd holował te tramwaje. Pierwszy raz widzę coś takiego :)
2020-07-05 12:06:28 (5 lat temu)
Robert Blicharz
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Akcja przetransportowywania wagonów na 2 cześć Gliwic odciętą remontem wiaduktu na ul. Zabrskiej. Tramwaje, aby znaleźć się po przecinającej trasę tramwajową linii kolejowej, musiały zjechać na stację kolejową i manewrując przyczepione do lokomotywy spalinowej znalazły się po paru godzinach na przeciwległej stronie stacji na bocznicy przy ul. Błogosławionego Czesława. Tutaj były "wykolejane" przez 2 dźwigi Pogot205 na podwoziu Starów i dalej na ceownikach przeciągane były przez ciągnik siodłowy Tatra do ul. Zabrskiej. Tu ponownie wkolejano je na tor tramwajowy.
2020-07-05 19:05:07 (5 lat temu)
do Robert Blicharz: A dlaczego nie przeniesiono tych wagonów do Gliwic (centrum) zanim zamknięto wiadukt?
2020-07-05 19:13:58 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Bo nie były jeszcze wyprodukowane!
2020-07-09 06:18:26 (5 lat temu)
elot360
 
+3 głosów:3
Skorygowałem opis. Fortepiany jeżdżą wyłącznie w stałych składach więc jeśli na zdjęciu jest 360 to drugim wagonem musi być 406 a nie 373 :P
2026-03-11 03:50:29 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Pierwsze i ostatnie drzwi po przeróbce?
2021-12-04 10:39:04 (4 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie, to wagony typu 111N. Jednokierunkowe (czyli jednokabinowe), dwustronne (tzn. z drzwiami na obu ścianach bocznych). Złączone w ten sposób tworzyły skład dwukierunkowy. Konstal wypuścił tylko 6 takich wozów, wszystkie dla GOPu.
2021-12-04 13:52:23 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do mirekjot: Racja, nawet jechałem takim tramwajem kilkanaście lat temu (niedługo będzie 20 ;) tylko myślałem że miał harmonijkowe drzwi, jak stodwójki.
2021-12-04 14:09:52 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Obecnie tramwaje nie kursują rozpoczął się remont torów.
2021-12-04 14:51:36 (4 lata temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A tak, początkowo przez długie lata drzwi były harmonijkowe. Teraz wygląda to lepiej.
2021-12-04 16:35:42 (4 lata temu)
Robert Blicharz
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: W oryginale drzwi były harmonijkowe.
2021-12-04 16:50:01 (4 lata temu)
elot360
 
+2 głosów:2
Skorygowałem opis zdjęcia, poprzedni zawierał wymieszane ze sobą konfiguracje wagonów (Błędnie wpisany wagon 373 zamiast 406)
2025-04-25 03:48:26 (rok temu)
To jest akurat 111N. Zmieniłem.
2025-10-27 14:06:23 (8 miesięcy temu)
do Krzysiek99: Dzięki
2025-10-27 14:09:36 (8 miesięcy temu)
15 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Bytom, Rozbark - ulica Siemianowicka - widok w stronę centrum z wiaduktu GKW którego już nie ma. Na lewo tory którymi dojedziemy do Chorzowa a tramwaj stoi n...
Ruda Śląska ul. Zabrzańska przystanek Klary. Skład zmodernizowanych dwukierunkowych wagonów typu 111N #360+406 w wydłużonej obsłudze linii 4 relacji Ruda Kla...
1993
-
1998
1993
-
2001
2000
-
2003
2003
-
2003
2003
-
2003
2003
-
2003
2003
-
2006
2003
-
2012
2008
-
2016
2015
-
2016
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet